Μασκες βατραχοπεδιλα και φυγαμε

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Εγω που δεν μπορω να κανω καταδυσεις λογω ανωτερας βιας αλλα πολυ θα ηθελα, ειμαι ευπροσδεκτη;
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγω που δεν μπορω να κανω καταδυσεις λογω ανωτερας βιας αλλα πολυ θα ηθελα, ειμαι ευπροσδεκτη;
Ούτε κι εγώ κάνω Lyda, αλλά συμμετέχω νοερά και επικροτώ...:clap:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
εγώ πάλι είμαι open water IADTN από το 2008 και έχω βουτίξει κυρίως Κρήτη αλλά και μια Κύπρο στο Cavo Greko με απότερο σκοπό το ναυάγιο Ζηνοβία (καθώς το ναυάγιο ξεκινάει από τα 21 και κάτω, θέλουν στο καταδυτικό πρώτα να με γνωρίσουν (οι πιο κακεντρεχείς-ρεαλιστές μπορούν να σκεφτούν ότι θέλουν πρώτα να τους τα "ακουμπήσω"!!!) και μετά να με κατεβάχουν εκεί κάτω)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
εγώ πάλι είμαι open water IADTN από το 2008 και έχω βουτίξει κυρίως Κρήτη αλλά και μια Κύπρο στο Cavo Greko με απότερο σκοπό το ναυάγιο Ζηνοβία (καθώς το ναυάγιο ξεκινάει από τα 21 και κάτω, θέλουν στο καταδυτικό πρώτα να με γνωρίσουν (οι πιο κακεντρεχείς-ρεαλιστές μπορούν να σκεφτούν ότι θέλουν πρώτα να τους τα "ακουμπήσω"!!!) και μετά να με κατεβάχουν εκεί κάτω)
αντε αργησες
Φωτογραφιες εχουμε?
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
επιτρεπεται να ανεβασω φωτο απο την πρωτη και τελευταια φορα που εκανα καταδυση; Αν ναι, πως;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
επιτρεπεται να ανεβασω φωτο απο την πρωτη και τελευταια φορα που εκανα καταδυση; Αν ναι, πως;
Βεβαιως και να ανεβασεις αλλα πρεπει νομιζω να τις εχεις στο pc
εμενε μου τα κανει ο γυιος μου ,εγω δεν ξερω:shock:
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Μηπως να ανοιξουμε καινουριο θεμα στο γκρουπ οπου θα ανεβαζουμε φωτογραφιες απο βυθους Ελληνικων και ξενων θαλασσων;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.890
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom