Κοπή πίτας 2020 στη Θεσσαλονίκη

Πότε θέλετε να γίνει η κοπή της πίτας στη Θεσσαλονική;


  • Total voters
    23
  • Poll closed .

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Δεν έχω κάτι που να με κωλύει για κάποιο από τα παραπάνω σ/κ, αρκεί η εκδήλωση να είναι μίας ημέρας και όχι διήμερη.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.210
Likes
5.678
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Ναι σε όλες τις προτάσεις. Αν μιλάμε για του Αγίου Τρύφωνα, ξέρω/ έχω βρεθεί παλιότερα σε εκδηλώσεις στη Γουμένισσα εκείνη την ημέρα. Ίσως μπορούμε να το δούμε κι αυτό.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.966
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Χρυσή ευκαιρία να γνωριστούμε και από κοντά λοιπόν :)
Ελπίζω να βολέψει και να μην είναι σε ταξιδιωτικό ΣΚ η ημερομηνία...
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Χρυσή ευκαιρία να γνωριστούμε και από κοντά λοιπόν :)
Ελπίζω να βολέψει και να μην είναι σε ταξιδιωτικό ΣΚ η ημερομηνία...
Διάβασα τηνβιστορια σου για Βιετνάμ κ θέλω να σας δω όλους από κοντά..ελπίζω η κοπή να γίνει σε κάποιο μαγαζί της Θεσσαλονίκης απόγευμα ώστε να γνωριστούμε
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Τελικά, απ'ό,τι φαίνεται, η προοπτική μιας συνάντησης μελών δεν προκαλεί το ίδιο ενδιαφέρον όπως παλιά. Σημείο των καιρών; Ίσως...

Επειδή, ωστόσο - αν είναι να γίνει κάτι - θα πρέπει να καταλήγουμε, νομίζω ότι θα πρέπει να μπει μια ημερομηνία λήξης της ψηφοφορίας (ας αποφασίσει η @katkats ποιά θα είναι αυτή), ώστε να ξεκινήσει μετά και να ολοκληρωθεί έγκαιρα η διαδικασία δηλώσεων συμμετοχής και να δούμε πόσα άτομα - δυνάμει - θα μαζευτούμε.

Από κει και πέρα, εφόσον γίνει η συνάντηση, ευχαρίστως να βοηθήσω στην εύρεση του χώρου και στην παραγγελία της βασιλόπιτας. Αν, πάλι, δεν γίνει, υγεία και καλή καρδιά και - φυσικά - καλά ταξίδια.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Τελικά, απ'ό,τι φαίνεται, η προοπτική μιας συνάντησης μελών δεν προκαλεί το ίδιο ενδιαφέρον όπως παλιά. Σημείο των καιρών; Ίσως...

Επειδή, ωστόσο - αν είναι να γίνει κάτι - θα πρέπει να καταλήγουμε, νομίζω ότι θα πρέπει να μπει μια ημερομηνία λήξης της ψηφοφορίας (ας αποφασίσει η @katkats ποιά θα είναι αυτή), ώστε να ξεκινήσει μετά και να ολοκληρωθεί έγκαιρα η διαδικασία δηλώσεων συμμετοχής και να δούμε πόσα άτομα - δυνάμει - θα μαζευτούμε.

Από κει και πέρα, εφόσον γίνει η συνάντηση, ευχαρίστως να βοηθήσω στην εύρεση του χώρου και στην παραγγελία της βασιλόπιτας. Αν, πάλι, δεν γίνει, υγεία και καλή καρδιά και - φυσικά - καλά ταξίδια.
Καλύτερα, πείτε μου εσείς μια ημερομηνία λήξης και θα το φτιάξω.
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Εγώ προτείνω να προτείνεις μέρα ώρα κ μαγαζί ώστε να δηλώσουμε παρουσίες..και στο κάτω κάτω όσοι μπορούμε..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Εγώ προτείνω να προτείνεις μέρα ώρα κ μαγαζί ώστε να δηλώσουμε παρουσίες..και στο κάτω κάτω όσοι μπορούμε..
Καταλαβαίνω το πνεύμα σου καλή μου αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο. Δεν είναι δική μου εκδήλωση, είναι του φόρουμ. Αν ήταν δική μου θα μάζευα τους φίλους-μέλη στο σπίτι μου και θά'φτιαχνα εγώ την βασιλόπιτα! (λέμε τώρα) :p

Η ημερομηνία θα επιλεγεί από την πλειοψηφία των συμμετεχόντων. Μαγαζί ευχαρίστως να προτείνω... μετά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom