Κοπή Πίτας 2013 Θεσσαλονίκη και "Βόρεια προάστια" :)))))

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Όντως τι γίνεται; ..... δεν είχα χρόνο να μπω να δω..


λοιπον αν πρόβλημα είναι το μέρος και εκτός, ας το αλλάξουμε αν θέλετε. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο μακριά και φαντάζομαι ότι πολλοί θα το σκέφτονται γι αυτό ή δε θα ξέρουν μέχρι τελευταία στιγμή.:roll:
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Το ισως εγινε ναι! :) Τερμα οι υποχρεωσεις γι αυτο το σαβ/κο. Μονο προβλημα η μετακινηση. Ερση, εξακολουθει να υπαρχει θεση στο αυτοκινητο σου;
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.761
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Και εμείς μέσα είμαστε εκτός συγκλονιστικού απροόπτου! Δύο θέσεις ελεύθερες στο αυτοκίνητο.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Τώρα κάτι γίνεται ;) είμαστε γύρω στα 10 με 15 άτομα απ'οτι γνωρίζω οπότε παραμένει το σχέδιο.

Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο μακριά και φαντάζομαι ότι πολλοί θα το σκέφτονται γι αυτό ή δε θα ξέρουν μέχρι τελευταία στιγμή.:roll:
Ερση, εξακολουθει να υπαρχει θεση στο αυτοκινητο σου;
Σε διαβεβαιώ κανείς άλλος δεν ενδιαφέρθηκε!
Αν ενδιαφέρεσαι δες και αυτή την λύση.... πέρυσι πήγαμε Κοζάνη και μια χαρά μεταφερθήκαμε όλοι.

Και εμείς μέσα είμαστε εκτός συγκλονιστικού απροόπτου! Δύο θέσεις ελεύθερες στο αυτοκίνητο.
και εδώ υπάρχουν θέσεις :) (δεν πιστεύω να μην μας την φέρετε την μικρότρη ταξιδιώτισσα της παρέας; ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το ισως εγινε ναι! :) Τερμα οι υποχρεωσεις γι αυτο το σαβ/κο. Μονο προβλημα η μετακινηση. Ερση, εξακολουθει να υπαρχει θεση στο αυτοκινητο σου;
Προδοτρα!
Εγω θα παω και θα εχω και ενα σακο με τα μαγιω μας μεσα :cool:
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Με βολεύει η ημερομηνία, θα ενημερώσω και το ετερον ήμισι και θα ρθουμε μετά τέκνων λογικά.
Προδοτρα!
Εγω θα παω και θα εχω και ενα σακο με τα μαγιω μας μεσα :cool:
αρ γιου κιντινγκ μι!? ειπες οτι θα πας με το ετερον ημισυ ΑΦΟΥ, καθως κ με τα τεκνα. Που θα χωραω; Εκτος αν με σουρνετε με σχοινι με το σμαρτ, σαν τα τενεκεδακια στις χολλυγουντιανες ταινιες. :D

Υγ: Προς το παρον εχουμε το μασαζ, ασε τα νερα για αλλη βδομαδα :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
αρ γιου κιντινγκ μι!? ειπες οτι θα πας με το ετερον ημισυ ΑΦΟΥ, καθως κ με τα τεκνα. Που θα χωραω; Εκτος αν με σουρνετε με σχοινι με το σμαρτ, σαν τα τενεκεδακια στις χολλυγουντιανες ταινιες. :D

Υγ: Προς το παρον εχουμε το μασαζ, ασε τα νερα για αλλη βδομαδα :)
Δε ξέρω αν θα έρθει η Μαρία ακόμα και υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα πλην του σμαρτ (εχω και beetle , πάμε μια βόλτα :bleh: )
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Καλημέρα και από μένα!
Ακόμη δυστυχώς δεν γνωρίζω εάν θα μπορέσω να έρθω!Θα σας ενημερώσω εκ νέου!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.065
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom