Ουγγαρία Λουτρά στη Βουδαπέστη!!!

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
παιδιά καλησπέρα, έχω διαβάσει ότι σχετικό υπάρχει εδώ με Λουτρά στη Βουδαπέστη όμως θέλω να ρωτήσω, είναι καθαρά; Και επίσης ποιο απ όλα προτείνετε εσεις; Ευχαριστώ πολύ!
Εγώ πέρσι Χριστούγεννα πήγα στα Szechenyi τα οποία μου άρεσαν πολύ.Βασικά,το όλο πράγμα που αξίζει κατά την γνώμη μου για να δώσεις λεφτά και να πάς στα λουτρά είναι η εξωτερική πισίνα στην οποία είσαι σε νερό 30 βαθμών κελσίου και έξω η θερμοκρασία είναι κάτω από το μηδέν,νομίζω είναι κάτι μοναδικό.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ηθελα να σε ρωτήσω... ποια λουτρά πιστεύετε οτι αξίζουν περισσότερο;
Αν έχεις τη δυνατότητα να πας μόνο σε ένα πήγαινε στα Σεζέζνι πιστεύω είναι η καλύτερη επιλογή για να πάρεις μια καλή γεύση ..
 

loizos

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπέρα . Στα λουτρά υπάρχουν κρούσματα κλοπών? Δηλαδή φωτογραφικες , πορτοφολια κλπ που θα μπουν στα ντουλάπια είναι ασφαλή?
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα . Στα λουτρά υπάρχουν κρούσματα κλοπών? Δηλαδή φωτογραφικες , πορτοφολια κλπ που θα μπουν στα ντουλάπια είναι ασφαλή?
Το ντουλάπι ανοίγει μόνο με το ρολόι που φοράς οπότε εκεί δεν κινδυνεύεις.Τα μόνα κρούσματα που έχω ακούσει είναι για παντόφλες και πετσέτες που τις αφήνουν όλοι έξω από τις πισίνες.
 

loizos

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Το ντουλάπι ανοίγει μόνο με το ρολόι που φοράς οπότε εκεί δεν κινδυνεύεις.Τα μόνα κρούσματα που έχω ακούσει είναι για παντόφλες και πετσέτες που τις αφήνουν όλοι έξω από τις πισίνες.
Ευχαριστώ πολύ
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Όχι μόνο gellert!Moυ άρεσαν πολύ!Η φίλη μου που πήγε στα σοτσένι(αν τα λέω καλά)μου είπε ότι δεν ήταν πολύ καθαρά και είχαν πάρα πολύ κόσμο!
Χμμμ δεν μπαίνω σε διαδικασία ποιο είναι καλύτερο αν κ έχω πάει και στα τρία και υπάρχουν και τα Λούκας που δεν πήγα..Δεν γίνεται όμως να λέμε ότι τα Γκελερτ είναι πιο ωραία όταν δεν έχουμε πάει στα άλλα γιατί δεν έχεις κάτι να συγκρίνεις αφού δεν πηγές...Εύχομαι όμως να πας ξανά, να δοκιμάσεις και τα άλλα και να μας πεις αν έχεις δει ξανά τέτοια εξωτερική πισίνα όπως αυτή που έχουν τα σεζεζνι :)
 

Edicted

Member
Μηνύματα
35
Likes
29
Χμμμ δεν μπαίνω σε διαδικασία ποιο είναι καλύτερο αν κ έχω πάει και στα τρία και υπάρχουν και τα Λούκας που δεν πήγα..Δεν γίνεται όμως να λέμε ότι τα Γκελερτ είναι πιο ωραία όταν δεν έχουμε πάει στα άλλα γιατί δεν έχεις κάτι να συγκρίνεις αφού δεν πηγές...Εύχομαι όμως να πας ξανά, να δοκιμάσεις και τα άλλα και να μας πεις αν έχεις δει ξανά τέτοια εξωτερική πισίνα όπως αυτή που έχουν τα σεζεζνι :)

Μπορείς όμως να πεις που είχε περισσότερο κόσμο!Η πισίνα η εξωτερική είναι πολύ εντυπωσιακή όντως(βλέπε ιντερνετ)αλλά τόσο γεμάτη ακόμα και στη σελίδα τους που λίγο με χάλασε!Ίσως την επόμενη φορά δοκιμάσω!
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Στα γκελερτ πήγα στην εξωτερική που είχε κ ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλο αν και είχε λιγότερο κοσμο. Στα σεζεζνι είχε πολύ περισσότερο κόσμο αλλά ήμουν πιο άνετα...Στα ρουντας έχει πολύ ωραία θέα στην ταράτσα αλλά χωράνε πολύ λίγα άτομα...Πρέπει να πας εσύ όμως για να συγκρίνεις κάτι αλλιώς είναι λίγο άτοπο ...
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.400
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom