Μαρόκο Μαρόκο με μηχανή ενδιαφέρεται κανείς για συνεπιβάτης?

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Α εγω ειμαι καλοπερασακιας. Ταξιδευω μονο σε πολυθρονα, αν ειχες μηχανη με καλαθι, ξερεις απο αυτες που ειχαν παλια οι μαναβηδες, θα ερχομουν
Καλή ιδέα. Και στην περίπτωση που θα βρέξει θα έχεις και ιδιωτική πισίνα.

(Από ότι κατάλαβες Γιάννη η Ιωάννα είναι μια κοπέλα με την καλή κουβέντα στο στόμα για τον καθένα μας)
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
απαπα..καλέ τι 'ν' τούτη??? Ναι, Ιωάννα μου, για σένα λέω!!!
Εγώ οξύθυμη??? ΕΓΩ??? ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΤΟΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ???
ΕΓΩ?????


(Μη την ακούς Γιάννη μου, μια χαρά κοριτσάκι είμαι και λατρεύω και τις μηχανές!)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ρε κορίτσια ωραία περνάμε στο ποστ του Γιάννη δεν λέω αλλά μήπως θα έπρεπε ή να το σκεφτούμε σοβαρά να πάμε μαζί του ή να αποσυρθούμε στο βάθος για να αφήσουμε και κανέναν χριστιανό που ενδιαφέρεται να δηλώσει ανενόχλητος την συμμετοχή του;
Ως τώρα εδώ μέσα έχουμε αλληλοκαρφωθεί, έχουμε προξενέψει τα σκυλιά μας έχουμε κάνει χαβαλέ, μόνο που τον Γιάννη δεν έχουμε βοηθήσει.
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Χμμμ... δεν έχει κι άδικο η αποπάνω μου. Παίρνω το μαστίγιό μου και την κάνω με ελαφρά... :xmas_redface:

Αν και μέχρι τότε, Γιάννη, μπορεί και να το αποφασίσω :xmas_wink:
 

giannhs

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
δ τ εχω ονειρευτει ακομα
χαχαχαχαχχαχαχαχχααχχα!!!!
βλεπω οτι εχει περαση και ζητηση (οπωσ λεει η Ζωζω...) το θεμα κυριως απο τις κυριες. ξαναλεω οτι ψαχνω συνεπιβατη οχι γκομενα (και μη κρινεται απο τις φωτο). μ κανει εντυπωση παντως ποσο πιο ανοικτες ειναι οι γυναικες σε ενα ταξιδι με μηχανη με εναν αγνωστο...

1ον δεχομαι να παμε και με περισσοτερες απο 1 μηχανες με συνεπιβατες κτλ με τη προυποθεση οτι θα εχει ο καθενας 1 βαθμο ανεξαρτησιας.

2ον δεν ειναι μακρια ο σεπτ. για ενα τετοι ταξιδι πρεπει να εχεις φροντισει τουλαχιστον την αδεια σ οποτε καλο ειναι να το εχεις στο μυαλο απο τωρα

3ον το ολο κονσεπτ αγνωστοι με μηχανς μαζευονται για ενα ταξιδι μοθ κανει πολυ πιασαρικο και για εκπομπη (τυπου ταξιδιωτικου ποιοτικου ριαλιτι...) λετε?

4ον dim kyr εχεις τρελο χιουμορ και μ αρεσει ο τροπος που εξιστορεις

5ον οποιος θελει μπορει να με βρει στο facebook.να μ στειλει μυνημα πρωτα οτι ειναι απο travel stories γιατι δε κανω δεκτα αιτηματα φιλιας ευκολα. στο facebook θα με βρειτε ως Giannhs Skiadopoulos

6ον ωραι τα μυνηματα σας αλλα επιδη δε γνωριζν τις πεθερες και τα σκυλια σας θα ηθελα να ειστε λιγο περισσοτερο εντως θεματος
merci
συνεχιστε να μ στελνετε μυνηματα
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
μ κανει εντυπωση παντως ποσο πιο ανοικτες ειναι οι γυναικες σε ενα ταξιδι με μηχανη με εναν αγνωστο...
Να μην σου κάνει καμία εντύπωση. Αν μία κυρία δήγλωνε ότι φεύγει μόνη της στο Μαρόκο για 15 ημέρες και ψάχνει για συνταξιδιώτη, ξέρεις πόσοι από εμάς θα δηλώναμε συμμετοχή? Θα χαλούσαν σπίτια...........
 

giannhs

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
δ τ εχω ονειρευτει ακομα
χα! σωστα. μονο που εγω ημουν απο την αρχη ξεκαθαρος τοι δε 8α μενω στο gazelle d'or. καταλαβαινεις τι εννοω
La Gazelle D'Or Hotel - Taroudant, Morocco
ρε παιδια γιατι σχεδον κανεις δεν εχει μια κανονικη φωτογραφια προφιλ?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
ρε παιδια γιατι σχεδον κανεις δεν εχει μια κανονικη φωτογραφια προφιλ?
Εχει πιο πλακα να μην εχουμε φωτογραφιες. Δημιουργει τελειως διαφορετικες εικονες στο μυαλο του ενος και του αλλου, οι οποιες ειναι ενα πολυ καλο μαθημα οταν ανατρεπονται τα στερεοτυπα που δημιουργησε το μυαλο μας σε διαφορες τραβελστοριτικες συναξεις. Η μονη φυσικα που μιλησε την γλωσσα της αληθειας για την εμφανιση της ειναι η Dim Kyr.
 

giannhs

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
δ τ εχω ονειρευτει ακομα
δε ξερω... μ κανει λιγο εφηβικο παιχνιδακι και δε μ αρεσει
anyway
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
βλεπω οτι εχει περαση και ζητηση (οπωσ λεει η Ζωζω...) το θεμα κυριως απο τις κυριες. ξαναλεω οτι ψαχνω συνεπιβατη οχι γκομενα (και μη κρινεται απο τις φωτο). μ κανει εντυπωση παντως ποσο πιο ανοικτες ειναι οι γυναικες σε ενα ταξιδι με μηχανη με εναν αγνωστο...
Ας μην είχες βάλει αυτή τη φωτό και θα σούλεγα εγώ....
Καλά ρε παιδάκι μου επίτηδες το κάνεις? δεν βλέπεις τι φουρτούνα έφερες στο γυναικείο πληθυσμό του φόρουμ??????
Και σιγά μη τις νοιάζει το Μαρόκο, μαζί σου θα κωπηλατούσανε μέχρι τη Νέα Ζηλανδία.
Λοιπόν κοίτα τι θα κάνεις: Θα αρχίσεις να τους λες ότι πέρα από συνταξιδιώτη, θέλεις και κάποια να σου ράβει τα κουμπιά, να σου πλένει τις κάλτσες, να σπρώχνει τη μηχανή όταν κολλάει στην άμμο, να κάνει σκοπιές τα βράδια, φυλώντας τη δεύτερη μεγάλη αντίζηλο της γυναίκας στη καρδιά ενός άντρα (εννοώ τη μηχανή, η άλλη είναι η μπάλα). Πεστα εσύ όλα αυτά και προετοιμάσου να σβήνεις γυναικεία ονόματα και να αρχίσεις να γράφεις αντρικά.

Παρεπιπτόντως, έχω κάνει το Μαρόκο με μηχανή (πριν την ανακάλυψη της πενικιλλίνης - τόσο παλιά) και μπορώ να σου δώσω συμβουλές και να σου πω ευτράπελα που συμβαίνουν.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
δε ξερω... μ κανει λιγο εφηβικο παιχνιδακι και δε μ αρεσει
anyway
Μόλις είδα την φωτο σου,
με το μπαρδόν έχεις βάλει τέτοια φωτογραφία και θεωρείς εφηβικό παιχνιδάκι την δικιά μας τακτική:xmas_lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom