Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο με Ryanair

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
187
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Hotel 82 London
La Suite
The Cumberland - A Guoman Hotel
Thistle Marble Arch
Hotel La Place
εγώ προτιμώ την oyster card στα ξενοδοχεία αυτά μπορείς να πας και με το μετρό. είναι πολύ καλή περιοχή , πολύ κοντά στο κέντρο.
σου προτείνω να πας με το big bus tour είναι hop on hop off για μια ημερήσια ξενάγηση αλλά να κλείσεις εισιτήρια από πριν.
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Hotel 82 London
La Suite
The Cumberland - A Guoman Hotel
Thistle Marble Arch
Hotel La Place
εγώ προτιμώ την oyster card στα ξενοδοχεία αυτά μπορείς να πας και με το μετρό. είναι πολύ καλή περιοχή , πολύ κοντά στο κέντρο.
σου προτείνω να πας με το big bus tour είναι hop on hop off για μια ημερήσια ξενάγηση αλλά να κλείσεις εισιτήρια από πριν.
Πάω να τα δω....
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Hotel 82 London
La Suite
The Cumberland - A Guoman Hotel
Thistle Marble Arch
Hotel La Place
εγώ προτιμώ την oyster card στα ξενοδοχεία αυτά μπορείς να πας και με το μετρό. είναι πολύ καλή περιοχή , πολύ κοντά στο κέντρο.
σου προτείνω να πας με το big bus tour είναι hop on hop off για μια ημερήσια ξενάγηση αλλά να κλείσεις εισιτήρια από πριν.
Κατα σειρά που μου είπες....για δίκλινο τις ημέρες που θέλω για 5 ημέρες
€ 748,12
€ 1226,69
€ 1034,81
€ 1212,99
€ 800,66
Πολλά λεφτά ....δεν ξέρω τι θα κάνω δεν το περήμενα τόσο πολύ ακριβό το θέμα διαμονής....
 

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
187
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
εγώ τα είχα βρει πολύ πιο οικονομικά το πιο ακριβό The Cumberland - A Guoman Hotel ήταν 600Ε για 4 βράδια το Μάιο/2010 το είχε προσφορά το booking.com. τα άλλα από 400-500 κανονικές τιμές. δυστυχώς στο Λονδίνο η διαμονή στοιχίζει..όμως αξίζει!!!
Royal national london
Best Western Mornington Hotel κοίταξε από το booking να βρεις άλλα κοντινά σε αυτές τις περιοχές στη τιμή που θες
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
εγώ τα είχα βρει πολύ πιο οικονομικά το πιο ακριβό The Cumberland - A Guoman Hotel ήταν 600Ε για 4 βράδια το Μάιο/2010 το είχε προσφορά το booking.com. τα άλλα από 400-500 κανονικές τιμές. δυστυχώς στο Λονδίνο η διαμονή στοιχίζει..όμως αξίζει!!!
Royal national london
Best Western Mornington Hotel κοίταξε από το booking να βρεις άλλα κοντινά σε αυτές τις περιοχές στη τιμή που θες
Μόλις τα είδα και αυτά
€ 1377,46 και € 961,14
για δίκλινο 5 ημέρες.........
απογοήτευση...................................................
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μόλις τα είδα και αυτά
€ 1377,46 και € 961,14
για δίκλινο 5 ημέρες.........
απογοήτευση...................................................
Φιλε μου για ποιες ημερομηνιες θες δωματιο;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Πρώτα απόλα αξιοπρεπές ξενοδοχείο στο Λονδίνο κάτω από 100? εκτός τρελλών προσφορών δεν παίζει...

Το έχω αναφέρει και στο παρελθόν το Stylotel http://www.stylotel.com/stylotel2.swf 120? με πρωινό είναι μια καλούτσικη επιλογή... πρώτα απόλα είναι καθαρό, σχετικά ντιζαϊνάτο και το location είναι αρκετά καλό... από άλλες αμφίβολες λύσεις είναι μια χαρά... αν ψάχνεις για φτηνότερο πολύ φοβάμαι ότι και η ποιότητα θα είναι χάλια και το location μακρινό...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πρώτα απόλα αξιοπρεπές ξενοδοχείο στο Λονδίνο κάτω από 100? εκτός τρελλών προσφορών δεν παίζει...
Αυτο εννοειται... ειδικα για την περιοδο που θελει ο φιλος. Αλλα οταν πας Λονδινο για πρωτη φορα στο δωματιο δεν μενεις πανω απο 1 ωρα τη μερα, περα απο τις ωρες που κοιμασαι.
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Εγώ σου προτείνω το London House Hotel (London Hotel Bayswater Paddington Notting Hill Kensington Hotel West London - Group Accomodation, Hyde Park, Queensway - London House Hotel), είναι καθαρό, περιποιημένο και σχετικά κεντρικό. Για τις ημέρες που θέλεις οι πέντε διανυκτερεύσεις σε μικρό δίκλινο χωρίς πρωινό κοστίζουν γύρω στα 630? που κατά τη γνώμη μου είναι καλή τιμή για Λονδίνο και για κράτηση 1 μήνα πριν το ταξίδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom