Κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονίκη με ξενάγηση

Ψηφοφορία για κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονική και δήλωση συμμετοχής για ξενάγηση ( προαιρετικά)


  • Total voters
    26
  • Poll closed .

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.154
Likes
20.469
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Χωρίς κομμάτι για τον μικρό Εκτωράκο εγώ δεν έρχομαι! Αιτούμαι κανονικό κομμάτι για τον μικρούλη χωρίς να το σφετεριστεί ο μπαμπάς όμως :haha:
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Χωρίς κομμάτι για τον μικρό Εκτωράκο εγώ δεν έρχομαι! Αιτούμαι κανονικό κομμάτι για τον μικρούλη χωρίς να το σφετεριστεί ο μπαμπάς όμως :haha:
Χαχα, όχι. Θα είμαστε σκληροί. Αυτά τα ντεμέκ "παίρνω το κομμάτι μου αλλά δεν τρώω", δεν υπάρχουν. Ανησυχω βέβαια μην του το δώσω και αρχίσει να το μασουλαει με τα ούλα του. :D
 

assatan

Member
Μηνύματα
8
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γεια σας κι από μένα! Μπράβο στην οργάνωση!
α. δηλώνω συμμετοχή και στην ξενάγηση και στην κοπή της πίτας!
β. είμαι περίεργη να δω το garden bar που δεν έχω πάει ποτέ αλλά στο cin cin θα έχουμε τα πάντα, έχει και πολύ καλό φαγητό και μεγάλη λίστα κρασιών και καλή μουσική, και αν μας δώσει τον κάτω χώρο θα είμαστε και άνετοι. οπότε προτείνω το cin cin.
 

8avos

Member
Μηνύματα
658
Likes
6.638
α) θα παραβρεθω και στην ξενάγηση και στην κοπή β) θα διαλέξω το γκαρντεν, όχι ότι έχω άποψη για τις προτεινόμενες τοποθεσίες αλλά τα πανοραμικά τοπία πάντα με κάνουν κλικ.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
πανοραμικά τοπία πάντα με κάνουν κλικ.
?????
Ευχαριστούμε για την συμμετοχή και την ψήφο αλλά... ποιά πανοραμικά τοπία; Εδώ με μπέρδεψες λιγάκι. Δεν έχει πανοραμικό τοπίο το Garden Bar, απέναντι απ'το εβραϊκό μουσείο είναι. Πιο καλή θέα έχει το Cin Cin.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
εχω 10 χρονια να επισκεφτω την Θεσσαλονικη και ναι ντροπη μου δεν την εχω γυρισει.
Σκεφτομαι εαν ο χρονος μου το επιτρεψει να ερθω με πρωινη πτηση Θεσσαλονικη, να συμμετασχω στο τουρ και στην συνεχεια που θα υπαρξει.
Νομιζω ειναι μια καλη ευκαιρια να γνωρισω απο κοντα μερικες πενες που εχω ξεχωρισει και με συντροφευουν με τα κειμενα τους στα ταξιδια μου
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
εχω 10 χρονια να επισκεφτω την Θεσσαλονικη και ναι ντροπη μου δεν την εχω γυρισει.
Σκεφτομαι εαν ο χρονος μου το επιτρεψει να ερθω με πρωινη πτηση Θεσσαλονικη, να συμμετασχω στο τουρ και στην συνεχεια που θα υπαρξει.
Νομιζω ειναι μια καλη ευκαιρια να γνωρισω απο κοντα μερικες πενες που εχω ξεχωρισει και με συντροφευουν με τα κειμενα τους στα ταξιδια μου
Ε, μην το σκέφτεσαι και πολύ, εγώ λέω θα περάσεις όμορφα. ;)
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Κι εγώ θα είμαι.. Πρώτη φορά!! Να σας γνωρίσω από κοντά!! Θα είμαι και στην ξενάγηση κ στην κοπή.. το μέρος το αφήνω σε σας.
Πάτησες εκεί στις επιλογές πάνω πάνω, για να φαίνεται ο αριθμός συμμετοχών;; Όχι τίποτα άλλο, θα μειωθούν τα διαθέσιμα γραμμάρια θερμίδων που μας αναλογούν. :D
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.154
Likes
20.469
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Πάτησες εκεί στις επιλογές πάνω πάνω, για να φαίνεται ο αριθμός συμμετοχών;; Όχι τίποτα άλλο, θα μειωθούν τα διαθέσιμα γραμμάρια θερμίδων που μας αναλογούν. :D
Θα σου δώσω να φάς το κομμάτι μου βρε!!! Του παιδιού όμως δεν θα το πειράξεις παρα μόνο για να ψάξεις για το φλουρί....θα σε παρακολουθώ με γερακίσιο μάτι :bleh:
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Πάτησες εκεί στις επιλογές πάνω πάνω, για να φαίνεται ο αριθμός συμμετοχών;; Όχι τίποτα άλλο, θα μειωθούν τα διαθέσιμα γραμμάρια θερμίδων που μας αναλογούν. :D
Αλήθεια;;;; Θα πατήσω τότε 5φορες για να υπολογίσουν πιο πολλά άτομα και να περισσέψει περισσότερη πίτα για εμάς!!:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom