Κινηματογραφική κουβέντα....

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
@Earth Citizen δεν ξέρω πως βάζεις αυτό το spoiler :haha:
ναι ρε παιδιά ,ούτε εγω το ξέρω,μιά φορά προσπάθησα και βγήκαν όλα στη φόρα χιχι
Κορίτσια μην ανησυχείτε, παραδίδουμε και μαθήματα όποτε χρειάζεται :haha:
IMG_20210214_123644.jpg IMG_20210214_123747.jpg

Μαγικό:
Hello!
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.558
Likes
12.638
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Κορίτσια μην ανησυχείτε, παραδίδουμε και μαθήματα όποτε χρειάζεται :haha:
View attachment 339888 View attachment 339889

Μαγικό:
Hello!
Γιούπι!!!!!

Λοιπόν μια και μας έδειξες το κόλπο....θεωρώ τραβηγμένο το σενάριο διότι το ζευγάρι δεν έκανε κάτι από δόλο. Δεν το εγκατέλειψαν τραυματισμένο το παιδί ήταν ήδη νεκρό. Αρα όλος αυτός ο σχεδιασμός του πατέρα-μέσα στον πόνο του οκ, αλλά....μάλλον σε ψυχοπαθή παραπέμπτει. Απλά επειδή έχω δει πολλές σε αυτό το είδος νομίζω το σενάριο "έμπαζε¨' από παντού. Γνώμη μου πάντα...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
[/QUOTE]
Γιούπι!!!!!

Λοιπόν μια και μας έδειξες το κόλπο....θεωρώ τραβηγμένο το σενάριο διότι το ζευγάρι δεν έκανε κάτι από δόλο. Δεν το εγκατέλειψαν τραυματισμένο το παιδί ήταν ήδη νεκρό. Αρα όλος αυτός ο σχεδιασμός του πατέρα-μέσα στον πόνο του οκ, αλλά....μάλλον σε ψυχοπαθή παραπέμπτει. Απλά επειδή έχω δει πολλές σε αυτό το είδος νομίζω το σενάριο "έμπαζε¨' από παντού. Γνώμη μου πάντα...
διαφωνώ αλλά οκ σεβαστή η άποψη σου

δυστυχώς ΔΕΝ τα καταφέρνω να το γράψω με σποιλερ αυτό που θέλω να εξηγήσω ,,τόγραψα και πάλι ήταν φανερα ολα τι να πω τόσο γκάου είμαι?
βρίσκω τη λέξη σποιλερ και μετά;; δείχνει ενα κουτάκι ρωτάει τίτλο?και μετά
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
διαφωνώ αλλά οκ σεβαστή η άποψη σου

δυστυχώς ΔΕΝ τα καταφέρνω να το γράψω με σποιλερ αυτό που θέλω να εξηγήσω ,,τόγραψα και πάλι ήταν φανερα ολα τι να πω τόσο γκάου είμαι?
βρίσκω τη λέξη σποιλερ και μετά;; δείχνει ενα κουτάκι ρωτάει τίτλο?και μετά
Στον τίτλο δε γράφεις κάτι, πατάς το "continue" και μετά πας και γράφεις αυτό που θες ανάμεσα στις δύο λέξεις "spoiler".
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Γιούπι!!!!!

Λοιπόν μια και μας έδειξες το κόλπο....θεωρώ τραβηγμένο το σενάριο διότι το ζευγάρι δεν έκανε κάτι από δόλο. Δεν το εγκατέλειψαν τραυματισμένο το παιδί ήταν ήδη νεκρό. Αρα όλος αυτός ο σχεδιασμός του πατέρα-μέσα στον πόνο του οκ, αλλά....μάλλον σε ψυχοπαθή παραπέμπτει. Απλά επειδή έχω δει πολλές σε αυτό το είδος νομίζω το σενάριο "έμπαζε¨' από παντού. Γνώμη μου πάντα...
Κι εγώ διαφωνώ αλλά όλες οι απόψεις σεβαστές!
Για να μπει κάποιος στη διαδικασία να καταστρώσει τέτοιο πλάνο προφανώς δεν είναι καλά ψυχικά αλλά δε μου φαίνεται υπερβολικό, ακριβώς επειδή δεν είναι καλά ψυχικά. Δείχνει ότι, στα πλαίσια του πόνου της απώλειας και της εκδίκησης, ένας διαταραγμένος άνθρωπος είναι ικανός για όλα. Το παιδί το σκότωσαν εκείνοι κι έμειναν ατιμώρητοι επειδή το αποσιώπησαν...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
μα ίσα ίσα που το σκότωσαν!άσε δε και το άλλο πως ήταν τόσο σίγουροι ότι δεν είχε ελπίδα να ζήσει αν το πηγαιναν σε νοσοκομείο...για μένα ουτως η αλλως από τη στιγμή που το παράτησαν είτε πεθαμενο είτε όχι ειναι δολοφόνοι

τα κατάφερα χιχιχι
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
καλά τα σπόιλερ αλλά ξεχάσαμε για ποια ταινία μιλάτε, μπορείτε να μας την ξαναθυμήσετε? μοιάζει ενδιαφέρουσα (αν κρίνω από τα σπόιλερ)
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
καλά τα σπόιλερ αλλά ξεχάσαμε για ποια ταινία μιλάτε, μπορείτε να μας την ξαναθυμήσετε? μοιάζει ενδιαφέρουσα (αν κρίνω από τα σπόιλερ)
Καλά γιατί διαβασες τα spoilers χωρίς να την έχεις δει;;!
Red dot/Κόκκινη κουκίδα
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom