Κοπή πιτας Θεσσαλονικη 2016 και δηλώσεις συμμετοχής

Δηλώσεις συμμετοχής


  • Total voters
    20
  • Poll closed .

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Λοιπον,για να πω την αληθεια μου αρεσε πολυ ο χωρος στομεγαρο μουσικης και ελεγα να τους παρω την Κυριακη τηλεφωνο,να δω αν εχουν κλεισει η οχι καποια εκδηλωση...ε, αν δεν εχει κλειστει μεχρι την Κυριακη, νομιζω οτι δυσκολα θα κλειστει για πολλα ατομα ,τελευταια στιγμη...απο την αλλη μαλλον το καπνισμα απαγορευεται ,πραγμα που ειναι για αλλους θετικο και για αλλους αρνητικο. Παντως τα μαγαζια που εχουν και καφε και φαγητο,δυσκολα να δεσμευσουν τοσο χωρο κυριακη μεσημερι για καφε.....αρα η εναλλακτικη προταση πρεπει να ειναι μαλλον ενα καφε,που να ειναι μονο καφετερια......
Για να δηλωνετε συμμετοχη και οσοι δεν το εχετε κανει...και βλεπουμε....
Μεχρι τωρα εχουμε
Dafni(1)
Hugin
Thanosth
Zoi
Koker(+1)
Werip
Ivana
Maria Marv
Filippia
Anlazar(+2)
Lida
Frida(+1)
Konstantinsalena
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
είμαι και εγώ οεοοο.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δίκιο έχεις πιστεύω, Κυριακή μεσημέρι συνήθως όλα είναι γεμάτα. Οπότε περιμένουμε για το Μέγαρο. Για τους κανπίζοντες πάντως το μπαλκονάκι του μαγαζιού είναι μεγάλο και με θέα, πιστεύω ότι είναι ότι πρέπει για να βγεις για ένα τσιγάρο. Εν αναμονή λοιπόν. :)
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Σήμερα πηγα παλι απο το μεγαρο μουσικης προσπαθώντας να κάνω κράτηση.Δυστυχώς μου ειπαν οτι δεν δεχονται κράτηση πριν την ερχόμενη παρασκευή και παλι δεν μπορουν να δεσμευτουν....Οποτε αναγκαστικά το απέκλεισα...Ρώτησα και σε άλλα μαγαζιά και τα περισσοτερα δεν κανουν κράτηση για κυριακή γιατι έχουν πολύ κοσμο....Ετσι επέλεξα αυτο που θεωρησα καλυτερη επιλογη:το Tre Marie στην Αύνης...(στη σοφουλη ,δεν το έκλειναν).Εκλεισα στον επάνω οροφο ,οπου θα έχουμε μια σχετική αναξαρτησια....
Ετσι ανακεφαλαιώνοντας ,η κοπη της πιτας θα γίνει την επομενη Κυριακη,7 Φεβρουαρίου,στις 12.00 στο Tre Marie,στην Εθνικής Αμύνης...
https://www.facebook.com/TreMarieAminis/
Οσοι δεν έχετε δηλώσει ακομη οτι θα έρθετε ,κάντε το για να παραγγείλουμε και την πίτα..
Μέχρι στιγμής έχουν δηλώσει οτι θα έρθουν:
Dafni(+1)
Hugin
Thanos
Zoi
Koker(+1)
Werip
Ivana
Maria Marv
Filippia
Anlazar(+2)
Lida
Frida(+1)
KonstantinosAlena(+1)
Makisg
Βahari
Babaduma
αν έχω ξεχάσει κάποιον ,ας μου το πει......και περάστε και οι άλλοι θα δηλώσετε τη συμμετοχή σας...
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.385
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom