Μαρόκο Μαρόκο με μηχανή ενδιαφέρεται κανείς για συνεπιβάτης?

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Μόλις είδα την φωτο σου,
με το μπαρδόν έχεις βάλει τέτοια φωτογραφία και θεωρείς εφηβικό παιχνιδάκι την δικιά μας τακτική:xmas_lol:
Ρε Ιωάννα, αυτός τουλάχιστον έβαλε μια πιασάρικη εφηβική φωτό.
Εσύ που έβαλες τη Μάτζικα, που θέλει το τυχερό νόμισμα του Σκρουτζ, όχι εφηβικό παιχνιδάκι, αλλά της τετάρτης δημοτικού... :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Ψεύδεστε ασυστόλως όλες!!!
Τη φωτό την έχετε μπανίσει από πρόπερσι και τώρα κοιτάτε το ταβάνι σφυρίζοντας ανέμελα, τάχα μου περιμένουμε το τρόλει, κατάλαβες τώρα εσύ τι δολοπλοκία παίζει?
Για κάντε μια βόλτα στους επισκέπτες του προφίλ του μικρού, να δείτε από πότε ξέρετε την αλήθεια και θα αποκαλυφθεί η ίντριγκα!!!!!!!!!!
 

giannhs

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
δ τ εχω ονειρευτει ακομα
ε οχι και πιασαρικη... ειναι μια φωτο καλοκαιρινη και πολυ travel για να ταιριαζει στο υφος του site. εφηωικο παιχνιδακι απο μερος μου δεν παιζεται παντωσ γιατι ειμαι 30 ετων και σε 1 μηνα γινομα 31 (κλαψ...)
traveladdict πολυ χρησιμο θα ηταν να μου εδινες μερικα tips αλλα μηπως εχει αλλαξει το μαροκο λιγο μετα την ανακαλυψη της ασπιρινης?
υπενθιμιζω οτι δε ψαχνω για γκομενα.
ψαχνω εναν συνταξιδιωτη να μοιραστουμε τα εξοδα και να περασουμε οσο καλυτερα γινεται
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Ψεύδεστε ασυστόλως όλες!!!
Τη φωτό την έχετε μπανίσει από πρόπερσι ....................
Για κάντε μια βόλτα στους επισκέπτες του προφίλ του μικρού, να δείτε από πότε ξέρετε την αλήθεια και θα αποκαλυφθεί η ίντριγκα!!!!!!!!!!
Μ΄αρέσει ο τρόπος που σκέφθεσαι !.... :xmas_cheesygrin::xmas_biggrin::xmas_eek:

ε οχι και πιασαρικη... ειναι μια φωτο καλοκαιρινη και πολυ travel ............. γιατι ειμαι 30 ετων και σε 1 μηνα γινομα 31 (κλαψ...)
.........
υπενθυμιζω οτι δε ψαχνω για γκομενα.
ψαχνω εναν συνταξιδιωτη να μοιραστουμε τα εξοδα και να περασουμε οσο καλυτερα γινεται
Ρε Γιάννη μπράβο σου ! ούτε 25άρης δεν φαίνεσαι ! (αχ και να μουν πιτσιρίκα!):xmas_smile::xmas_biggrin:

Πέρα από την πλάκα, θέλει μεγάλα κότσια και απόφαση, το ταξίδι με άγνωστο άτομο και με δύσκολες συνθήκες!! ... αλλά φυσικά, είναι τρελλή πρόκληση ! ...
Αντε και καλή τύχη στην επιλογή του συνοδοιπόρου σου !

Συμβουλές :
1) δήλωσε συμμετοχή στο κόψιμο της πίτας και βλέπω να πιάνει 3ψήφιο αριθμό το πλήθος των συμμετεχόντων :xmas_biggrin:
2) έχε το νου σου, μην γεμίσει η λίστα των πμ και δεν δεχθεί άλλα :xmas_biggrin:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Ψεύδεστε ασυστόλως όλες!!!
Τη φωτό την έχετε μπανίσει από πρόπερσι και τώρα κοιτάτε το ταβάνι σφυρίζοντας ανέμελα, τάχα μου περιμένουμε το τρόλει, κατάλαβες τώρα εσύ τι δολοπλοκία παίζει?
Για κάντε μια βόλτα στους επισκέπτες του προφίλ του μικρού, να δείτε από πότε ξέρετε την αλήθεια και θα αποκαλυφθεί η ίντριγκα!!!!!!!!!!
Θεός!!! Λοιπόοοον! Καλά σας διαβάσαμε, καλά περάσαμε (δε λέω) αλλά δυστυχώς τώρα που αποκαλύφθηκε η φωτογραφία και είστε έτοιμες να υστεριάσατε θα ήθελα να σας επαναφέρω ontopic! Ευχαριστώ! (μέχρι και για ζευγάρωμα σκύλων μιλήσαμε! Ήμαρτον!!:xmas_lol:)
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
Θεός!!! Λοιπόοοον! Καλά σας διαβάσαμε, καλά περάσαμε (δε λέω) αλλά δυστυχώς τώρα που αποκαλύφθηκε η φωτογραφία και είστε έτοιμες να υστεριάσατε θα ήθελα να σας επαναφέρω ontopic! Ευχαριστώ! (μέχρι και για ζευγάρωμα σκύλων μιλήσαμε! Ήμαρτον!!:xmas_lol:)
Χαχαχα!όντως υστερία..στο Μαρόκο αδελφές, στο Μαρόκο! Γιάννη να προσθέσω ότι πριν την αναχώρηση θα διεξαχθεί και ένα ψυχογράφημα από ειδικό επιστημονικό επιτελείο για να σιγουρευτούμε ότι δεν θα θα υπάρχουν ξαφνικά τίποτα αιμτοχυσίες ή αμοκ μες την μέση της ερήμου...
 

giannhs

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
δ τ εχω ονειρευτει ακομα
πραγματικα θα με κανετε να αλλαξω φωτογραφια. by the way ποτε ειναι η κοπη τησ πιτας και που δηλωνω συμμετοχη? ειμαι και απο νησι, πρεπει να με βολευουν οι ημερομηνιες....
ξερετε κανενα αλλο ταξιδιωτικο forum/site ξενο να αναρτησω και εκει την "αγγελια" μ?
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...

giannhs

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
δ τ εχω ονειρευτει ακομα
καλη χρονια σε ολους. το 3ημερο της πιτας θα ειμαι θεσσ.
δεν μ απαντησε κανεισ αν υπαρχει ξενο site αντιστοιχου περιεχομενου
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μπορείς να γράψεις στο thorn tree του lonely planet.Επίσης και στο virtualtourist (και στα δύο πρέπει να κάνεις εγγραφή)
Έχω δει κατά καιρούς άτομα να ζητούν συνταξιδιώτες για να μοιραστούν τα έξοδα.
Κρίμα! Μαρόκο δεν έχω πάει, κοιμάμαι οπουδήποτε (σαν πουλάκι σαν πουλάκι), τρώω οτιδήποτε (τρώγεται), είμαι βολικότατος, ταξίδι με μηχανή δεν έχω κάνει αλλά από την άλλη έχω τόσο κακή αίσθηση ισορροπίας που θα σε πάρω στο λαιμό μου. Ακόμα κι αν το παραβλέψεις εσύ αυτό (υποθέτω είναι μηχανή μεγάλου κυβισμού) πόσες μέρες το σκέφτεσαι;
Αν έρθεις βέβαια στη κοπή της πίτας και μας αναλύσεις το πρόγραμμα όλο και κάποιος θα ξεσηκωθεί!
 

giannhs

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
δ τ εχω ονειρευτει ακομα
για μερες δε ξερω. μεχρι να τελειωσουν τα λεφτα μ. 3 εβδομ περιπου λεω...
μαλλον θα ειμαι θεσσ σε ενα σεμιναριο τοτε π θ α κοπει η πιτα
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
χα! σωστα. μονο που εγω ημουν απο την αρχη ξεκαθαρος τοι δε 8α μενω στο gazelle d'or. καταλαβαινεις τι εννοω
La Gazelle D'Or Hotel - Taroudant, Morocco
ρε παιδια γιατι σχεδον κανεις δεν εχει μια κανονικη φωτογραφια προφιλ?[/quote]


Γιατί είμαστε μεσόκοπες και σταφιδιασμένες! :xmas_cheesygrin:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom