Κολομβία vs Περού

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μμμμμναι. Μετά τα ενθαρρυντικά σας λόγια για την πτήση :(, λέω να τις χ...σω τις παλιογραμμές... :lol:
Μέγα λάθος - κατά την ταπεινή μου άποψη. Αυτές και το Μάτσου Πίτσου με στοιχειώνουν απ' την εφηβική μου ηλικία. Δεν κατάφερα ακόμη να τις δω από κοντά αλλά δεν θ' αργήσω (οι πιθανότητες αυτό να γίνει μέσα στην επόμενη τριετία είναι μεγαλύτερες από το να βγει η Ελλάδα ... στις αγορές).
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μμμμμναι. Μετά τα ενθαρρυντικά σας λόγια για την πτήση :(, λέω να τις χ...σω τις παλιογραμμές... :lol:
Mη τις χασεις τις παλιογραμμες... Θα χασεις... Κατσε διπλα στον πιλοτο. Μπροστα δεν ζαλιζεσαι τοσο.
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
babaduma στο εύχομαι ολόψυχα! και που 'σαι, βγάλε καμια φωτό από το αεροπλάνο να μας δείξεις κι εμας :haha:...

πέρα απ' την πλάκα, θα δω τι θα κάνω. inca cola, δε θα πιω. μήπως όμως κυκλοφορεί κάτι σε inca malt;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.647
Δραμαμίνη: απαραίτητο ταξιδιωτικό αξεσουάρ...! Το πρώτο που βάζω στο ταξιδιωτικό μου φαρμακείο:lol:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.690
Likes
50.584
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για να κάτσεις δίπλα στον πιλότο καλό είνια να έχεις κάνει κανά σεμινάριο κατς, σούμο και ζίου ζίτσου γιατί ένα βρωμόξυλο θα χρειαστεί να το ρίξεις στους άλλους επίδοξους επιβάτες... Βέβαια αν είσαι χωρίς παρέα, ένα πλεονέκτημα το έχεις, αν είσαι και κοπέλα καλύτερα, αλλά μια θέση έχει όλη κι όλη.

Όσο για το "αερογραμμές" χαχαχα. Ο κάθε πικραμένος που έχει πάρει ένα Τσέσνα κάνει δική του εταιρεία, βάφει το αεροπλάνο του με το όνομα "Peruvian Eagle" , "Peruvian King", "Inca Wings", "Ο βασιλιάς των αιθέρων" και άλλα τέτοια και στο εξάμηνο αν δεν έχει κλείσει, έχει πέσει.

Αλλά μην το χάσεις είναι πολύ κρίμα. Και διάβασε πριν πας, προφανώς και οι γραμμές δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με εξωγήινους, Νεφελίμ, την τρόικα κλπ. εξηγείται κανονικότατα το πώς τις έφτιαξαν. Το γιατί είναι το μυστήριο...
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Δραμαμίνη: απαραίτητο ταξιδιωτικό αξεσουάρ...! Το πρώτο που βάζω στο ταξιδιωτικό μου φαρμακείο:lol:
:haha: Και γω ένα από τα ίδια. Σε μεγάλες ποσότητες και 2-3 διαφορετικά για να έχω εναλλακτικές :haha:
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Όσο για το "αερογραμμές" χαχαχα. Ο κάθε πικραμένος που έχει πάρει ένα Τσέσνα κάνει δική του εταιρεία, βάφει το αεροπλάνο του με το όνομα "Peruvian Eagle" , "Peruvian King", "Inca Wings", "Ο βασιλιάς των αιθέρων" και άλλα τέτοια και στο εξάμηνο αν δεν έχει κλείσει, έχει πέσει.

Αλλά μην το χάσεις είναι πολύ κρίμα. Και διάβασε πριν πας, προφανώς και οι γραμμές δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με εξωγήινους, Νεφελίμ, την τρόικα κλπ. εξηγείται κανονικότατα το πώς τις έφτιαξαν. Το γιατί είναι το μυστήριο...
Χαχαχα, βλέπω Yorgo συνεχίζεις να με "εμψυχώνεις" για την πτήση... Τι σόι κακομοίρηδες και πικραμένοι είναι αυτοί που παίρνουν και Τσέσνα - εδώ εμείς θα καβατζώσουμε τα 34 και το πρώτο και μοναδικό μας όχημα είναι ένα μεταχειρισμένο ποδήλατο της κακιάς ώρας... :cry:

Ε, τώρα για τις γραμμές, με προσβάλλεις :rolleyes-80:... Εντάξει, μπορεί να διάβαζα το Μικρό Βρικόλακα, αλλά δεν έχω φτάσει στο σημείο να πιστεύω σε δράκους, καλικάτζαρους, εξωγήινους, τον εξαπωδώ και λοιπές απόκοσμες υπάρξεις... :shock:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.690
Likes
50.584
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χαχαχα, βλέπω Yorgo συνεχίζεις να με "εμψυχώνεις" για την πτήση... Τι σόι κακομοίρηδες και πικραμένοι είναι αυτοί που παίρνουν και Τσέσνα - εδώ εμείς θα καβατζώσουμε τα 34 και το πρώτο και μοναδικό μας όχημα είναι ένα μεταχειρισμένο ποδήλατο της κακιάς ώρας... :cry:

Ε, τώρα για τις γραμμές, με προσβάλλεις :rolleyes-80:... Εντάξει, μπορεί να διάβαζα το Μικρό Βρικόλακα, αλλά δεν έχω φτάσει στο σημείο να πιστεύω σε δράκους, καλικάτζαρους, εξωγήινους, τον εξαπωδώ και λοιπές απόκοσμες υπάρξεις... :shock:
Καλά μη νομίζεις ότι κάνει και τρομερά λεφτά ένα Τσέσνα τέταρτο χέρι στη Λατινική Αμερική... και πέμπτο χέρι μπορώ να σου πω....

Αυτό για τους εξωγήινους το λέω γιατί τα μισά βιβλία που θα βρεις στο ίντερνετ για τις γραμμές της Νάσκα είναι του στιλ Φον
Ντένικεν, Λιακόπουλος, ζουν ανάμεσά μας, διάβασε καλά την περίληψη πριν αγοράσεις κανένα, μην πάθεις καμιά ζημιά και κλαις τα λεφτάκια σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.127
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom