Μασκες βατραχοπεδιλα και φυγαμε

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.819
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
:clap:γεια και απο μενα.. Ειμαι και εγω απο αυτους που αγαπουν και θαυμαζουν το βυθο..εχω βουτηξει σε Κρητη ,Μαδαγασκαρη και ΚοσταΡικα αλλα δεν εχω φωτογραφιες βυθου.....;)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
:clap:γεια και απο μενα.. Ειμαι και εγω απο αυτους που αγαπουν και θαυμαζουν το βυθο..εχω βουτηξει σε Κρητη ,Μαδαγασκαρη και ΚοσταΡικα αλλα δεν εχω φωτογραφιες βυθου.....;)
κι ακομα δεν γραφτηκες στο γκρουπ????:shock:
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Τέλεια!!!!!Μπράβο:clap::clap::clap:
Θα γίνω μέλος ΤΩΡΑ!!!!!
εχω πτυχίο αυτόνομης κατάδυσης απο 16 ετών και πολλές βουτιές στο ενεργητικό μου.Δυστηχώς η τελευταία ήταν πριν απο 3 χρονια.Ηθελα να μυησω τον άντρα μου(του άρεσε άλλα δεν έχει χρόνο να πάει σε σχολή)γιατί ο πατέρας μου(ο οποίος με έκανε να τις λατρέψω)έκανε ένα σοβαρο χειρουργείο στο κεφάλι και του απαγορέψανε τις καταδύσεις.
Ελπίζω να πάει φέτος ο σύζηγος και να ξαναρχίσω:roll:.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
γραφτηκα και γω!
ξεκινησα το 1999 αλλα βουτιες εχω κανει μονο στην κρητη.βορια και νοτια.
η τελευταια ηταν το καλοκαιρι που περασε.
φωτογραφιες και γω δυστυχως καμια,μ'αρεσει οταν κατεβαινω απλα να ηρεμω!!!!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
χαιρετω κ εγω...
εχω εδω κ 15 χρονια το πρωτο πτυχιο αλλα οχι πολλες βουτιες...με κερδισε το βουνο...οπου βρισκω παντως βουταω...με αποκορυφωμα την διπλη βουτια στο γαμηλιο ταξιδι μας στην Bora Bora...οπου ειδα κ για πρωτη φορα καρχαριες στο φυσικο τους περιβαλλον....ομολογω (αν κ φοβηθηκα λιγο) οτι ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες μου....

ΥΓ δυστυχως η καμερα μου ειναι ως 3μ βαθος....κ δεν εχω ακομα την θηκη για να την κανω αδιαβροχη ως τα 40 μ. Ενα ζευγαρι γαλλων που ηταν μαζι μας, εβγαζε φωτο, ειπε θα μου στειλει αλλα ο παλιο-Γαλλος ακομα να τις στειλει....
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Άκουσα κι εγώ το κάλεσμα και ήρθα.:snorkel:

Δε βουτάω με μπουκάλες και φυσικά δεν έχω σχετικό δίπλωμα.
Η δική μου σχέση (αγάπη) με τη θάλασσα, περιορίζεται στην ελεύθερη κατάδυση.

Φωτογραφίες έχω πάρα πολλές, κυρίως από το βυθό των Δωδεκανήσων.

Θα επανέλθω σύντομα με δείγματα.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
χαιρετω κ εγω...
εχω εδω κ 15 χρονια το πρωτο πτυχιο αλλα οχι πολλες βουτιες...με κερδισε το βουνο...οπου βρισκω παντως βουταω...με αποκορυφωμα την διπλη βουτια στο γαμηλιο ταξιδι μας στην Bora Bora...οπου ειδα κ για πρωτη φορα καρχαριες στο φυσικο τους περιβαλλον....ομολογω (αν κ φοβηθηκα λιγο) οτι ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες μου....

ΥΓ δυστυχως η καμερα μου ειναι ως 3μ βαθος....κ δεν εχω ακομα την θηκη για να την κανω αδιαβροχη ως τα 40 μ. Ενα ζευγαρι γαλλων που ηταν μαζι μας, εβγαζε φωτο, ειπε θα μου στειλει αλλα ο παλιο-Γαλλος ακομα να τις στειλει....
A...δεν κάνουμε τέτοια λάθη, έπρεπε να κρατήσεις τηλέφωνο, διεύθυνση, μειλ τα πάντα και στην τελική να τον απειλήσεις αν τυχόν δε στις έστελνε!!! χαχαχα Είσαι τυχερός που βρέθηκες εκεί και είδες αυτό το θέαμα, μακάρι να τα καταφέρουμε όλοι και ας μην έχουμε και φωτογραφίες (καλά, αυτό το λέω τυπικά-να έχουμε φωτογραφίες!!!:haha: )
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Aντωνη επειδη σε κοβω πιο νεο και πιο σχετικο , μηπως ξερεις πως να ανεβασω φωτο και εγω υποσχομαι φωτογραφιες απο καρχαριες
 

manolispatelis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες
Υπάρχει και το AOWC.

εγώ πάλι είμαι open water IADTN από το 2008 και έχω βουτίξει κυρίως Κρήτη αλλά και μια Κύπρο στο Cavo Greko με απότερο σκοπό το ναυάγιο Ζηνοβία (καθώς το ναυάγιο ξεκινάει από τα 21 και κάτω, θέλουν στο καταδυτικό πρώτα να με γνωρίσουν (οι πιο κακεντρεχείς-ρεαλιστές μπορούν να σκεφτούν ότι θέλουν πρώτα να τους τα "ακουμπήσω"!!!) και μετά να με κατεβάχουν εκεί κάτω)
Γεια σου Σπύρο . Κάπου εδώ έρχεται ο εκπαιδευτής σου με το σχολείο Advanced OW να σε ξελασπώσει. Σε περιμένω λοιπόν το καλοκαίρι για το επόμενο βήμα. Και έτσι δεν θα χρειαστείς να ξαναεκδόσεις την χαμένη κάρτα σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom