Κρήτη για 8 μέρες!

Aleksandra

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
an antexeis to perpatima pas me to amaksi mexri tin akri tou akrotiriou kai apo ekei katebenei girw sta 2 km monopati. o dromos tin teleutaia fora pou piga itan xwmatodromos, perisi akousa oti upirxan eisitira eisodou. na thimasai oti meta exei anifora........ (sorry gia ta greeklish den exei elliniko leksiko to pc)
http://www.agonaskritis.gr/στην-παραλία-του-μπάχαλου-σκαφάτοι-κ/# :mad: :mad: :mad:
Απογοητευτικά απο αυτα που διάβασα.Αν ειναι δυνατόν..
 
Μηνύματα
10
Likes
0
Αξίζει να πας στην παραλία Φαλάσαρνα, να συνδυασεις καφε και γλυκό στην "κουκουβάγια" με θέα τα Χανιά και να δεις τους τάφους του Βενιζέλου.Την προηγούμενη μέρα κλείσαμε θέση στο πούλμαν για να πάμε στο Μπάλο.Στην παλιά πόλη αξίζει το μεζεδοπωλείο "Τα χάλκινα".
 

Aleksandra

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Το μαγαζί κουκούλα για βρισκεται κοντα στα Φαλασαρνα;
Πες μου οτι πιστεύεις οτι μου ειναι χρήσιμο.Δεκτες όλες οι απόψεις..Με ενδιαφέρει να πάω σε πολλές παραλιες κοντα στα Χανιά.
Αξίζει να πας στην παραλία Φαλάσαρνα, να συνδυασεις καφε και γλυκό στην "κουκουβάγια" με θέα τα Χανιά και να δεις τους τάφους του Βενιζέλου.Την προηγούμενη μέρα κλείσαμε θέση στο πούλμαν για να πάμε στο Μπάλο.Στην παλιά πόλη αξίζει το μεζεδοπωλείο "Τα χάλκινα".
 

Aleksandra

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Το μαγαζί κουκούλα για βρισκεται κοντα στα Φαλασαρνα;
Πες μου οτι πιστεύεις οτι μου ειναι χρήσιμο.Δεκτες όλες οι απόψεις..Με ενδιαφέρει να πάω σε πολλές παραλιες κοντα στα Χανιά.
• κουκουβαγια χαχα
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Για Ελαφονήσι δεν λέτε τίποτα??? Ο Ομαλός τι έχει να δούμε???
 
Μηνύματα
10
Likes
0
Η κουκουβάγια είναι στους τάφους του Βενιζέλου, λίγα χιλιόμετρα ανατολικά από το κέντρο των Χανιων.

Σε τουριστικό γραφείο πηγαίνεις και κλείνεις εισιτήριο το οποίο περιλαμβάνει το πούλμαν και το καραβάκι που σε πηγαίνει στον Μπάλο.
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Παρόλο που έχω πάει σε πολλά μέρη στην Κρήτη, πριν πολλά χρόνια όμως, υπάρχουν πιο αρμόδιοι απο μένα να σε βοηθήσουν στο πλάνο σου
Μας διαφώτιξες :p
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Για Ελαφονήσι δεν λέτε τίποτα??? Ο Ομαλός τι έχει να δούμε???
Να ξερεις πως για ελαφονησι ο δρομος ειναι κλειστος μετα τα Τοπολια και σε πανε μεσα απο τα χωρια που σημαινει 45 λεπτα περιπου παραπανω στη διαδρομη... Ο ομαλος καλοκαιριατικα , αν δεν θες να κατεβεις το φαραγγι δεν εχει να σου πει πολλα το καλοκαιρι, μονο σφακιανο αρνι στου Κουτρούλη μόλις μπεις η πρωτη ταβερνα αριστερα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom