Κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονίκη με ξενάγηση

Ψηφοφορία για κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονική και δήλωση συμμετοχής για ξενάγηση ( προαιρετικά)


  • Total voters
    26
  • Poll closed .

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.427
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μετά από εκείνη την σούπα που άφησες νομίζω δεν σε εμπιστεύεται κανείς στο θέμα φαγητού. Μόνο αν ξεγελάσεις κανένα καινούριο μέλος :innocent:.
Κύριε εισαγγελέα είμαι αθώα!!! Δεν έφταιγα εγώ...η σούπα ήταν δυσανάλογη του κυβισμού μου και με ξεγέλασε...την "αποπλάνησα" μέχρι εκεί που έφταναν οι δυνατότητες μου :p
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πόσο ζηλεύω ετσι που σας ακούω...Μακάρι να μπορούσα να έρθω και αυτήν τη φορά. Εύχομαι να περάσετε τόσο τέλεια που αμέσως να ξεκινήσετε τη διοργάνωση της επόμενης εκδρομής - στην οποία φυσικά θα παρευρεθώ :)!
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
2 άτομα για ξενάγηση και για πίτα (εκτός απροόπτου πάντα). Οσο για τον χώρο και εγώ με τα νέα δεδομένα που τέθηκαν θα πω Cin Cin και μου αρέσει επίσης η ιδέα του @taver να μην υπάρχουν τραπέζια και να κινηθούμε σε μικρά και μεγάλα "πηγαδάκια"
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
υπολογιστε και εμενα στην ξεναγηση και την πιτα...τελικα θα ερθω Θεσσαλονικη εστω και αυθημερον :)

ΥΓ: δεν ξερω κανενα απο τα μερη, οποτε ελπιζω να βρεθει κανεις να με φερει μαζι :p
Δηλαδή, ούτε την Καμάρα δεν γνωρίζεις; :shock:
ARCH.jpg


Διαδρομή Καμάρα - Cin Cin - Garden Bar

Η παρακάτω φωτογραφία, αν και όχι πολύ καθαρή, δείχνει το χώρο με τις "μπάρες" στο Cin Cin. Υπολογίστε άλλο τόσο περίπου με καναπέ, καρέκλες και 2-3 τραπέζια (κάπου πρέπει να κόψουμε και την πίτα!)
photo5jpg (1).jpg
 
Last edited:

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.746
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Δηλώνω και εγώ συμμετοχή στην ξενάγηση και στην κοπή της πίτα και ανυπομονώ να σας γνωρίσω από κοντά.
Το cin cin είναι καλή επιλογή με ωραία κοκτέιλ και έχει έξω έναν κήπο πολύ όμορφο που μπορεί να αξιοποιηθεί από τους καπνίζοντες.
Ελπίζω βέβαια να χωρέσουμε στο ισόγειό του γιατί δε θα θυμάμαι να είναι πολύ μεγάλος ο χώρος...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.911
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Δυστυχώς θα απουσιάζω στη Γερμανία εκείνες τις ημέρες και δεν θα μπορέσω να έρθω.
Καλά να περάσετε.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Εννοείται και γω αλλα μόνο στην κοπή. Με τα μέρη δεν έχω πρόβλημα αλλα σίγουρα θα προτιμούσα ένα πιο απομονωμένο χώρο ώστε να μπορέσουμε να μιλήσουμε! Κατά συνέπεια προτιμώ Cin Cin
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.751

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δώσε πόνο ρε Cin Cin!!!! Έγινε η ανατροπή, αγαπητέ @babaduma;; Ή να φέρουμε κι άλλους λιποτάκτες από το garden bar; :D
Δεν ήταν αυτός ο σκοπός. Αλλά με τσάντισε ο τύπος και θεώρησα ότι έπρεπε να το αναφέρω. Τώρα - βέβαια - αν προκύψει καμμιά στραβή με το Cin Cin, ξέρω ποιόν θα βαράτε! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom