Κοπή Πίτας Θεσσαλονίκης

Κοπή πίτας 2010 Θεσσαλονίκης


  • Total voters
    14
  • Poll closed .

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Πιστεύω να καταφέρω να έρθω και εγώ...

Είπαμε για 13 του μηνός, σωστά; Και κατά τι ώρα περίπου;
Ακριβώς 13 του μηνός και ώρ 21:00 και έτοιμος να μας δηγιηθείς την πρώτη συνάντηση τραβελστοριτών Θεσσαλονίκης ( στην κοπή της πίτα θα είστε και οι τέσσερις εκείνης της συνάντησης Famek-Skiouros-Thanosth και εσύ).
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.210
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
ηθελα να ερθω γιατι ειμαι Σαλονικιος
:xmas_sad:κρίμα που δε θα σε γνωρίσουμε,αλλά εκεί που θάσαι στα σκί κλπ θά περάσεις τέλεια,όπως είπε και το mpizeli σε ζηλεύουμε και όταν έρθεις στην πατρίδα δώσε ...σήμα:xmas_wink:για να βρεθούμε,όσοι μπορούμε,πίτα δε θα ξανακόψουμε αλλά έναν καφέ θα τον πιούμε!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.390
Likes
6.951
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Μάλλον εμείς ζηλεύουμε εσένα panpan...! :LOL:
αυτό ξαναπέστο!:xmas_lol:
ηθελα να ερθω γιατι ειμαι Σαλονικιος
δεν πειράζει,,, θα έρθουμε εμεις στην Βαρκελώνη,,,
,του χρονου, για κοπή πίτας εκεί :xmas_lol:

Επειδή ομως και τον Φεβρουάριο κόβουνε βασιλόπιτες στην Ελλάδα,
,αν προκύψει καμια προσφορά των 100Ε Φεβρουάριο μήνα προς Μπαρσελόνα, θα τεθεί σοβαρά υποψιν να φέρουμε μια βασιλόπιτα Τερκενλή και να κοψουμε και εκει μια πίτα βαρκελόπληκτων τραβελστοριτών!:xmas_cheesygrin:
(θα με ντοματο-βολήσουν οι βαρκελωνοπλήττοντες του φόρουμ, αλλά δεν πειράζει. Είναι το αγαπημένο μου λαχανικό!:xmas_mrgreen:)



Και όπως είπε η ρομαντική γυναίκα, αν βρεθεις στην συμπρωτεύουσα, δώσε σήμα!:xmas_cool:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.907
Likes
27.077
αυτό ξαναπέστο!:xmas_lol:


δεν πειράζει,,, θα έρθουμε εμεις στην Βαρκελώνη,,,
,του χρονου, για κοπή πίτας εκεί :xmas_lol:

Επειδή ομως και τον Φεβρουάριο κόβουνε βασιλόπιτες στην Ελλάδα,
,αν προκύψει καμια προσφορά των 100Ε Φεβρουάριο μήνα προς Μπαρσελόνα, θα τεθεί σοβαρά υποψιν να φέρουμε μια βασιλόπιτα Τερκενλή και να κοψουμε και εκει μια πίτα βαρκελόπληκτων τραβελστοριτών!:xmas_cheesygrin:
(θα με ντοματο-βολήσουν οι βαρκελωνοπλήττοντες του φόρουμ, αλλά δεν πειράζει. Είναι το αγαπημένο μου λ
Και όπως είπε η ρομαντική γυναίκα, αν βρεθεις στην συμπρωτεύουσα, δώσε σήμα!:xmas_cool:

κανω ορεξη απο τωρα
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.907
Likes
27.077
:xmas_sad:κρίμα που δε θα σε γνωρίσουμε,αλλά εκεί που θάσαι στα σκί κλπ θά περάσεις τέλεια,όπως είπε και το mpizeli σε ζηλεύουμε και όταν έρθεις στην πατρίδα δώσε ...σήμα:xmas_wink:για να βρεθούμε,όσοι μπορούμε,πίτα δε θα ξανακόψουμε αλλά έναν καφέ θα τον πιούμε!
μετα παω μπιλμπαο ισως βρεθω με getxowoman
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
που ειναι να τον βρω
Ε, καλά, 70τ.μ. είναι αυτά, πού να κρυφτεί? :haha:

Πλάκα κάνω, μόνο email address έχω... Ευχαριστώ για την προθυμία, πάντως!

Ά, και η φωτογραφία του είναι στο Κεφάλαιο "Bario" στην ιστορία σε εξέλιξη της Μαλαισίας...
 

kanaliotis

Member
Μηνύματα
143
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρε παιδία, κανονίζετε για την Τετάρτη 13/1?
Ημέρα ποδοσφαιρικού κυπέλλου????
Θα μας κοροιδεύουν οι οπαδοί του forum!!!!

Τέλως πάντων...καλή συνάντηση. Και ήθελα να έρθω να σας πω πως τα πέρασα Βουδαπέστη και να μου πείτε καμιά πληροφορία για Δαμασκό που ετοιμάζω για το Φλεβάρη.:xmas_sad:

Θα διαλέξω όμως να πάω στο Χαριλάου.:xmas_mrgreen:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.716
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom