Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο 3ημερο!

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Παιδια κοντευω να τρελαθω! Δεν βρισκωκανενα να ακολουθησει ενα σκδ λονδινο, η πτηση ειναι ryanair απο αραξο τελος μαρτιου. Επηξε το γιαουρτι και δεν εχουμε κουταλια...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Παιδια κοντευω να τρελαθω! Δεν βρισκωκανενα να ακολουθησει ενα σκδ λονδινο, η πτηση ειναι ryanair απο αραξο τελος μαρτιου. Επηξε το γιαουρτι και δεν εχουμε κουταλια...
Σε ευχαριστώ που απάντησες γιατί δεν είχα καμιά όρεξη να τρέχω στον οφθαλμίατρο να αλλαζω τα ροζ γυαλάκια μου.
Πήγαινε μόνος σου btw. Να το ευχαριστηθείς κι όλας, να το περπατήσεις περισσότερο, να φτιάξεις το πρόγραμμά σου όπως εσύ το θέλεις και να τα βρεις με τον εαυτό σου.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
+1, το Λονδίνο είναι φανταστικό για να πας μόνος, τόσα μουσεία/βόλτες/ψώνια/μπαρ δε θα καταλάβεις πώς πέρασε η μέρα.
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
Σε ευχαριστώ που απάντησες γιατί δεν είχα καμιά όρεξη να τρέχω στον οφθαλμίατρο να αλλαζω τα ροζ γυαλάκια μου.

o rebellos δεν ειχε αναφερει τον τοπο αναχωρησης του.

Ο North66 ειπε:

Mε μία μικρή αναζήτηση στο Flightstats η πτήση που φτάνει Σάββατο 14:10 σε ένα απ' τα αεροδρόμια του Λονδίνου είναι η W6 1305 WAW-LTN.
αυτο το post εννοουσε να δουμε για να καταλαβουμε που θα παει ο φιλος μας.

Βεβαια ο rebellos μας εδωσε την απαντηση:).
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
o rebellos δεν ειχε αναφερει τον τοπο αναχωρησης του.

Ο North66 ειπε:


αυτο το post εννοουσε να δουμε για να καταλαβουμε που θα παει ο φιλος μας.

Βεβαια ο rebellos μας εδωσε την απαντηση:).
Ή δε μας έχει πει ή θέλω καινούρια γυαλιά .
Συμπέρασμα : δε θέλω καινούρια γυαλιά.
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
Συμπέρασμα : δε θέλω καινούρια γυαλιά.
:haha: Μια χαρα εισαι,απλα δεν καταλαβες τι εννουσε ο North66.

Α ρε rebellos τα μισα ποστ στο θεμα σου ηταν για να καταλαβουμε απο που αναχωρεις!!Μας τρελανες με αυτην την τιμη!!:clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
:haha: Μια χαρα εισαι,απλα δεν καταλαβες τι εννουσε ο North66.

Α ρε rebellos τα μισα ποστ στο θεμα σου ηταν για να καταλαβουμε απο που αναχωρεις!!Μας τρελανες με αυτην την τιμη!!:clap:
Ο Νορθ 666 είπε ότι με την έρευνα που έκανε βρήκε πτήση από Βαρσοβία ή κάτι τέτοιο, οπότε μάλλον αυτός να κοιταχτεί :)
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
Ο Νορθ 666 είπε ότι με την έρευνα που έκανε βρήκε πτήση από Βαρσοβία ή κάτι τέτοιο, οπότε μάλλον αυτός να κοιταχτεί :)
Και φαντασου να ερθει ο North 66 (το παραπανω 6 μαλλον αθελα σου το εβαλες,ε;:lol:)και να με διορθωσει γιατι καταλαβα λαθος αυτο που ηθελε να μας δωσει να καταλαβουμε για τον τοπο αναχωρησης που δεν μας εδωσε να καταλαβουμε ο rebellos.:haha::haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Και φαντασου να ερθει ο North 66 (το παραπανω 6 μαλλον αθελα σου το εβαλες,ε;:lol:)και να με διορθωσει γιατι καταλαβα λαθος αυτο που ηθελε να μας δωσει να καταλαβουμε για τον τοπο αναχωρησης που δεν μας εδωσε να καταλαβουμε ο rebellos.:haha::haha:
Ε τώρα με μπέρδεψες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.435
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom