Κοπή πίτας 2018 στην Αθήνα

Κοπή πίτας 2018 στην Αθήνα - Ποιες ημερομηνίες προτιμάτε;


  • Total voters
    37
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Δεν θα εισαι μονη σου, θα εισαι μαζι μας!!!!!
Ξέρεις δε το έχω με το "να μπω κ γω στη παρέα σας"? Αν δε με πλησιάσει κάποιος δε νιώθω άνετα να χώνομαι σε πηγαδάκια.. Είμαι ακατάδεχτη και ντρεπουλιάρα χιχι.

Θα δούμε... Ίσως η επιθυμία μου να σας γνωρίσω επιτέλους ξεπεράσει την αμηχανία μου... Ή τέλος πάντων μπορεί να φορέσω κανά μίνι μέχρι τα αυτιά θέλετε δε θέλετε θα με προσέξετε lol
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ξέρεις δε το έχω με το "να μπω κ γω στη παρέα σας"? Αν δε με πλησιάσει κάποιος δε νιώθω άνετα να χώνομαι σε πηγαδάκια.. Είμαι ακατάδεχτη και ντρεπουλιάρα χιχι.

Θα δούμε... Ίσως η επιθυμία μου να σας γνωρίσω επιτέλους ξεπεράσει την αμηχανία μου... Ή τέλος πάντων μπορεί να φορέσω κανά μίνι μέχρι τα αυτιά θέλετε δε θέλετε θα με προσέξετε lol
Αν είμαι θα σου κάνω εγώ τα κονε, αν βάλεις και μίνι μπορεί να έρθει και κανένας ξεκαρφωτος απ'το μαγαζί! Διπλά κερδισμένη.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Αν είμαι θα σου κάνω εγώ τα κονε, αν βάλεις και μίνι μπορεί να έρθει και κανένας ξεκαρφωτος απ'το μαγαζί! Διπλά κερδισμένη.
Χαχα, τετοια λεγε της να μην ερθει καθολου....
Θα σε πλησιασω εγω. Αρκει να φορας το καρτελακι με το ονομα σου να σε γνωρισω!!!!!!
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Χαχα μου θυμίζει τις ελληνικές ταινίες που κρατάνε το τριαντάφυλλο στο χέρι για να τους γνωρίσουνε :haha::haha:

Θα δούμε (ας κάνω κ λίγο τη δύσκολη)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
ουπς!! κάποια εξέλιξη θα έχουμε??
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Θα δούμε... Ίσως η επιθυμία μου να σας γνωρίσω επιτέλους ξεπεράσει την αμηχανία μου... Ή τέλος πάντων μπορεί να φορέσω κανά μίνι μέχρι τα αυτιά θέλετε δε θέλετε θα με προσέξετε lol
Συμπερασμα: Θα αναζητουμε μια ντροπαλη και αμηχανη με ...... κατι σαν φουστα :haha:

Θα σε πλησιασω εγω. Αρκει να φορας το καρτελακι με το ονομα σου να σε γνωρισω!!!!!!
Ντεπυ, παμε ενα στοιχημα; Οποια την βρει πρωτη κερδιζει!!!! :xalara:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Έληξε η ψηφοφορία:

Είναι οριστικό και αμετάκλητο: Κοπή πίτας 2018 στην Αθήνα Σάββατο 3 Φεβρουαρίου.

Κλείνω το Σουαρέ και οσονούπω ανοίγω θέμα για τις συμμετοχές.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Συμπερασμα: Θα αναζητουμε μια ντροπαλη και αμηχανη με ...... κατι σαν φουστα :haha:


Ντεπυ, παμε ενα στοιχημα; Οποια την βρει πρωτη κερδιζει!!!! :xalara:
Πηγε!!!!!!
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Είπα κι εγώ εφέτος δεν έχει το κοπή τη πίτα; Δε σας βλέπω που δε σας βλέπω τον υπόλοιπο χρόνο, να μη βρεθώ μέσα σε ταξιδιάρες ψυχές έστω άπαξ ετησίως; Κλασικά και φέτος θα ντρέπομαι, οπότε όσες ντρέπεστε ελάτε προς τα εδώ. Ορεξάτες κι ορεξάτους για συζήτηση θα ήθελα παρακαλώ! Έχουμε; (εγώ είπαμε, ντρέπομαι, οπότε θέλω βοήθεια για να ξεθαρρέψω).
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Έληξε η ψηφοφορία:

Είναι οριστικό και αμετάκλητο: Κοπή πίτας 2018 στην Αθήνα Σάββατο 3 Φεβρουαρίου.

Κλείνω το Σουαρέ και οσονούπω ανοίγω θέμα για τις συμμετοχές.
Κάποιος ξεχάστηκε; :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.240
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom