Μαγαζιά (καφετέριες/bars) Αθήνα για μη καπνίζοντες

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Επειδή χειμωνιάτικα βαρέθηκα να πηγαίνω σε μαγαζιά που είναι ντουμάνι στον καπνό, ξέρετε μαγαζιά (καφετέριες/bars) που να απαγορεύεται το κάπνισμα ή να έχουν τους χώρους ξεχωριστά; Μου τη σπάει να βρωμάω κάπνα.

Ξεκινάω με τα:
Βοτανοπωλείο στα Πετράλωνα
Τον κάτω όροφο του Pure Bliss στην Καρύτση
Και το Γιασεμί στα Αναφιώτικα

Ξέρετε άλλα; Τίποτα σε bar υπάρχει;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλα
http://www.gazicollege.gr/

Ακόμη κι αν όλα τα άλλα είναι ψιλο-άδεια , αυτό είναι πάντα γεμάτο.
Η απάντηση της ποιότητας στον κουτόφραγκο έλληνα (με μικρό) άνομο καταστηματάρχη.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Πάρε κάτι σε wine bar, που το έχω πρόσφατο- πολύ καλό αλλα αυστηρότατο στο θέμα του καπνίσματος, υπέφερα να βγαίνω έξω συνέχεια...:D http://www.heteroclito.gr/
Αγαπαμε heteroclito !
Στο Αστερ στα Πετραλωνα δεν εχω δει να επιτρεπεται το καπνισμα , αλλα φυσικα ολα ανατρεπονται. Επισης την προηγουμενη εβδομαδα βρεθηκα στο 42 και εκει το ιδιο.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Στο Αστερ φουμάρεις κανονικά και στο Heteroclito στον πάνω όροφο εκτός κι αν έχει αλλάξει κάτι.
Στο wine bar By the glass όμως όχι, είναι αυστηρά για μη καπνίζοντες και σε τρώει το κρύο...:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Στο Αστερ φουμάρεις κανονικά και στο Heteroclito στον πάνω όροφο εκτός κι αν έχει αλλάξει κάτι.
Στο wine bar By the glass όμως όχι, είναι αυστηρά για μη καπνίζοντες και σε τρώει το κρύο...:D
Α ώστε ετσι λοιπόν με το Αστερ ... Κρίμα , γιατι ειναι πολυ μικρό και τα τραπέζια το ενα διπλα στο άλλο , θα μπαφιασουμε
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Α ώστε ετσι λοιπόν με το Αστερ ... Κρίμα , γιατι ειναι πολυ μικρό και τα τραπέζια το ενα διπλα στο άλλο , θα μπαφιασουμε
Όχι όχι δε μπαφιάζεις...απλά ντουμανιάζεις...:p
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Μου αρέσει, πάντως, που όλες οι μέχρι τώρα απαντήσεις προέρχονται από ... καπνίζοντες! :)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Στο Αστερ φουμάρεις κανονικά και στο Heteroclito στον πάνω όροφο εκτός κι αν έχει αλλάξει κάτι.
Στο wine bar By the glass όμως όχι, είναι αυστηρά για μη καπνίζοντες και σε τρώει το κρύο...:D
Λάθος κάνεις.ΚΑΙ στο By the glass καπνίζεις κανονικά στο μισό μαγαζί.Άλλο που εσύ είχες κάτσει στο υπόλοιπο μισό,
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.615
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom