Κοπή πιτας Θεσσαλονικη 2016 και δηλώσεις συμμετοχής

Δηλώσεις συμμετοχής


  • Total voters
    20
  • Poll closed .

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλημέρα σε όλους. Το δικό μου το ίσως κατά 80% θα γίνει ναι αλλά δεν το αλλάζω ακόμα.
Λοιπόν, δεν ξέρω αν έχουμε καμιά εξέλιξη με το μαγαζί που θα πάμε, αλλά ήθελα να πω ότι στο La place mignone που αναφέρθηκε σαν επιλογή, πέρα απ'το brunch των 12 ευρώ, μπορείς να πάρεις απλά το καφεδάκι σου με κανονική τιμή. Θεωρώ ότι είναι μια καλή επιλογή μιας και έχουμε ξαναπαέι κιόλας. Στη Ρέμβη Κυριακή πρωί (και όλη μέρα γενικά) γίνεται της κακομοίρας, πήγα προχθες και σχετικά νωρίς, πριν τις 12, και έφυγα με πονοκέφαλο. Πολλή βαβούρα. Επίσης τα περισσότερα τραπέζια είναι με σταντ που θεωρώ ότι είναι λίγο άβολα. Azzuro έχω χρόνια να πάω και Loco bus δεν έχω πάει ποτέ οπότε δεν έχω άποψη. Και το Tre Marie πιστεύω είναι καλή επιλογή αν μας το κλείσουν. Στο ισόγειο υπόψιν είναι μη καπνιστών, στον πάνω όροφο καπνίζουν.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Και το Tre Marie πιστεύω είναι καλή επιλογή αν μας το κλείσουν. Στο ισόγειο υπόψιν είναι μη καπνιστών, στον πάνω όροφο καπνίζουν.
Tre Marie με κλειστά μάτια τότε..να φύγω και μια φορά από μαγαζί χωρίς να χρειαστεί απολύμανση για τα ρούχα :D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
με την πιτα αυτη καθ αυτη τι θα γινει; θα παραγγειλουμε απο κάπου?
εγω προτεινω να παραγγειλουμε μια ιδια, αν αυτο ειναι εφικτο(elenara88 ακούς), με αυτη που κοψανε στην αθηνα γιατι πολυ μου αρεσε και ομολογω οτι ζήλεψα.
;-)
τι λετε;

Αντε αργήσαμε.... μας πέρασαν φέτος οι Νότιοι.
καλά οταν εμεις κόβαμε πρωτοι σε αυτο το φόρουμ βασιλοπιτα made by terkenlis, πριν απο κάποια χρόνια, καποιοι εκεί στο Νότο ρωτουσαν να μαθουν τι εστί Τερκενλής :haha::clap:

http://www.travelstories.gr/community/threads/Σχόλια-και-εντυπώσεις-3ης-συνάντησης-μελών-travelstories-στη-Θεσσαλονίκη.3891/
να μην μιλήσουμε για το περσινό φιάσκο...:p
 
Last edited by a moderator:

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
θα μπορουσα να σας πω οτι θα ερθω σιγουρα αλλα το πιο πιθανο ειναι οτι αν κανω εγω σχεδιο ειτε θα ριξει κανα διμετρο χιονι κ θα αποκλειστουμε, ειτε θα πιασουμε φωτια θα θα θα.. οποτε το αφηνω για τελευταια στιγμη!:bleh:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ε τι να κανουμε εχουμε κ υποχρεωσεις ταξιδιωτικές ... ;-)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
με την πιτα αυτη καθ αυτη τι θα γινει; θα παραγγειλουμε απο κάπου?
εγω προτεινω να παραγγειλουμε μια ιδια, αν αυτο ειναι εφικτο(elenara88 ακούς), με αυτη που κοψανε στην αθηνα γιατι πολυ μου αρεσε και ομολογω οτι ζήλεψα.
;-)
τι λετε;
λεμε οτι οταν κατεβεις θα μου στειλεις πμ να σου κανω μινι βαλιτσα μονο για σενα!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Φετος ομως η εκδικηση ηταν μεγαλη:)
Σωστο !!
Ηδη καπου εγραψα οτι οι Νοτιοι θελουμε το Γερμανό μας , συγνωμη την Kanel μας ηθελα να πω :lol:
Οταν το ξεκινησε για την οργανωση της πιτας εγραψε
" Ημερομηνία και μέρος αδιαπραγματευτα " !!
Ε αυτό ηταν . Τσιμουδια απο όλους μας και πλήρης επιτυχία της διοργάνωσης .
 
Last edited:

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Παιδιά έχουμε καμία εξέλιξη για την πίτα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom