Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο με Ryanair

Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Πάω να τα δω όλα .....και θα σας πω
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Έχεις μείνει στα συγκεκριμένα ξενοδοχεία?
Όχι δεν εχω μεινει, δεν εχω παει καν στο Λονδινο. Στο Huttons εμεινε πριν λιγους μήνες η θεία μου η οποια εψαχνε και εκεινη κατι οικονομικο και ήταν μεταξυ αυτου, St George, και δυο ακομα που δεν τα εχω συγκρατησει. Τα ειχε προτεινει η ξαδερφη μου η οποια μενει στο Λονδινο και τα προτεινω με τη σειρα μου επειδη ειναι οικονομικα.
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για όλες τις προτάσεις......τα bujet των περισσότερων είναι μεγάλα για 5 ημέρες ....θα περιμένω μήπως βγεί κάτι κάλύτερο τις επόμενες ημέρες...δεν κρίβω ότι απογοητεύτικα...λιγάκι....εμενα το bujet είναι πέριπου στα 70-80 ευρώ την ημέρα για διαμονή σε δίκλινο.......θα δω τι θα κάνω ...αν κάποιος δει κάτι ας το ποστάρει.......ευχαριστώ και πάλι όλους
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Σε σχέση με ότι έχω δει αυτό μου φαίνεται η καλύτερη επιλογή...

Camden Apartment (London, United Kingdom) | Expedia

Δεν έχω μείνει και δεν ξέρω αν έχεις το δικό σου μπάνιο (λογικά μάλλον).

Με το ποσό που διαθέτεις είναι απίθανο να βρεις κάτι καλό.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Aν γίνεται κάποιος να ορθογραφήσει τον τίτλο.
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Συγνώμη για την κακή ορθογραφία....

Είμαι για την ώρα ανάμεσα σε αυτά τα δύο....τα ξέρει κανείς....η να μου πει τις απόψεις του σχετικά με τις περιοχές?
Booking.com: ξενοδοχείο Ramada London Ealing, Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο - 155 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Booking.com: ξενοδοχείο ibis London Wembley, Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο - 983 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν εχω μεινει σε κανενα απο τα δυο αλλα ειναι κομματακι στου διαολου τη μανα (για πρωτη φορα). Επισης υπολογισε πως το ενα ειναι στη ζωνη 3 και το αλλο στη ζωνη 4 οποτε υπολογισε παραπανω χρηματα για τις μεταφορες σου. Καλα αμα χρειαστεις ταξι δεν το συζητω...
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Δεν εχω μεινει σε κανενα απο τα δυο αλλα ειναι κομματακι στου διαολου τη μανα (για πρωτη φορα). Επισης υπολογισε πως το ενα ειναι στη ζωνη 3 και το αλλο στη ζωνη 4 οποτε υπολογισε παραπανω χρηματα για τις μεταφορες σου. Καλα αμα χρειαστεις ταξι δεν το συζητω...
έχεις δίκιο δεν τα κοίταξα αυτά όλα.....είμαι απογοητευμένος....ο θεός βοηθός......οποιος δει κάτι καλό ας το ποστάρει
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι ...οι τιμές τις ryanair αλλάζουν από λεπτό σε λεπτό...μία βγάζει φτηνό μία ακριβό...όταν βάζω 2 άτομα βγαζει και χρεώσεις....τι παίζεται ξέρει κανείς να μου πεί?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom