Μεγάλος Διαγωνισμός - Το Travelstories σας πάει Πράγα!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ok good, σόρυ για το σαρδάμ, τουλάχιστον βρήκαμε την λύση μέχρι να διορθωθεί το όποιο πρόβλημα εξορκισμού υπάρχει.
 

riri85

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
πως θα γνωρίζω αν η συμετοχή μου στο διαγωνισμό είναι εγκυρη; ανεβασα φωτογραφία με το "βάτραχο"!! η φωτογραφία μου δεν εμφανίζεται στη γκαλερί φωτογραφιών
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
πως θα γνωρίζω αν η συμετοχή μου στο διαγωνισμό είναι εγκυρη; ανεβασα φωτογραφία με το "βάτραχο"!! η φωτογραφία μου δεν εμφανίζεται στη γκαλερί φωτογραφιών
Οι φωτογραφίες, λίγο μετά την υποβολή τους (1-2 μέρες το πολύ), μπαίνουν στη γκάλερυ από το team του travelstories. :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Sex and the City

Εχω τρέλλα με το σίριαλ αυτό. Η πιο ωραία στιγμή μου στη Νέα Υόρκη ήταν όταν βρήκα το διαμέρισμα της Carrie Bradshaw.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Def help, δε μου την ανεβαζει.
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Και εγώ προσπαθώ δυο μέρες να ανεβάσω φώτο και δεν μπορώ. Προσπάθησα και με τον άλλο τρόπο που είπε ο Defkalion αλλά πάλι πρόβλημα μου βγάζει:mad:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά δείτε το 1ο μήνυμα του θέματος. Υπάρχει λύση εναλλακτική για τις φωτογραφίες, που λειτουργεί 100%.
 

TAX78

Member
Μηνύματα
142
Likes
50
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Βιέννη......Συναυλία στη Musikverein.

Ο μύθος της αυτοκρατορίας οφείλει πολλά και στους Έλληνες υπηκόους της όπως ο δικός μας Ν. Δούμπας, μεγάλος ευεργέτης της Βιέννης και της υπέροχης χρυσοποίκιλτης αίθουσας Musikverein. Έργου του Δανού αρχιτέκτονα Χάνσεν κατασκευάστηκε το 1870 και αποτελεί την έδρα της φιλαμορνικής ορχήστρας της Βιέννης. Κάθε πρωτοχρονιά μεταδίδεται από εκεί απευθείας σε όλο τον κόσμο (και απο την ερτ) η πρωτοχρωνιάτικη συναυλία. Αν και δεν είμαι φαν της κλασικής μουσικής, θεωρώ την παρακολούθηση μιας συναυλίας σ΄αυτή την μαγική αίθουσαι μια από ώραιότερες εμπειρίες της ζωής μου.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom