Κοπή πιτας Θεσσαλονικη 2016 και δηλώσεις συμμετοχής

Δηλώσεις συμμετοχής


  • Total voters
    20
  • Poll closed .

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τώρα βγαίνω από την νάρκη που είχα πέσει μετά το τόσο φαγητό και το εκπληκτικό προφιτερόλ από το Choureal....
Είχα καιρό να σας δω και μου είχατε λείψει πολύ. Η διοργάνωση ήταν εξαιρετική και ευχαριστούμε πολύ τη Dafni, το Bahari και τον Babaduma για την όλη φροντίδα.
Εννοείται οτι συνεχίσαμε σε αρμένικο εστιατόριο της πόλης μας και φυσικά η εκδήλωση έγινε αρμένικη.... καθότι το σχολάσαμε αργά το απόγευμα...
Και του χρόνου με υγεία να κόβουμε βασιλόπιτες και να διοργανώνουμε τσικνοτετάρτες...
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Πολύ χάρηκα που σας ξαναείδα όλους έστω και για λίγο και φυσικά λυπήθηκα που δεν ακολούθησα στο αγαπημένο αρμένικο... Πότε προλάβατε και κανονίσατε την επόμενη;;; Υ.Γ εγώ πλήρωσα κάτω φευγοντας.. Ελπίζω να το αφαίρεσε από το τελικό και να μη το διπλοχρεωσε...
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διάστημα
Ευχαριστούμε την οικοδέσποινα της ημέρας @Dafni για την υπέροχη διοργάνωση και την πολύ ωραία ατμόσφαιρα.
@Bahari & @babaduma ξέρουν όλοι ότι σας έχω αδυναμία γι αυτό θα αφήσω στους άλλους να πλέξουν το εγκώμιό σας (εντάξει για τις "Ακακίες" όμως θα πω ότι ήταν εξαιρετική επιλογή).
Ωραίες συζητήσεις, ωραία ενέργεια, ωραίοι άνθρωποι.
Πάντα να ανταμώνουμε αγαπητοί μου.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου την Dafni, την Bahari και τον Babaduma για την άψογη οργάνωση και να πω στον Κωνσταντίνο να ναι πάντα τυχερός και πολυταξιδεμένος...Ααα....και Κωνσταντίνε όταν θα ρίξεις το φλουρί για καλό και για κακό γράψε και την τοποθεσία...αν και την γνωρίζουμε από τώρα!!! Οχι σαν κάποιους άλλους...χαχαχα...
Ναι ρε παιδιά, και εγώ πλήρωσα δύο καφέδες, μπέρδεμα ε??
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Νομίζω είχε αρκετά θέματα η σερβιτόρα στο θέμα των παραγγελιών. Άλλο της παρεγγελνες και άλλο σου έφερνε. Και νομίζω σίγουρα μπέρδεψε και τα μπούτια της με το ποιος πλήρωσε και ποιος όχι. Δεν νομίζω να υπάρχει άτομο που να μην πλήρωσε τον καφέ του, τουλάχιστον ηθελημενα·)
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Φευγοντας είπα την σερβιτόρα να την πληρώσω και αυτή μου είπε να παω να πληρώσω στο μπάρ όπως και έκανα! Ελπιζω να μην διπλοχρεώθηκε!!!
Χάρηκα που τα είπαμε απο κοντά!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Τι να πω ρε παιδιά, κι εμένα μου φάνηκε χοντρό να μην πληρώσει κάποιος τους καφέδες του, γι αυτό και τό'γραψα. Αν το πρόβλημα ήταν στη σερβιτόρα τελικά, τότε σίγουρα(; ) θα το διαπίστωσε στο τέλος της βάρδιας. Εμείς (οι διοργανωτές, δηλαδή) δεν μπήκαμε μέσα, οπότε μικρή σημασία έχει τελικά...
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
4.033
Πάντως, στο φίλο μου του έδωσε 10 ευρώ παραπάνω ρέστα, τα οποία της τα επέστρεψε. Με τόσο κόσμο δεν θα μου φαινόταν και καθόλου απίθανο να μπερδευτεί.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όλους τους διοργανωτές, όλα ήταν τέλεια. @KonstantinosAlena να είσαι πάντα τυχερός και να αξιοποιήσεις σύντομα και τα δωράκια σου (κι ευχαριστώ πολύ και για τη βοήθεια). Δυστυχώς δεν μπόρεσα να μιλήσω πολύ με κανέναν, κάποιους δεν τους γνώρισα καν. Την επόμενη φορά θα έρθω μόνη για να είμαι πιο ήσυχη.

υγ: κι εγώ πλήρωσα κάτω και αρχικά η κοπέλα μου είπε να πληρώσω και ένα καφέ παραπάνω. Οπότε μάλλον επικράτησε μπέρδεμα γενικά.
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Και του χρονου παιδια να ειστε ολοι καλα και μακαρι να μπορεσω την επομενη φορα να ειμαι μαζι σας !!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.594
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom