Κλείνει και το King George στο Σύνταγμα

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Πέρα από τα συναισθήματα του καθενός για τα πολυτελή ξενοδοχεία, δε νομίζω ότι είναι και πολύ ιδανικό το ότι ένα από τα μεγαλύτερα ξενοδοχεία του κέντρου της Αθήνας κλείνει. Οπότε προς τι τα ψιλοειρωνικά σχολιάκια; Προφανώς και σας κόπτει παραπάνω το ότι θα πληρώσουμε τέλος ακινήτων από το ότι θα κλείσει ένα ξενοδοχείο, αλλά το γεγονός δεν είναι και ευχάριστο! Στο κάτω κάτω κόσμος θα χάσει τη δουλειά του.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Πέρα από τα συναισθήματα του καθενός για τα πολυτελή ξενοδοχεία, δε νομίζω ότι είναι και πολύ ιδανικό το ότι ένα από τα μεγαλύτερα ξενοδοχεία του κέντρου της Αθήνας κλείνει. Οπότε προς τι τα ψιλοειρωνικά σχολιάκια; Προφανώς και σας κόπτει παραπάνω το ότι θα πληρώσουμε τέλος ακινήτων από το ότι θα κλείσει ένα ξενοδοχείο, αλλά το γεγονός δεν είναι και ευχάριστο! Στο κάτω κάτω κόσμος θα χάσει τη δουλειά του.
Νομίζω, δεν παίρνω και όρκο, ότι τα ειρωνικά σχόλια ήταν για κάτι καναπέδες που άραζαν οι αγελαδάρηδες μετά το άρμεγμα και κυρίως κατά τη διάρκεια βροχόπτωσης και όχι για τους εργαζόμενους που απολύονται.
Ο Μαλτάκιας και ο Τριπάκιας δεν εχουν δείξει μέχρι τώρα σημάδια αναλγησίας (τουλάχιστον σε τέτοια θέματα).
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δεν ήξερα ότι έχει νομικό σύμβουλο το King George στο φόρουμ.Θα προσέχω άλλη φορά.
Όχι νομικός σύμβουλος, ο σεκιουριτάς είμαι :) :) Καρφώθηκα.....

όφ τόπικ κλόουζντ
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Το King George οπως και η Μεγαλη Βρετανια ειναι ξενοδοχεια θρυλοι.Τουλαχιστον ξερουν να σερβιρουν οι ανθρωποι!Στα malt δεν βαζουν ποτε νερο ή παγο!!!!!!!!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Και γω έχω ταράξει τα malt στα παγάκια..δεν έπρεπε εεε :roll: ..αλλά αφού έτσι το γουστάρω όμως...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τα πάνω κάτω έχει φέρει στον κόσμο των ξενοδοχειακών επιχειρήσεων η είδηση του «διαζυγίου» της Eurobank με την εταιρεία Classical η οποία διαχειρίζεται το ξενοδοχειακό συγκρότημα King George.

Eurobank και Classical, κατόπιν αιτήματος της δεύτερης, συζήτησαν για τον επαναπροσδιορισμό της μίσθωσης του κτιρίου, συζήτηση που από την κατάληξη φαίνεται πως ήταν ατελέσφορη.


Στα χέρια Λασκαρίδη περνάει το King George
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Τα πάνω κάτω έχει φέρει στον κόσμο των ξενοδοχειακών επιχειρήσεων η είδηση του «διαζυγίου» της Eurobank με την εταιρεία Classical η οποία διαχειρίζεται το ξενοδοχειακό συγκρότημα King George.

Eurobank και Classical, κατόπιν αιτήματος της δεύτερης, συζήτησαν για τον επαναπροσδιορισμό της μίσθωσης του κτιρίου, συζήτηση που από την κατάληξη φαίνεται πως ήταν ατελέσφορη.


Στα χέρια Λασκαρίδη περνάει το King George
τουλάχιστον θα αξιοποιηθεί το κτήριο. πιάστηκε η ψυχή μου όσο σκεφτόμουν το king george άδειο με αυτοκόλλητα 'ενοικιάζεται' στα τζάμια. οι θέσεις εργασίας όμως και πάλι θα χαθούν λογικά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom