Κοπή Πίτας Θεσσαλονίκης

Κοπή πίτας 2010 Θεσσαλονίκης


  • Total voters
    14
  • Poll closed .

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Ρε παιδία, κανονίζετε για την Τετάρτη 13/1?
Ημέρα ποδοσφαιρικού κυπέλλου????
Θα μας κοροιδεύουν οι οπαδοί του forum!!!!

Τέλως πάντων...καλή συνάντηση. Και ήθελα να έρθω να σας πω πως τα πέρασα Βουδαπέστη και να μου πείτε καμιά πληροφορία για Δαμασκό που ετοιμάζω για το Φλεβάρη.:xmas_sad:

Θα διαλέξω όμως να πάω στο Χαριλάου.:xmas_mrgreen:
...Κλεάνθης Βικελίδης!!!!!!!:clap::clap::bleh:
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.211
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ρε παιδία, κανονίζετε για την Τετάρτη 13/1?
Ημέρα ποδοσφαιρικού κυπέλλου????
Θα μας κοροιδεύουν οι οπαδοί του forum!!!!

Τέλως πάντων...καλή συνάντηση. Και ήθελα να έρθω να σας πω πως τα πέρασα Βουδαπέστη και να μου πείτε καμιά πληροφορία για Δαμασκό που ετοιμάζω για το Φλεβάρη.:xmas_sad:

Θα διαλέξω όμως να πάω στο Χαριλάου.:xmas_mrgreen:
:haha::haha:ή οι άνδρες που δήλωσαν ότι θάρθουν δεν είναι ποδοσφαιρόφιλοι:bleh:ή είναι και δεν θυμήθηκαν το γεγονός:roll:,τι μας κάνεις τώρα;
δε φαντάζομαι ν'αλλαχτεί η ημερομηνία;...
Πέρνα από μας πρώτα και μετά πας Χαριλάου για το τέλος...
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
τελικά γράψτε μας σίγουρους για τη συνάντηση της Τετάρτης...απλά εγώ σχολάω στις 8, οπότε από Αριδαία κατά τις 9μιση δέκα παρά θα είμαστε εκεί...

έχω και έκπληξη...:clap::clap::clap:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
ε, αφού θα έρθει η Ελένη θα προσπαθήσω να έρθω και γω. Αλλά ρε παιδιά τι το κανονίσατε καθημερινή και ειδικά Τετάρτη;;; Πέρα από δουλειές και όλα τα σχετικά έχουν ανοίξει και τα σχολεία. Πού το πάτε αυτό;;
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Αλλά ρε παιδιά τι το κανονίσατε καθημερινή και ειδικά Τετάρτη;;; Πέρα από δουλειές και όλα τα σχετικά έχουν ανοίξει και τα σχολεία.
Νυχτερινό πας Γιαννούλα;
Κι εμένα με δυσκολεύει το βράδι της Τετάρτης και μάλλον θα χάσω το-κοπη-τη-πίτα ( την ευκαιρία δηλαδή να ξαναδώ όσους γνώρισα την προηγούμενη φορά και να γνωριστώ και με τους υπόλοιπους):(
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Νυχτερινό πας Γιαννούλα;
Κι εμένα με δυσκολεύει το βράδι της Τετάρτης και μάλλον θα χάσω το-κοπη-τη-πίτα ( την ευκαιρία δηλαδή να ξαναδώ όσους γνώρισα την προηγούμενη φορά και να γνωριστώ και με τους υπόλοιπους):(
καλα εσυ μονο για το αφεντικο ειχες ερθει
ασε μας τα πες..
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Εγώ δυστυχώς έχει χρόνια που τέλειωσα το σχολείο (κλαψ κλαψ) αλλά με τον γιο μου που πάει δημοτικό μπορεί να πει κανείς ότι ξεκίνησα και νυχτερινό (ένεκεν της δουλειάς που τελειώνω σχετικά αργά)..
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.....:p:p:p:clap::clap::clap:...εννοειτε πως για την τεταρτη ειμαι και γω μεσα,εχω χασει επεισοδια βεβαια και αφησα το φιλαρακι μου το βαγγελη και εχει επωμιστει ολο το βαρος της οργανωσης..:lol:;)..ας οψεται βεβαια η ελλειψη τεχνολογιας στην καθημερινοτητα μου..:haha::haha:
οτι χρειαστειτε εδω ειμαστε....:clap::clap::clap:..και παλι καλη χρονια με υγεια,πανω απ'ολα και μετα τυχη..ναι,ναι τυχη..γιατι και αυτοι στον τιτανικο ολοι υγεια ειχανε αλλα τυχη κανεις...:D:D:haha::D:D
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.211
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Οπότε έχουμε και λέμε:
toumpiotis
ΕΡΣΗ
erminathess
babaduma
Thanos
romantic woman
liz
Elgeo
tita
famek
eleni 70(2)
mariath
dimapanayo
skioyros 82
Christian
black mamba
Isovitis
xontro mpizeli
giannoula
giwrgos
Mέχρι στιγμής 21
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κι εμένα με δυσκολεύει το βράδι της Τετάρτης και μάλλον θα χάσω το-κοπη-τη-πίτα ( την ευκαιρία δηλαδή να ξαναδώ όσους γνώρισα την προηγούμενη φορά και να γνωριστώ και με τους υπόλοιπους):(
Βαγγέλη, πάλεψέ το, υπάρχει λόγος...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.746
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom