Τουρκία Κωνσταντινουπολη με γκρουπ.Καμια καλη προσφορα?

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
αν μπορει καποιος να με ηρεμησει γιατι εχω αγχωθει.Μου εστειλαν οπως σας ειπα το προγραμμα που θα ακολουθησει το γκρουπ και μου ειπαν οτι τελικα δεν θα μεινουν στο Σουλταναχμετ και στο Antik Hotel αλλα στην Ταξιμ στο Feronya.Και φοβαμαι γιατι πρωτον εχω ακουσει οτι το Feronya δεν ικανοποιησε αρκετους και δευτερον γιατι για ενα οχι και τοσο νεανικο ζευγαρι οπως οι γονεις μου δεν ειναι καλυτεο το Σουλταναχμετ?Θα περασουν καθολου καλα?
μην ανησυχεις χωρις λόγο , μια χαρά θα περασουν σε οποια περιοχη και να μεινουν , ολη μερα θα γυριζουν για εναν υπνο θα πηγαινουν στο ξενοδοχειο
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
σ'ευχαριστω πολυ για τα ενθαρρυντικα σου λογια καλες γιορτες να εχεις!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Συγγενικό μου ζευγάρι θέλει να επισκεφτεί την Κωνσταντινούπολη τον Αύγουστο με γκρουπ από Θεσσαλονίκη.
Καμία πρόταση για ταξιδιωτικό πρακτορείο που αξίζει ή ειδικεύεται στην Πόλη;
 

connosp

Member
Μηνύματα
391
Likes
830
Συγγενικό μου ζευγάρι θέλει να επισκεφτεί την Κωνσταντινούπολη τον Αύγουστο με γκρουπ από Θεσσαλονίκη.
Καμία πρόταση για ταξιδιωτικό πρακτορείο που αξίζει ή ειδικεύεται στην Πόλη;
Diesel travel, δεν έχω ταξιδέψει μαζί τους(πάω μόνος μου) αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. https://www.dieseltravel.gr/tour/ko...4fLNrRXICjGkZp57x_FXowqm2wyWUF-1NVm9E_UxS9z4s
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Είχα ταξιδέψει πριν χρόνια με το Diesel στην Πόλη, καλή / τυπική οργάνωση, αλλά η ξεναγός ψιλοαπαράδεκτη
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Συγγενικό μου ζευγάρι θέλει να επισκεφτεί την Κωνσταντινούπολη τον Αύγουστο με γκρουπ από Θεσσαλονίκη.
Καμία πρόταση για ταξιδιωτικό πρακτορείο που αξίζει ή ειδικεύεται στην Πόλη;
Ξέρω ότι το Voya Travel εξειδικεύεται στην Τουρκία και έχει καλή οργάνωση. Ας κάνουν μια ερώτηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.896
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom