Κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονίκη με ξενάγηση

Ψηφοφορία για κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονική και δήλωση συμμετοχής για ξενάγηση ( προαιρετικά)


  • Total voters
    26
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.449
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα βρίσκομαι και εγώ Θεσσαλονίκη το επόμενο σκ. Δυστυχώς οικογενειακές υποχρεώσεις δεν θα μου επιτρέψουν να έρθω ούτε στη ξενάγηση ούτε στην κοπή. :( Να περάσετε καλά!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Θα βρίσκομαι και εγώ Θεσσαλονίκη το επόμενο σκ. Δυστυχώς οικογενειακές υποχρεώσεις δεν θα μου επιτρέψουν να έρθω ούτε στη ξενάγηση ούτε στην κοπή. :( Να περάσετε καλά!
Χαιρόμαστε που θά'ρθεις, λυπούμαστε που δε θα μας δεις. Δεν υπάρχει καμμιά χαραμάδα ελπίδας;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.449
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Χαιρόμαστε που θά'ρθεις, λυπούμαστε που δε θα μας δεις. Δεν υπάρχει καμμιά χαραμάδα ελπίδας;
Όχι δυστυχώς. Κανονίστηκε τελευταία στιγμή το ταξίδι. Αν βέβαια αλλάξει ο προγραμματισμός, θα σας έρθω :)
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Είναι αργά για δηλώσεις συμμετοχής το ξέρω αλλά στην ανάγκη μην μου δίνεται να φάω βασιλόπιτα :haha::haha:
Κ εγω σκέφτομαι πως μάλλον θα καταφέρω να ρθω, οπότε να πάρω μια βασιλόπιτα για τις δυο μας...;:xalara:
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Να ρωτήσω κάτι; Η ξενάγηση έχουμε πει τί ώρα θα ξεκινήσει;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Να ρωτήσω κάτι; Η ξενάγηση έχουμε πει τί ώρα θα ξεκινήσει;
Έχουμε πει: 09:30, συγκέντρωση στην Καμάρα.

Με την ευκαιρία και ενημερωτικά, οι συμμετοχές για την πίτα έχουν φτάσει τις 45! Αν συνεχίσουν με τον ίδιο ρυθμό οι δηλώσεις (εδώ, αλλά και με π.μ.) μέχρι την Παρασκευή, μάλλον θα χρειαστεί να καταλάβουμε και τον άλλο χώρο στο Cin Cin! :)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom