Κλείνει και το King George στο Σύνταγμα

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
κάθε άλλο! ευτυχώς που θυμάμαι ότι υπάρχει και ζωή και το ποτάκι μου θα το πίνω σε άλλο μέρος του κέντρου και εύχομαι με συζητήσεις για μουσική και σινεμά αντι για μιζέρια
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ πάλι αντί να εύχομαι να μην συζητάω για τη μιζέρια,προσπαθώ να κάνω κάτι για να φύγει εντελώς.Αλλά αυτή είναι προφανώς μια άλλη κουβέντα.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Λύσε μου τώρα μια απορία.Έχεις πετύχει και τον Πάγκαλο εκεί,γιατί σύμφωνα με τα λεγόμενά του είναι θαμώνας.
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Ναι ρε γαμωτο κι εγω καθε μερα εκει ημουν, αλλα πηγαινα μετα το αρμεγμα για να πιω σοκολατα με φρεσκο γαλα...
κακώς. στη σοκολάτα έβαζαν την κοπριά για να πάρει χρώμα το γάλα
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Εγώ πάλι αντί να εύχομαι να μην συζητάω για τη μιζέρια,προσπαθώ να κάνω κάτι για να φύγει εντελώς.Αλλά αυτή είναι προφανώς μια άλλη κουβέντα.
αν θές να ξεφύγεις έστω και λίγο απο τη μιζέρια, συζήτα για κάτι άλλο. εγώ το κάνω και πιάνει, εχθές κουβέντιαζα για το άν ο Τζόε Ντάλτον ήταν υπαρκτό πρόσωπο
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Λύσε μου τώρα μια απορία.Έχεις πετύχει και τον Πάγκαλο εκεί,γιατί σύμφωνα με τα λεγόμενά του είναι θαμώνας.
μύθος. promotion του μαγαζιού που τελικά γύρισε μπούμερανγκ. σαν το Αίολος Κεντέρης ένα πράγμα
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
μύθος. promotion του μαγαζιού που τελικά γύρισε μπούμερανγκ. σαν το Αίολος Κεντέρης ένα πράγμα
Κατ'αρχήν δεν πιστεύω ότι υπάρχει τόσο ανόητος επιχειρηματίας που θα θεωρούσε promotion τη φήμη ότι ο Πάγκαλος έπινε εκεί το ποτό του.

Κατά δεύτερον ο ίδιος το είχε πει.Δηλαδή το King George τα έχωνε στον Πάγκαλο για να διαφημίζει το μπαρ του;Αν είναι έτσι βγάλαμε λαυράκι....
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Κατ'αρχήν δεν πιστεύω ότι υπάρχει τόσο ανόητος επιχειρηματίας που θα θεωρούσε promotion τη φήμη ότι ο Πάγκαλος έπινε εκεί το ποτό του.

Κατά δεύτερον ο ίδιος το είχε πει.Δηλαδή το King George τα έχωνε στον Πάγκαλο για να διαφημίζει το μπαρ του;Αν είναι έτσι βγάλαμε λαυράκι....
ε, τώρα μάλλον εσύ χάνεις το χιούμορ σου...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.877
Likes
14.379
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Οιμέ,
και που θα μένει τώρα ο Οzzy, που μόνο τη σουιτα προτιμούσε ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom