Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο για αρχάριους!!!!!!

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
851
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Σκέφτομαι μια μονοήμερη εκδρομή προς την Οξφόρδη...κ μια ακόμα προς το Stonehenge και το bath....έχει κάνει κάποιος κάτι αντίστοιχο....????
Κάνε μια έρευνα στο διαδίκτυο, υπάρχουν τουριστικά πρακτορεία που κάνουν daily tours από το Λονδίνο. Πριν τον κορονοϊό είχαμε κάνει μια μονοήμερη εκδρομή προς το Stonehenge και το Bath με πρακτορείο και είχαμε μείνει πολύ ευχαριστημένοι!
 
Μηνύματα
32
Likes
25
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Καλησπέρα στην παρέα!! Μέσα Απριλίου πάμε Λονδίνο και θέλω να κλείσω εισιτήρια για θέατρο και συγκεκριμένα στο φάντασμα της όπερας. Το ένα σαιτ που έχω βρει είναι αυτό που λέει πως είναι το επίσημο Cheap Theatre Tickets London | Official London Theatre και το δεύτερο αυτό, το σαιτ της παράστασης που σε κατευθύνει στο lw theatres ticketing. The Phantom of the Opera • London • Official Website & Tickets --> https://ticketing.lwtheatres.co.uk/event/121 .Οι θέσεις δε που δείχνουν ως ελεύθερες για τη μέρα που θέλω να κλείσω είναι διαφορετικές. Γνωρίζετε από ποιο σαιτ πρέπει να τα κλείσω? Ευχαριστώ πολύ!!
 

silentscream

Member
Μηνύματα
20
Likes
13
Καλησπέρα στην παρέα!! Μέσα Απριλίου πάμε Λονδίνο και θέλω να κλείσω εισιτήρια για θέατρο και συγκεκριμένα στο φάντασμα της όπερας. Το ένα σαιτ που έχω βρει είναι αυτό που λέει πως είναι το επίσημο Cheap Theatre Tickets London | Official London Theatre και το δεύτερο αυτό, το σαιτ της παράστασης που σε κατευθύνει στο lw theatres ticketing. The Phantom of the Opera • London • Official Website & Tickets --> https://ticketing.lwtheatres.co.uk/event/121 .Οι θέσεις δε που δείχνουν ως ελεύθερες για τη μέρα που θέλω να κλείσω είναι διαφορετικές. Γνωρίζετε από ποιο σαιτ πρέπει να τα κλείσω? Ευχαριστώ πολύ!!
Γεια σου, δεν νομίζω οτι κανένα απο αυτά είναι fraud, απλά μάλλον διαχειρίζονται το καθένα τις δικές του θέσεις. Εγώ οταν πήγα εκλεισα απο την σελίδα του θεάτρου που είναι το δεύτερο λινκ.
Καλή διασκέδαση, είναι ωραίο έργο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.701
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom