Πορτογαλία Λισσαβώνα - Πόρτο. Ένα νοσταλγικό ταξίδι

lefterismega

Member
Μηνύματα
237
Likes
323
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταράκτες Ιγκουασού
anny πριν καλά καλά τελειώσω την ανάγνωση της ενότητας πραγματικά είναι σαν να είμαι ήδη ΜΕΣΑ στην μαγευτική ιστορία σου !
Σε λίγες μέρες που θα είμαι σε αυτή τη χώρα θα ακολουθήσω μετά μανίας το πρόγραμμά σου ... ίσως με κάποιες επιπλέον προσθήκες ...
Σε ευχαριστώ για την ξενάγηση ;)

ΥΓ σε παρακαλώ στείλε μου με ΠΜ το ξενοδοχείο b&b που έμεινες στο Πόρτο
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Καλά να περάσεις στην αγαπημένη Πορτογαλία και να μας φέρεις φρέσκα νέα.

Το ξενοδοχείο που είχαμε μείνει στο Πόρτο είναι το: http://www.booking.com/hotel/pt/paodeacucarhotelporto.en.html

Είναι σε βολικό σημείο, αλλά δεν είναι τίποτα το φοβερό. Τότε το είχαμε επιλέξει σε συνδυασμό με την πολύ καλή τιμή των 45 ευρώ το δίκλινο τη βραδιά.
 

lefterismega

Member
Μηνύματα
237
Likes
323
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταράκτες Ιγκουασού
Καλά να περάσεις στην αγαπημένη Πορτογαλία και να μας φέρεις φρέσκα νέα.
Το ξενοδοχείο που είχαμε μείνει στο Πόρτο είναι το: http://www.booking.com/hotel/pt/paodeacucarhotelporto.en.html
Είναι σε βολικό σημείο, αλλά δεν είναι τίποτα το φοβερό. Τότε το είχαμε επιλέξει σε συνδυασμό με την πολύ καλή τιμή των 45 ευρώ το δίκλινο τη βραδιά.
Είναι πολύ ωραίο ... η τιμή όμως για μέσα Σεπτέμβρη είναι πλεον στα 78€
και σε συνδυασμό με τα 12€ που θέλει για πάρκινγκ για το αυτ/το ... μάλλον μου πέφτουν ... πολλά ...'
Σε ευχαριστώ anyway ...
 

mat.moore

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
πολυ ωραια η ιστορια σου! επισης ηθελα να σε ρωτησω αν ειναι καλη ιδεα να παμε πρωτα λισσαβωνα για 4 μερες , στη συνεχεια να αφιερωσουμε 2 μερες μονο πορτο και επειτα να πεταξουμε απο εκει.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
πολυ ωραια η ιστορια σου! επισης ηθελα να σε ρωτησω αν ειναι καλη ιδεα να παμε πρωτα λισσαβωνα για 4 μερες , στη συνεχεια να αφιερωσουμε 2 μερες μονο πορτο και επειτα να πεταξουμε απο εκει.
Επειδη η φιλη μας ειναι αδυνατον,να σου απαντησει...σου λεω εγω,οτι ειναι καλη ιδεα να το κανεις ετσι...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Και βεβαια δεν το ηξερες...:)
Οτι πληροφοριες θελεις υπαρχουν πολλοι που μπορουν να σου τις δωσουν,οπως και αν κανεις "αναζητηση"θα βρεις και αλλα...;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.639
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom