Κοπή πίτας Αθήνα 2023

Συνάντηση


  • Total voters
    40
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Πολυ ευχαριστως θελω παρα πολυ να σας γνωρισω και απο κοντα ολους!!Δυστυχως αν το κανετε αυτο το σκ δηλαδη 14-15 θα λειπω ταξιδι στην Πραγα ,αν κανονιστει οποιοδηποτε αλλη σαββατοκυριακο μεσα.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.269
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
@Triplover μήπως να όριζες ένα deadline στην ψηφοφορία γιατί το 14-15/1 είναι πολύ κοντά και αν είναι το επικρατέστερο πρέπει να οργανωθούμε.

@Defkalion παίζει να έρθεις στην Αθήνα σύντομα; Αν ναι, θα μπορούσαμε να το συνδυάσουμε για να είσαι και εσύ στη συνάντηση.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
@Triplover μήπως να όριζες ένα deadline στην ψηφοφορία γιατί το 14-15/1 είναι πολύ κοντά και αν είναι το επικρατέστερο πρέπει να οργανωθούμε.

@Defkalion παίζει να έρθεις στην Αθήνα σύντομα; Αν ναι, θα μπορούσαμε να το συνδυάσουμε για να είσαι και εσύ στη συνάντηση.
Καλημέρα!
Αυτό θα έλεγα κι εγώ, μήπως να υπήρχε ένα deadline γιατί αν είναι για αυτό το σκ, είμαστε πολύ κοντά.
Ψήφισα και αυτό και το τελευταίο σκ του Ιανουαρίου, θεωρητικά θα μπορούσα και τα άλλα. Κρατώ επιφύλαξη γιατί είθισται στη δουλειά μου να κανονίζονται επαγγελματικά ταξίδια προ-τελευταίας στιγμής.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Καλημέρα!
Αυτό θα έλεγα κι εγώ, μήπως να υπήρχε ένα deadline γιατί αν είναι για αυτό το σκ, είμαστε πολύ κοντά.
Ψήφισα και αυτό και το τελευταίο σκ του Ιανουαρίου, θεωρητικά θα μπορούσα και τα άλλα. Κρατώ επιφύλαξη γιατί είθισται στη δουλειά μου να κανονίζονται επαγγελματικά ταξίδια προ-τελευταίας στιγμής.
Αν και δεν έχω κανένα "θεσμικό" ρόλο, θέτω καταχρηστικά ως προθεσμία τα μεσάνυχτα της Τρίτης 10/01. Να ρίξουμε και προτάσεις για μέρος και ώρα συνάντησης. Θα πρότεινα μεσημεράκι ή νωρίς απόγευμα.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.269
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Αν και δεν έχω κανένα "θεσμικό" ρόλο, θέτω καταχρηστικά ως προθεσμία τα μεσάνυχτα της Τρίτης 10/01. Να ρίξουμε και προτάσεις για μέρος και ώρα συνάντησης. Θα πρότεινα μεσημεράκι ή νωρίς απόγευμα.
Προτείνω την αυλίτσα του Cocomat ποδήλατο στο Γκάζι. Είναι ανοιχτή όλη μέρα οπότε θα μπορούσαμε να πάμε νωρίς το Σάββατο ή την Κυριακή, έχει τα πάντα από καφέδες, ποτά, snacks και είναι εύκολα προσβάσιμη. Είναι εξωτερικός χώρος αλλά έχει τέντα και σόμπες.

The Place by COCO-MAT.bike
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εφόσον καταλήξουμε σε ημερομηνία, θα είναι βασικό να δούμε πόσοι μαζευόμαστε. Από αυτό θα εξαρτηθεί σε μεγάλο βαθμό και το μέρος.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Θα είμαι στις 25/1 Αθήνα για μία και μοναδική εμφάνιση. Οπότε σβήστε όλες τις άλλες ημερομηνίες, είναι περιττές.
Υπόψιν, το φλουρί στο σπίτι το κέρδισα εγώ, οπότε έχω μομέντουμ, και θα καταλάβω δικαιολογίες τύπου "ε να δε μπορούμε, δεν είναι ΣΚ, δουλεύουμε" και άλλες τέτοιες κασέτες.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.269
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Θα είμαι στις 25/1 Αθήνα για μία και μοναδική εμφάνιση. Οπότε σβήστε όλες τις άλλες ημερομηνίες, είναι περιττές.
Υπόψιν, το φλουρί στο σπίτι το κέρδισα εγώ, οπότε έχω μομέντουμ, και θα καταλάβω δικαιολογίες τύπου "ε να δε μπορούμε, δεν είναι ΣΚ, δουλεύουμε" και άλλες τέτοιες κασέτες.
Μην ανησυχείς, θα κάνουμε επαναληπτική συνάντηση για εσένα, αλλά χωρίς πίτα!;)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
@Triplover μήπως να όριζες ένα deadline στην ψηφοφορία γιατί το 14-15/1 είναι πολύ κοντά και αν είναι το επικρατέστερο πρέπει να οργανωθούμε.

@Defkalion παίζει να έρθεις στην Αθήνα σύντομα; Αν ναι, θα μπορούσαμε να το συνδυάσουμε για να είσαι και εσύ στη συνάντηση.
Ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες - θα έρθω στην Ελλάδα φέτος, αλλά το ταξίδι είναι προγραμματισμένο για τον Ιούνιο, λίγο αργά για πρωτοχρονιάτικες πίτες :haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες - θα έρθω στην Ελλάδα φέτος, αλλά το ταξίδι είναι προγραμματισμένο για τον Ιούνιο, λίγο αργά για πρωτοχρονιάτικες πίτες :haha:
Επομένως για την μεγάλη συνάντηση πρέπει να αρχίσουμε να ψάχνουμε απο τώρα για μπητσόμπαρο :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom