Μεγάλος Διαγωνισμός - Το Travelstories σας πάει Πράγα!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Παρίσι
Ακριβώς απέναντι απ΄τη είσοδο της Sacre Coeur στη Μονμάρτη .
Η θέα της Εκκλησίας,η θέα του Παρισιού,το ηλιοβασίλεμα που έρχεται,ο κόσμος γύρω του,τίποτα δεν φαίνεται να συγκινεί τον νεαρό της φωτογραφίας..δεν σηκώνει το βλέμμα του απ΄τη μπάλα...η προσήλωση του με καθηλώνει...





 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι πρόβλημα έχεις; πλέον δεν υφίσταται τεχνικό θέμα. Ακολούθησες σωστά τις οδηγίες; από το tag που βλέπω στο μήνυμά σου, μάλλον λάθος κουμπί πατάς.
 

giak

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
λιμνες πλιβιτσε κροατια

ενα απιστευτο τοπιο...μοναδικης ομορφιας...που σε αφηνει με το στομα ανοικτο!!!!!!!!!! δεν μπορεις να πιστεψεις στα ματια σου τις μοναδικες λιμνες με τους καταρακτες και τα ξυλινα μονοπατια
ενα μερος που πρεπει οποσδηποτε να πας!!!!!!!!!!!!
 

Attachments

xaraki

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Μπαλι Ινδονησιας 2009

Μπροστα σε αυτο το τοπιο ο αγαπημενος μου μου ζητησε να τον παντρευτω.. κι εγω ειπα ναι..
 

Attachments

ANGYSOT

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλυμνος

Ενα ζωντανο μουσειο. Οταν το αντικρυσα κοιτουσα σιωπηλη και σκεφτομουν αυτους που εχουν χαθει στα νερα της.
 

freerider

Member
Μηνύματα
9
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Παταγονία - Cerro Torre
Faroe Islands shelter at nowhere

Πολύωρο trekking στο Eysturoy με προορισμό το Gjogv , η ομίχλη έκανε για τα καλά αισθητή την παρουσία της κρύβοντας τα μονοπάτια και την πανέμορφη θέα, το ψιλόβροχο και ο δυνατός αέρας να μην σταματάει... συνεχίζω όμως και τελικά βρίσκω το καταφύγιο μου στην μέση του πουθενά...τι όμορφες στιγμές...
 

Attachments

kaiti99

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Το ταξιδι μας στο ελαφονησι..

Ηταν το πρωτο μας ταξιδι σε ενα παραδεισενιο μερος μαζι με το μωρο μας!κ επειτα απο αυτη την φωτο επιασε βροχη!κ τρεχαμε πανικοβλητοι να βρουμε μερος να κρυφτουμε!
 

Attachments

alejandra14

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Απο το πρωτο ταξιδι μου...

Είναι η προτελευταία μέρα μας στο Παρίσι και έχουμε ανέβει για καφέ στο Le Ciel de Paris, στον 56ο όροφο του Tour Montparnasse.Παρόλο που όλες οι προηγούμενες μέρες ήταν ηλιόλουστες νομίζω πως αυτή η συννεφιά δεν αφαιρεί τίποτα από την υπέροχη θέα!
 

Attachments

fekish

Member
Μηνύματα
215
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί και Μπόρα Μπόρα
Να και η δική μου συμμετοχή :clap:

Μπαλί - Ινδονησία


Μια μέρα ολοκληρωτικά αφιερωμένη στην μαγεία των μικρών χωριών του Μπαλί... Αλλά με τόση ζέστη, διψάσαμε και γυρέυαμε ένα μικρό περίπτερο, κάτι για να ξεκουραστούμε... Και ξαφνικά - τσακ! Μπροστά μας το μικρό περιπτεράκι! Όχι ακριβώς όπως το φανταζόμασταν αλλά έχει και χώρο να κάτσεις άμα θες!
 

Attachments

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom