Τουρκία Κωνσταντινουπολη με γκρουπ.Καμια καλη προσφορα?

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
κι εμείς mr.tripakia νέοι και νέες είμαστε:xmas_rolleyes:αλλά καθ ότι ρομαντικές ψυχές θέλουμε παλιά πόλη
Φαίνεται ξεσάλωσες πολύ στις τελευταίες σου επισκέψεις και τώρα θέλεις να μονάσεις! :haha:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.163
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καμια ωριτσα με τα ποδια (με σχετικα γρηγορο βημα) αλλα τα ταξι ειναι φθηνα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Τοση ωρα νομιζα πως μιλω με αντρα. Ρε οι γονεις σου ειναι νεοι ανθρωποι μην πειθεσαι ετσι ευκολα απο τη ρομαντικη γυναικα.
αχαχχααχα και γω το ιδιο,αντρας νομιζα ηταν!!

Εγω παντως τους δικους μου ετοιμαζομαι να τους στειλω στην παλια πολη.
Αυτη η ηρεμια μου αρεσει παντως και νομιζω θα αρεσε και στους μεγαλυτερους.
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
οκ κ πειτε οτι διαλεγω το ενα απο τα δυο.Δεν ειναι καθολου εφικτο αν θελουν ενα βραδυ να μετακινηθουν απο το Ταξιμ στην παλια πολη?Ειναι πολυ μακρια?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.163
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
οκ κ πειτε οτι διαλεγω το ενα απο τα δυο.Δεν ειναι καθολου εφικτο αν θελουν ενα βραδυ να μετακινηθουν απο το Ταξιμ στην παλια πολη?Ειναι πολυ μακρια?
Καμια ωριτσα με τα ποδια (με σχετικα γρηγορο βημα) αλλα τα ταξι ειναι φθηνα.
Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Φαίνεται ξεσάλωσες πολύ στις τελευταίες σου επισκέψεις και τώρα θέλεις να μονάσεις! :haha:
μάγος είσαι;;:xmas_lol:

βρε παιδιά ποιός μπορεί να παραθέσει το τόπικ "kωνσταντινούπολη ταξίμ η Σουλταναχμέτ;"Thraseri πρέπει επειγόντως να το διαβάσεις όλο αυτό το θέμα για να ...καταλάβεις
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
α μαλιστα!θα το ψαξω!ε μα καλα για μια ωριτσα κανουμε ετσι?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.163
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
μάγος είσαι;;:xmas_lol:

βρε παιδιά ποιός μπορεί να παραθέσει το τόπικ "kωνσταντινούπολη ταξίμ η Σουλταναχμέτ;"Thraseri πρέπει επειγόντως να το διαβάσεις όλο αυτό το θέμα για να ...καταλάβεις
Η anny. Εγω δεν βοηθαω, ποιος ξερει τι θα 'χετε γραψει εκει μεσα για να προσηλυτισετε τον κοσμο.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
μάγος είσαι;;:xmas_lol:

βρε παιδιά ποιός μπορεί να παραθέσει το τόπικ "kωνσταντινούπολη ταξίμ η Σουλταναχμέτ;"Thraseri πρέπει επειγόντως να το διαβάσεις όλο αυτό το θέμα για να ...καταλάβεις
Η anny. Εγω δεν βοηθαω, ποιος ξερει τι θα 'χετε γραψει εκει μεσα για να προσηλυτισετε τον κοσμο.
Δεν είμαι η anny:xmas_cheesygrin:, αλλά ιδού το τόπικ: http://www.travelstories.gr/%E1%F3%...-%F3%EF%F5%EB%F4%E1%ED%E1%F7%EC%DD%F4%3B.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.819
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom