Ουγγαρία Λουτρά στη Βουδαπέστη!!!

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Υπάρχει κάποιος που έχει πάει και στα Gellert και στα Szecheny λουτρά και μπορεί να μας πει ποια προτιμά/προτείνει; Είμαι διχασμένη.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Υπάρχει κάποιος που έχει πάει και στα Gellert και στα Szecheny λουτρά και μπορεί να μας πει ποια προτιμά/προτείνει; Είμαι διχασμένη.[/QUOTE
Πηγα και σε ρουντας και σε σεζεζνι και σε γκελερτ...Για μενα δεν υπαρχει διλημμα Σεζεζνι για την εξωτερικη πισινα και Ρουντας για την εσωτερικη...Γκελερτ για μενα πολυ πισω....
 

Katerinaboby

Member
Μηνύματα
88
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Νότια Αμερική,
Εγώ έχω μπερδευτεί με τα εισιτήρια στο Rudas. Θέλω να τα κλείσω από εδώ, online και είναι πολύ ασαφής ο κατάλογος.... Ποιά είναι η διαφορά ""Daily thermal-swimming pool-wellness ticket with locker usage"" με ""Combined (thermal and swimming pool) ticket with locker usage"" και ""Swimming pool-wellness ticket with locker usage""???? Εγώ θέλω να χρησιμοποιήσω τις θερμές εσωτερικές πισίνες και της οροφής. Και θέλω και καμπίνα. Όχι μόνο κλειδαριά... Επίσης δεν βρίσκω στο σάιτ τους τις ημέρες, που επιτρέπονται γυναίκες.... Τι ΔΕΝ καταλαβαίνω? Help!
20191101_144408.jpg
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
Αν έχεις σκοπό να αφιερώσεις τουλάχιστον 2 , 3 ώρες, βγάλε ένα κομπλέ, η καμπίνα η προσωπική δε σου χρειάζεται κ δεν έχει ημέρα γυναικών . Ολοι με όλους ήταν....
Γίνονταν κ σχετικές γνωριμίες απο τους ελεύθερους :D
 

Katerinaboby

Member
Μηνύματα
88
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Νότια Αμερική,
Αν έχεις σκοπό να αφιερώσεις τουλάχιστον 2 , 3 ώρες, βγάλε ένα κομπλέ, η καμπίνα η προσωπική δε σου χρειάζεται κ δεν έχει ημέρα γυναικών . Ολοι με όλους ήταν....
Γίνονταν κ σχετικές γνωριμίες απο τους ελεύθερους :D
Κάπου το διάβασα αυτό....ότι δεν πάνε όλοι κάθε μέρα..και τώρα δεν το βρίσκω. Το κομπλέ, ποιό εννοείς? Το dialy (6500 fior;inia) ή compined (5000)? Τις τιμές Σ/Κ εννοώ
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
. Είναι διαφορετικα εδώ απο ότι το κοντά. Εμείς το κλείσαμε εκεί. Είχα δώσει για όλα συν την αγορά πανάκριβων δυστυχώς σαγιονάρων που δεν είχα, περίπου 21000 για 2 άτομα.
Αυτό των 6500 που μου δείχνεις δεν πρέπει να είναι το κομπλέ. Δες το all zones
 

Katerinaboby

Member
Μηνύματα
88
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Νότια Αμερική,
. Είναι διαφορετικα εδώ απο ότι το κοντά. Εμείς το κλείσαμε εκεί. Είχα δώσει για όλα συν την αγορά πανάκριβων δυστυχώς σαγιονάρων που δεν είχα, περίπου 21000 για 2 άτομα.
Αυτό των 6500 που μου δείχνεις δεν πρέπει να είναι το κομπλέ. Δες το all zones
Δεν έχω δει πιο κακογραμμένη σελίδα! Αυτές είναι οι επιλογές... All zones, δεν αναφέρεται πουθενά... Πάντως, ευχαριστώ για τον χρόνο σου!
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
Sezheni με διαφορά...... προτίμησε πρωινές ώρες ....Rudas άξιζει η θέα με την εξωτερική στρογγυλή πισίνα εξω
 

Katerinaboby

Member
Μηνύματα
88
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Νότια Αμερική,
Sezheni με διαφορά...... προτίμησε πρωινές ώρες ....Rudas άξιζει η θέα με την εξωτερική στρογγυλή πισίνα εξω
Szechenyi θα πάω επίσης! Εκεί τα πράγματα ήταν σαφέστατα! Θα ήθελα όμως να πάω και στα Rudas! και τα βρήκα μπερδεμένα!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εγώ έχω μπερδευτεί με τα εισιτήρια στο Rudas. Θέλω να τα κλείσω από εδώ, online και είναι πολύ ασαφής ο κατάλογος.... Ποιά είναι η διαφορά ""Daily thermal-swimming pool-wellness ticket with locker usage"" με ""Combined (thermal and swimming pool) ticket with locker usage"" και ""Swimming pool-wellness ticket with locker usage""???? Εγώ θέλω να χρησιμοποιήσω τις θερμές εσωτερικές πισίνες και της οροφής. Και θέλω και καμπίνα. Όχι μόνο κλειδαριά... Επίσης δεν βρίσκω στο σάιτ τους τις ημέρες, που επιτρέπονται γυναίκες.... Τι ΔΕΝ καταλαβαίνω? Help! View attachment 284137
Μην τρελαίνεσαι, είναι πολύ απλό. Θα πας εκεί και θα κλείσεις επί τόπου, αφού σου εξηγήσουν τα διάφορα διαθέσιμα πακέτα. Έτσι έκανα κι εγώ πριν λίγες μέρες ύστερα από σύσταση ντόπιας φίλης. Δεν υπάρχει λόγος να κλείσεις online. Κυριακή πήγα και δεν περίμενα καθόλου στα ταμεία. Γενικά μέσα στα λουτρά είχε αρκετό κόσμο ωστόσο. Πήρα το πακέτο με πρόσβαση στα πάντα στα 6.500HUF (συν 700HUF για καμπίνα αντί locker).

κ δεν έχει ημέρα γυναικών . Ολοι με όλους ήταν....
Γίνονταν κ σχετικές γνωριμίες απο τους ελεύθερους :D
Προσοχή, δεν ισχύει αυτό. Υπάρχουν μέρες με διαχωρισμό. Περαιτέρω πληροφορίες στην επισημη ιστοσελιδα: http://m.en.rudasfurdo.hu/

Η φίλη μου δε συνιστά καθόλου τα Gellert γιατί τα βρίσκει βρώμικα και τα Szechenyi πολύ απλά/βασικά. Προσωπική άποψη δεν έχω γι αυτά. Τα Rudas μου φάνηκαν καλά, η εξωτερική πισίνα έχει φοβερή θέα και μέσα έχει αρκετές επιλογές πισινών/σάουνας κλπ.
 

Katerinaboby

Member
Μηνύματα
88
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Νότια Αμερική,
Μην τρελαίνεσαι, είναι πολύ απλό. Θα πας εκεί και θα κλείσεις επί τόπου, αφού σου εξηγήσουν τα διάφορα διαθέσιμα πακέτα. Έτσι έκανα κι εγώ πριν λίγες μέρες ύστερα από σύσταση ντόπιας φίλης. Δεν υπάρχει λόγος να κλείσεις online. Κυριακή πήγα και δεν περίμενα καθόλου στα ταμεία. Γενικά μέσα στα λουτρά είχε αρκετό κόσμο ωστόσο. Πήρα το πακέτο με πρόσβαση στα πάντα στα 6.500HUF (συν 700HUF για καμπίνα αντί locker).



Προσοχή, δεν ισχύει αυτό. Υπάρχουν μέρες με διαχωρισμό. Περαιτέρω πληροφορίες στην επισημη ιστοσελιδα: http://m.en.rudasfurdo.hu/

Η φίλη μου δε συνιστά καθόλου τα Gellert γιατί τα βρίσκει βρώμικα και τα Szechenyi πολύ απλά/βασικά. Προσωπική άποψη δεν έχω γι αυτά. Τα Rudas μου φάνηκαν καλά, η εξωτερική πισίνα έχει φοβερή θέα και μέσα έχει αρκετές επιλογές πισινών/σάουνας κλπ.
Σε ευχαριστώ πολύ! Σκέφτηκα να κλείσω από δω, γιατί διάβασα για ουρές στα szechenyi. Στα Rudas βλέπω πως δεν υπάρχει θέμα, οπότε θα ακολουθήσω την συμβουλή σου. Ευχαριστώ! Και για το διαχωρισμό των ημερών, ήμουν σίγουρη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.712
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom