Κινηματογραφική κουβέντα....

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
ο τουρίστας (στην Βενετία) εξαιρετική, σαν διαφημιστικό σποτ για την Βενετία...
εξαιρετικά τα εναέρια πλάνα!!!

αλλά και η Αντζελίνα Τζολί,,, θεά!!!:clap:
κάτι σαν Σοφία Λόρεν συν Τζίνα Λολομπρίτζιτα σε ένα κορμί!!!
τι βλέμα, τι χαμόγελο, τι μάτια, τι ένδυση:haha:
Για την Βενετία δεν θα πω τίποτα! Όχι θα πω! Μαγική και ονειρεμένη! Για την Τζολί τα είπες εσύ και θα συμφωνήσω, αλλά να πω και μια κουβεντούλα για το Τζόνι! Το πρήξιμο στα μαγουλάκια να μην είχε και θα ήταν μια χαρά!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Το πρήξιμο στα μαγουλάκια να μην είχε και θα ήταν μια χαρά!

Αυτά τα λένε γεροντόπαχα. Άσε που κι ένα κουρεματάκι σε αυτή τη ηλικία πια, δε θα του έκανε κακό. Αλλά ακόμα κι έτσι, εξακολουθεί να μας αρέσει. :D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
πολύ ταξιδιάρικη ταινία...
γνωριμία στο τρένο καθ οδον για Βενετία,
βολτες πολλές, μέρα βράδυ με ταχυπλοα και θαλάσσια ταξί στην Βενετία!!
διαμονή σε υπεπολυτελή και παραδοσιακό ξενοδοχείο...μου διαφεύγει το όνομα...

γενικά μια ωραια κινηματογραφική ψυχαγωγία:

 
Last edited by a moderator:

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
με βαλατε στην πριζα τωρα,εχω κανονισει να παω να δω το "the tourist " την αλλη βδομαδα.ανηπομονω!
εχω δει μονο το τρειλερ και μου φανηκε πολυ καλη ταινια αλλα η ατζελινα νομιζω οτι παρα αδυνατισε......η' ιδεα μου ειναι?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Αυτά τα λένε γεροντόπαχα. Άσε που κι ένα κουρεματάκι σε αυτή τη ηλικία πια, δε θα του έκανε κακό. Αλλά ακόμα κι έτσι, εξακολουθεί να μας αρέσει. :D
Για την Βενετία δεν θα πω τίποτα! Όχι θα πω! Μαγική και ονειρεμένη! Για την Τζολί τα είπες εσύ και θα συμφωνήσω, αλλά να πω και μια κουβεντούλα για το Τζόνι! Το πρήξιμο στα μαγουλάκια να μην είχε και θα ήταν μια χαρά!
:mad::mad:καλα ρε, δεν ντρεπεστε λιγο??τι λογια ειναι αυτα για ΤΟ παιδι??
ε, μεγαλωσε λιγο..και??παραμενει κουκλος, γοητευτικος, ιδιαιτερος οπως ηταν παντα!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
αλλα η ατζελινα νομιζω οτι παρα αδυνατισε......η' ιδεα μου ειναι?
Καλά αυτή, όπως και πολλές άλλες, κάνει ό,τι μπορεί για να ασχημήνει. Όλες ανορεξικές έγιναν. Πόσες είναι μια χαρά, ή και δυό χαρές και τις βλέπεις σιγά σιγά και γίνονται ιχνογραφίες.


:mad::mad:καλα ρε, δεν ντρεπεστε λιγο??τι λογια ειναι αυτα για ΤΟ παιδι??
ε, μεγαλωσε λιγο..και??παραμενει κουκλος, γοητευτικος, ιδιαιτερος οπως ηταν παντα!!

Δε διαφωνούμε ότι παραμένει στις top προτιμήσεις μας, αλλά να, όπως και να το κάνεις, το στυλάκι που έχει υιοθετήσει (έως τώρα επιτυχημένα), μάλλον ήρθε ο καιρός να το αλλάξει λίγο γιατί αν συνεχίσει έτσι θα μπει στην κατηγορία "γραφικός".
 

LastMan78

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική με μηχανή..
Καλά αυτή, όπως και πολλές άλλες, κάνει ό,τι μπορεί για να ασχημήνει. Όλες ανορεξικές έγιναν. Πόσες είναι μια χαρά, ή και δυό χαρές και τις βλέπεις σιγά σιγά και γίνονται ιχνογραφίες.
Μόνο μια ήταν, είναι και θα είναι θεά και δεν είναι άλλη από την Μόνικα Μπελούτσι :kiss:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Είδα και γώ το πολυδιαφημισμένο"the tourist".Χαλαρωτική καλογυρισμένη περιπέτεια,ένα "παραμύθι"που σε μεταφέρει στη χλιδή και τη λάμψη ενός πολυτελούς ταξιδιού στη Βενετία!,
σαν ντοκιμαντέρ για Βενετία εν μέσω ταινίας:bleh:,με ωραίες εικόνες,άψογη αισθητική διάχυτη παντού!!από τα πρωτοκλασσάτα ξενοδοχεία μέχρι τις τουαλέττες της Αντζελίνας(απαστράπτουσα!απλά έξοχη!),τον κάπως υποτονικό μεν αλλά γοητευτικότατο!!Τζόνι Ντέπ,το..ρομαντισμό,το παιχνίδι του φλέρτ και του ερωτισμού...όλα τόσο μαγευτικά ..ένα όνειρο ένα παραμύθι!
Μου άρεσε γιατί ήξερα τι πήγαινα να δώ,ήθελα να "ταξιδέψω"και να χαλαρώσω και σίγουρα αυτό το πετυχαίνει η ταινία :clap:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
To ονομα του Ρόδου,
το Αρωμα
η Πτώση,
Συμπλεγμα Μπάντερ Μάινχοφ
το σπίτι των πνευμάτων,
Cristiane F,

ταινίες που λιγο πολύ ολοι μας τις θυμόμαστε...

ο παραγωγός αυτών των ταινιών, Μπερντ Αϊχινγκερ, που το όνομά του σε ελάχιστους λέει κάτι και ειχε δηλώσει κάποτε οτι του αρέσει να αναπνέει ταινίες,

απεβίωσε:(
Απεβίωσε ο γερμανός παραγωγός Μπέρντ Αΐχινγκερ - TO BHMA
 

sophia_det

Member
Μηνύματα
213
Likes
225
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία,Περού,Ν.Ζηλανδία
Από την περσινή σεζόν

ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ (EL SECRETO DE JUS OJOS)
Βραβεύτηκε με Όσκαρ Ξενόγλωσσης Ταινίας 2010 (εκπροσωπώντας την Αργεντινή)



την προτείνω ανεπιφύλακτα...
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom