Κοπή Πίτας 2013, Αθήνα!!

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.275
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πρεπει να σε δω απο κοντα να μου διευκρινησεις κατι σχετικα με το direct swap!! :bleh::haha::haha:
Τώρα κατέφυγες στα μεγάλα μέσα για να με καλοπιάσεις! :haha:

Μόνη σου της έδωσες θάρρος, τι νόμιζες ότι θα περιοριζόταν στον Marco;;;
Έσφαλα, το παραδέχομαι! :D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.032
Παίζει να έρθω μετά τις 12, ελπίζω να αργήσετε να το διαλύσετε και να μου κρατήσετε κομμάτι... Και κανονίστε να μου αλλαξοπιστήσει η underwater ως εκείνη την ώρα και να τη βρω ιταλόφιλη :D
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Sokratis said:
Πολλη ησυχία έπεσε. Τι θα γίνει θα την κόψετε την πίτσα?
Θα κόψουμε και πίτσα αμα λαχει! Ο,τι τραβάει η όρεξη σου...!! Margherita τρώει η αφεντιά σας;;;
 

ROULIS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Σαν Φρανσίσκο
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ
Πολλη ησυχία έπεσε. Τι θα γίνει θα την κόψετε την πίτσα?



Έλα να παραγγείλουμε καμία πίτσα γιατί πίτα με τη ζαχαροπλάστισσα που μπλέξαμε δεν βλέπω να τρώμε
:clap::clap::clap:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έλα να παραγγείλουμε καμία πίτσα γιατί πίτα με τη ζαχαροπλάστισσα που μπλέξαμε δεν βλέπω να τρώμε
:clap::clap::clap:
Μπα;; Δεν καταλαβα....εχουμε και παραπονα κυριε Ρουλη;; Την ξερετε κ απο χθες τη ζαχαροπλαστισσα κ τα λετε αυτα;;;:bleh::bleh:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Παντως ρε συ italitsa καλη ιδεα θα ηταν να εκανες και καμια πιτσα γιατι οπως καταλαβαινω ξερει πολλα ο roulis...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παντως ρε συ italitsa καλη ιδεα θα ηταν να εκανες και καμια πιτσα γιατι οπως καταλαβαινω ξερει πολλα ο roulis...
Την τύφλα του ξέρει ο Ρούλης!!:bleh::haha::haha: Ή μάλλον ξέρει ότι τον αγαπώ και δε θα του θυμώσω γι'αυτό τα λέει αυτά...είναι πανούργος παιδί μου σου λέω!! :haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.657
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom