Μήλος Μήλος - Διαμονή

demch1

Member
Μηνύματα
61
Likes
4
είναι και το νούλα τα αρχοντούλα τα είδα είναι πολύ όμορφα...
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Λοιπό παιδιά το δωμάτιο τα έκλεισα κι εγώ!!Επί τέλους!!!40 ευρώ στον Αδάμαντα. Ήταν το πιο καλό οικονομικό που βρήκα μια και εμείς θα έχουμε πολλά εξοδα μέχρι να φτάσουμε Πειραιά(αφετηρία Άρτα).Διόδια, γέφυρες,πετρέλαιο.Ουφ!!!!!! Τώρα χρειάζομαι τα φώτα σας για το καράβι. Το γρήγορο είναι ακριβό δε βγαίνουμε οικονομικά(από το Αθηνά Travel μας είπαν 108 το άτομο). Το απλό συμβατικό 8 ώρες δεν παλέυεται, κάτι διάβασα εδώ μέσα για καράβι που σε 4 με 4μιση ώρες είσαι Μήλο. Μπορεί κάποιος να μου δώσει πληροφορίες για αυτό?? Τιμή ποιά εταιρεία είναι κτλ.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Λοιπό παιδιά το δωμάτιο τα έκλεισα κι εγώ!!Επί τέλους!!!40 ευρώ στον Αδάμαντα. Ήταν το πιο καλό οικονομικό που βρήκα μια και εμείς θα έχουμε πολλά εξοδα μέχρι να φτάσουμε Πειραιά(αφετηρία Άρτα).Διόδια, γέφυρες,πετρέλαιο.Ουφ!!!!!! Τώρα χρειάζομαι τα φώτα σας για το καράβι. Το γρήγορο είναι ακριβό δε βγαίνουμε οικονομικά(από το Αθηνά Travel μας είπαν 108 το άτομο). Το απλό συμβατικό 8 ώρες δεν παλέυεται, κάτι διάβασα εδώ μέσα για καράβι που σε 4 με 4μιση ώρες είσαι Μήλο. Μπορεί κάποιος να μου δώσει πληροφορίες για αυτό?? Τιμή ποιά εταιρεία είναι κτλ.
Για τιμες
- Aegean Speed Lines-
Για δρομολόγια
http://www.aegeanspeedlines.gr/Content/drom4.html
 

teoxen

Member
Μηνύματα
49
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
εγώ αυτο που έχω σκεφτεί να κάνω ειναι να μείνω σε ένα ικανοποιητικό ξενοδωχείο να έχει της ανέσεις του και να έχει και το μπαλκονάκι του με έστω λίγη θέα αλλα να είναι αρκετά prive.να γυρίζω το βραδυ και να αράζω με την κοπελα μου...αυτο προσπαθώ να βρω...δεν θέλω ομως να δώσω και πολλά λεφτά για να κάνω και την κρουαζιερίτσα μου στο νησί να κινηθώ λιγω ποιο άνετα τέλος πάντων..
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Teoxen έχω καταλάβει ακριβώς τί θέλεις, έχουμε ίδιες απόψεις. Το Mary Elen είναι ένα από αυτά που σου πρότεινα κι εγώ πιο πάνω για τα Πολλώνια. Για 35 ευρώ δεν το συζητώ είναι πολύ ωραίο!!!! Και μια και με ρωτάς εγώ έκλεισα 40 ευρώ στο αλμυρίς στον Αδάμαντα αλλά δεν έχει θέα. Θα πάμε από 2-8 Ιούλη. Αλήθεια από περιέργεια 35 ευρώ το Mary Elen για ποια περίοδο μιλάς????
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Πάρα πολύ ωραία είναι και τα δύο!!!! Μόλις γυρίσεις να δώσεις κανένα tip και για εμάς που θα πάμε αργότερα!!!! Και επειδή εγώ καίγομαι για ακτοπλοικά στείλε κ για εκεί καμια πληροφορία!!!! Και φυσικά να περάσετε τέλεια!!!!!!!
 

teoxen

Member
Μηνύματα
49
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
αστα αυτό είναι θέμα που καίει. έχει 33 και 53 ευρω τα ακτοπλοικά
ευχαριστώ πάντος πολύ για της πληροφορίες!!
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
rulakigo φυσικα κ για σενα teoxen εκλεισα στο kastro milos studios apartments rooms / !!!ναι , ναι καλα καταλαβατε!εκλεισα στο καστρο!!!!:cool::LOL::xalara: εχουν εκπληκτικη θεα!!!βεβαια, μας ειπαν οτι ειναι λιγο κουραστικο το ανεβα, αλλα δε πειραζει!!!για τη θεα αυτη..χαλαλι!!χεχε ΚΑΙ! το καλυτερο!αν προσεξετε στην υψηλη περιοδο, αλλα τα εχουν στα 100 κ αλλα στα 110! οταν ειχα παρει απλα τηλεφωνο για να κανω καποιες ερωτησεις μου ειπε οτι θα μας κανει -30% εκπτωση επειδη ειμαστε ελληνες!:clap: φυσικα εγω 100 δεν προκειται να εδινα, 70 ομως πιο ευκολα!:) κ οταν πηρα για να το κλεισω, μου ειπε επειδη εχω την ηλικια της κορης του :p θα μας εκανε -35% εκπτωση!!!!!:shock::shock::clap::lol::lol: χαχα τελειο??που σημαινε 65 ευρω τη βραδια που δινεις κ στο πιο χαλια δωματιο!!!:shock: ενταξει, προφανως θα κανει σε ολους την ιδια εκπτωση , αλλα σε περιπτωση που δεν , ζητηστε το εσεις! παντως απο το τηλεφωνημα κ μονο μου φανηκε πολυ εξυπηρετικος!!

υ.γ. φυσικα το δωματιο που εκλεισα δεν θα μπορουσε να ειναι αλλο απο τον Διονυσόδωρο...!!! α κ πρεπει οπωσδηποτε να τα δειτε απο το youtube τα δωματια γτ απο τις φωτογραφιες δεν φαινεται τιποτα...σας τα παραθετω ερωτευμενα παιδια..:D
Ισμήνη
 
Last edited by a moderator:

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
teoxen κοιτα κ για τις νηρηιδες..:) | | | Milos Hotel | Studio | Milos Studio πολυ ωραια δωματια! και ειδικα για γαμηλιο ταξιδι ειναι ο,τι πρεπει!!βεβαια...δεν βλεπουν ολα θαλασσα..κ εχω την αισθηση οτι αυτα που βλεπουν ,φαινεται μονο μια ακρουλα της..:S παντως παρε να ρωτησεις, γιατι εχω την εντυπωση οτι για αυτο που ειναι, ειναι σχετικα φθηνα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom