Κοροναϊός - Ανταποκρίσεις από το εξωτερικό.

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Την προηγούμενη εβδομάδα είχαν έρθει στο χωριό μια οικογένεια με παιδάκια που είχαν αετό. Τον έριξαν σε μια αυλή. Αετό έχω να πετάξω χρόνια, αλλά μόλις η κόρη μου έμαθε ότι επιτρέπετε
η μετακίνηση μου έστειλε μαντάτο ότι με επεθύμησε και να πάω να την επισκεφτώ και επί τη
ευκαιρία να της αλλάξω τα φίλτρα του νερού.
Και γω τον δικό μου κάθε φορά που τον παίρνω τηλ, κάτι σχετικό με μερεμέτια τονε θέλω αλλά μαθαίνω και τα νέα του! Για σας τα κάνουμε μπρε, για να νιώθετε περήφανοι πατεράδες! ;)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.498
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Την προηγούμενη εβδομάδα είχαν έρθει στο χωριό μια οικογένεια με παιδάκια που είχαν αετό. Τον έριξαν σε μια αυλή. Αετό έχω να πετάξω χρόνια, αλλά μόλις η κόρη μου έμαθε ότι επιτρέπετε
η μετακίνηση μου έστειλε μαντάτο ότι με επεθύμησε και να πάω να την επισκεφτώ και επί τη
ευκαιρία να της αλλάξω τα φίλτρα του νερού.
Αν το έχεις με τις σιτες για τα κουνούπια σε πεθύμησα κι εγώ!
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.540
Likes
8.514
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Νέα καραντίνα σε συγκεκριμένες περιοχές της Γαλλίας από αύριο και για τουλάχιστον ένα μήνα (μεταξύ αυτών και το Παρίσι). Κλειστά τα μαγαζιά, τα σχολεία παραμένουν ανοιχτά.

Θα αρχίσουν πάλι οι εμβολιασμοι με astra zeneca.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.742
Νέα καραντίνα σε συγκεκριμένες περιοχές της Γαλλίας από αύριο και για τουλάχιστον ένα μήνα (μεταξύ αυτών και το Παρίσι). Κλειστά τα μαγαζιά, τα σχολεία παραμένουν ανοιχτά.

Θα αρχίσουν πάλι οι εμβολιασμοι με astra zeneca.
Φίλε μου θέλω να πάω την άλλη εβδομάδα στο midi pirenees. Είναι στις καραντίνες;
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.540
Likes
8.514
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Φίλε μου θέλω να πάω την άλλη εβδομάδα στο midi pirenees. Είναι στις καραντίνες;

Οι κοκκινισμενες περιοχές μόνο είναι σε καραντίνα για την ώρα.

IMG_20210320_180544.jpg
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.742
Για όσους θέλουν να έρθουν στην Καταλονία τις επόμενες ημέρες (sic) και είναι πάνω από 4 άτομα,να ξέρετε ότι θα φάτε χώρια. Η σχιζοφρένεια των μέτρων συνεχίζεται . Σε ένα τραπέζι μέχρι 4 άτομα, ακόμα και αν αποδείξεις ότι είσαι μία οικογένεια.
IMG20210321135850.jpg

Βλέπουμε σε ένα τραπέζι εγώ με την κόρη μου,στο βάθος η σύζυγος με την αδελφή της.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.429
Likes
4.414
Για όσους θέλουν να έρθουν στην Καταλονία τις επόμενες ημέρες (sic) και είναι πάνω από 4 άτομα,να ξέρετε ότι θα φάτε χώρια. Η σχιζοφρένεια των μέτρων συνεχίζεται . Σε ένα τραπέζι μέχρι 4 άτομα, ακόμα και αν αποδείξεις ότι είσαι μία οικογένεια. View attachment 343371
Βλέπουμε σε ένα τραπέζι εγώ με την κόρη μου,στο βάθος η σύζυγος με την αδελφή της.
Η κόρη σου φτυστή όμως... :)
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Για όσους θέλουν να έρθουν στην Καταλονία τις επόμενες ημέρες (sic) και είναι πάνω από 4 άτομα,να ξέρετε ότι θα φάτε χώρια. Η σχιζοφρένεια των μέτρων συνεχίζεται . Σε ένα τραπέζι μέχρι 4 άτομα, ακόμα και αν αποδείξεις ότι είσαι μία οικογένεια. View attachment 343371
Βλέπουμε σε ένα τραπέζι εγώ με την κόρη μου,στο βάθος η σύζυγος με την αδελφή της.
Τα ίδια και στη Βαλένθια, η τρέλα καλά κρατεί
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.742
Δε λέτε που και τρώτε έξω...

Εμείς συνεχίζουμε από παγκάκι σε παγκάκι... 😅😅😅
Ναι και μόνο το μεσημέρι. Για το βράδυ φροντίζουν για την δίαιτα μας. Να είμαστε στα σπίτια μας νωρίς για να μας ενημερώσουν. Το πρωί χαρούμενοι και ενημερωμένοι στην δουλειά, όσοι έχουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.220
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom