Τουρκία Κωνσταντινουπολη με γκρουπ.Καμια καλη προσφορα?

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Γεια σας!Ελπιζω να μην εχει σβηστει το θεμα γιατι επανηλθα δριμυτερος και θελω να με πληροφορησετε αν ειναι καλη προσφορα αυτη εδω:
Εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη (Το Ταξίδι της Παρέας) 4 ημέρες - Vlassopoulos Travel Services (τουριστικά γραφεία-ταξιδιωτικά πρακτορεία-διακοπές-ταξίδια)

και τι διαφορα εχουν ολες οι υπολοιπες που ειναι πιο ακριβες.Για παραδειγμα αυτη εδω:
ACADIMOS | Κωνσταντινούπολη - Πριγκιπονήσια

Προγραμματιζω ταξιδακι για Ιανουριο-Φεβρουαριο με γκρουπ για 3 διανυκτερευσεις αεροπορικως!
:xmas_wink:Ευχαριστω παρα πολυ!
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Γεια σας!Ελπιζω να μην εχει σβηστει το θεμα γιατι επανηλθα δριμυτερος και θελω να με πληροφορησετε αν ειναι καλη προσφορα αυτη εδω:
Εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη (Το Ταξίδι της Παρέας) 4 ημέρες - Vlassopoulos Travel Services (τουριστικά γραφεία-ταξιδιωτικά πρακτορεία-διακοπές-ταξίδια)

και τι διαφορα εχουν ολες οι υπολοιπες που ειναι πιο ακριβες.Για παραδειγμα αυτη εδω:
ACADIMOS | Κωνσταντινούπολη - Πριγκιπονήσια

Προγραμματιζω ταξιδακι για Ιανουριο-Φεβρουαριο με γκρουπ για 3 διανυκτερευσεις αεροπορικως!
:xmas_wink:Ευχαριστω παρα πολυ!
Δεν ξέρω τα συγκεκριμένα πρακτορεία,αλλά γενικά να ξέρεις ότι το κόστος των πακέτων ποικίλει κυρίως ανάλογα με τα ξενοδοχεία.Από μιά πρόχειρη ματιά που έριξα στα δυό προγράμματα που μας αναφέρεις ο Ακάδημος δίνει ξενοδοχείο στην πλατεία Ταξίμ,
ενώ στο προηγούμενο δεν αναφέρεται περιοχή;;
Τα ξενοδοχεία στο Ταξίμ είναι πιό ακριβά από της παλιάς πόλης(ίδιας κατηγορίας)
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
καταρχας σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου!Αυτο που εννοεις ειναιο οτι του πρωτου πρακτορειου η ποιοτητα των ξενοδοχειων θα ειναι υποθετικα κατωτερη λογω τιμης?Για 2 ατομα 50-55 ειναι προτιμοτερο να μεινουν κοντα στην πλατεια Ταξιμ ή στην παλια πολη?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο στο πρωτο πρακτορειο να ρωτησεις ονοματα πιθανων ξενοδοχειων?

Καλυτερα να μεινεις στην παλια πολη.
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
ναι κι εγω αυτο πιστευω καλυτερα ειναι στην παλια πολη.Θα επαιρνα απλα ηταν αργα και ηθελα μια πρωτη αποψη!Θα παρω αυριο και θα ενημερωσω!Ευχαριστω παρα πολυ!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ασυζητητι Ταξιμ. Αυτην την εμμονη των περισσοτερων με το Σουλταναχμετ δεν μπορω να την καταλαβω.
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
γιατι το λες αυτο?τοσο μεγαλη ειναι η διαφορα τους?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Η μερα με τη νυχτα. Στο ενα δηλαδη πας τη μερα και στο αλλο τη νυχτα.
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
κοιτα για να σου δωσω μια πληρη εικονα της σκεψης μου.Οργανωνω ενα ταξιδακι για τους γονεις μου οι οποιοι δεν ειναι και πολυ των εξοδων αλλα για χαλαρα πραγματα.Συμφωνα με αυτα τα δεδομενα κι απο θεμα ασφαλειας αν και θα τους παω με γκρουπ τι θα προτεινες?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
κοιτα για να σου δωσω μια πληρη εικονα της σκεψης μου.Οργανωνω ενα ταξιδακι για τους γονεις μου οι οποιοι δεν ειναι και πολυ των εξοδων αλλα για χαλαρα πραγματα.Συμφωνα με αυτα τα δεδομενα κι απο θεμα ασφαλειας αν και θα τους παω με γκρουπ τι θα προτεινες?
Οταν λεω νυχτα δεν εννοω clubbing αλλα το βραδακι. Τι θα κανουν οι ανθρωποι απο τις 7-8 το βραδι και στην παλια πολη; Αν ακολουθουν βεβαια πιστα το γκρουπ αδιαφορο που θα μεινουν, ας κλεισουν στο φθηνοτερο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ποσο να αντεξω ακομα τη νυχτα:xmas_cheesygrin:
Τι να σου πω; Δεν ξερω για σενα. Παντως οι 50+ μια χαρα τα καταφερνουμε και τη διαχειριζομαστε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.280
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom