Λονδίνο με το γιό μου

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Σε 20 μερες παω Λονδινο με το φροντιστηριο του γιου μου.Ως ασιοπληκτος μουρχεται καπως, αλλα κανω τα ξινα γλυκα και αφου εχουμε μια μερα φρι ζηταω καμια ιδεα αφου δεν εχω ξαναπαει.(Οσο σκεφτομαι ποσα φραγκα σκαμε για 5 μερες...σκαω)
To Λονδίνο είναι υπέροχο αρκεί να πας ως τούρίστας.είναι τεράστιο και 4 χρόνια να μείνεις δεν ειναι αρκετα για να το γυρίσεις.σίγουρα να πας ΤΑΤΕ γκαλλερυ αλλα δεν ξερω κατα πόσο θα ενδιαφέρει τον μικρό.ελπίζω να είναι κα΄λος ο καιρος μιλαγα με μια φιλη απο εκει και προχθες ηταν αθλιος.:(
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
To Λονδίνο είναι υπέροχο αρκεί να πας ως τούρίστας.είναι τεράστιο και 4 χρόνια να μείνεις δεν ειναι αρκετα για να το γυρίσεις.σίγουρα να πας ΤΑΤΕ γκαλλερυ αλλα δεν ξερω κατα πόσο θα ενδιαφέρει τον μικρό.ελπίζω να είναι κα΄λος ο καιρος μιλαγα με μια φιλη απο εκει και προχθες ηταν αθλιος.:(
Καλεε πηγε ο ανθρωπος και γυρισε.............
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.021
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
To Λονδίνο είναι υπέροχο αρκεί να πας ως τούρίστας.είναι τεράστιο και 4 χρόνια να μείνεις δεν ειναι αρκετα για να το γυρίσεις.σίγουρα να πας ΤΑΤΕ γκαλλερυ αλλα δεν ξερω κατα πόσο θα ενδιαφέρει τον μικρό.ελπίζω να είναι κα΄λος ο καιρος μιλαγα με μια φιλη απο εκει και προχθες ηταν αθλιος.:(
Δε νομίζω ότι έχει νόημα να συνεχίζουμε να δίνουμε συμβουλές:
μολις γυρισαμε και περασαμε καλα
 
Μηνύματα
101
Likes
145
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ,Κίνα και ξανά Νεπάλ
καλώς ήρθατε.τώρα είδα την απαντησή σου:roll::roll:.σ' ευχαρίστώ για την προθυμία σου να μου δώσεις πληροφορίες για το βερολίνο.θα μου χρειαστούν σίγουρα αν και κάτι άλλαξε στο πρόγραμμα και δεν ξέρω πότε θα πάμε τελικά.εσύ τι εποχή πήγες?

Σημερα ειδα το μηνυμα σου και σου στελνω απαντηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.920
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom