Κοπή πίτας στη Θεσσαλονίκη

Πότε θέλετε να κοπεί η πίτα στη Θεσσαλονική;


  • Total voters
    51

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.424
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγώ προτείνω η επόμενη συνάντηση να είναι εκδρομικού τύπου ! Χωρίς απαραίτητα να περιμένουμε ένα χρόνο γι’αυτό. Έχουμε την @Tracer με εμπειρία στις οργανωμένες εξορμήσεις και μπορεί να μας οργανώσει !
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Να κάνουμε μια κρούση στον αγαπημένο μας ξεναγό Κωνσταντίνο Σφήκα να μας ξεναγήσει στον αναστηλωμένο Παρθενώνα της Μακεδονίας, πχ Απρίλιο ή Μάϊο.; 😉😎
Αλλιώς μετά Φθινόπωρο.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Λίγα φωτογραφικά στιγμιότυπα με το κινητό για να θυμόμαστε όλοι πόσο ωραία μπορούμε να επικοινωνούμε και να ανταλλάσουμε εμπειρίες και εκτός forum.
Επιβαιώνω και εγώ ότι ήταν μια ακόμη ξεχωριστή βραδιά, με πολύ θετική ενέργεια και ευχαριστώ θερμά τους διοργανωτές και τους χορηγούς των δώρων!!!
Όμορφα και συναρπαστικά ταξίδια να έχουμε και διάθεση να βοηθαμε και άλλους να τα ζήσουν!

20240218_224037.jpg
20240218_224040.jpg
20240218_211621.jpg
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Να ευχαριστήσω με την σειρά μου την @fenia42 και τον @Dr Snoopy για την ωραία διοργάνωση της όμορφης αυτής βραδιάς! Να είστε τυχεροί όσοι κερδίσατε τα φλουριά ! Επίσης και τον @thanosth για την πάντα άψογη φωτογραφική κάλυψη.Και του χρόνου με υγεία να ξαναβρεθούμε!
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
815
Likes
10.302
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Να ευχαριστήσω και εγώ την @fenia42 για την πετυχημένη διοργάνωση αυτής της όμορφης συγκέντρωσης,όλους εσάς που ήρθατε,οι πιο πολλοί από κοντά αλλά και αρκετοί από μακριά, και τους δωροθέτες για την ευγενική τους χειρονομία.Να συγχαρώ τους τυχερούς της βραδιάς και να ευχηθώ να είμαστε όλοι γεροί,να ταξιδεύουμε και "πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε"

Να μου φιλήσετε το δόκτορα σνουπι στη μύτη ρουφηχτα.
Μείνε ήσυχος @Yorgos,όπως βλέπεις τα πήρα τα φιλιά,ευχαριστώ για την αγάπη σου

ΣΝ.JPG
 

Tracer

Member
Μηνύματα
64
Likes
108
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Βολιβία Χιλή Αργεντινή
Να κάνουμε μια κρούση στον αγαπημένο μας ξεναγό Κωνσταντίνο Σφήκα να μας ξεναγήσει στον αναστηλωμένο Παρθενώνα της Μακεδονίας, πχ Απρίλιο ή Μάϊο.; 😉😎
Αλλιώς μετά Φθινόπωρο.
Θα μπορούσαμε να το συνδυάσουμε με κάποιο από τα οινοποιεία της περιοχής και ίσως μία μικρή πεζοπορία.
 

Viewmaster

Member
Μηνύματα
80
Likes
316
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί-Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Εξαιρετική βραδυά και οργάνωση. Χάρηκα πάρα πολύ για τις νέες γνωριμίες που έκανα. Καλά ταξίδια να έχουμε όλοι μας. Ευχαριστούμε πολύ και για τα δώρα:cool:
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.253
Likes
6.733
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Θα μπορούσαμε να το συνδυάσουμε με κάποιο από τα οινοποιεία της περιοχής και ίσως μία μικρή πεζοπορία.
Ε όχι! Πρώτα να τα πιούμε και μετά να περπατάμε!
Να διορθωθεί ως εξής:

«με κάποιο από τα οινοποιεία της περιοχής και σίγουρα ένα κρεβάτι, ράντζο, έστω στρώμα εκεί δίπλα»
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το βρήκαμε το οινοποιείο... @vicky_pl ξηγήσου 😂😂
Με την συμμετοχή που είδα να έχουμε στην κοπή δεν μας βλέπω να χωράμε 😅
Δεσμεύομαι όμως να μην σας αφήσω χωρίς αλκοόλ όπου και αν πάμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.533
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom