Μεγαλύτερη αυθημερόν εκδρομή στο εξωτερικό

paefstra

Member
Μηνύματα
13.115
Likes
41.395
Σορρι, δεν είδα ότι ήταν μόνο για εξωτερικό. Ας αφαιρεθεί η προηγούμενη απάντηση ως άσχετη...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τρενα:Παρισι-Μπρνο Τσεχια Δεκεμβριος 2010 InterRail .. 4 τρενα(2 TGV,2 IC) -10 C σχεδον σε ολη την διαδρομη,αναχωρηση 07:00 απο Παρισι και αφιξη στο Μπρνο 01:00 .. Μεσω google maps μου βγαινουν 1465 χιλιομετρα ..

Αεροπλανα: 6158 χιλιομετρα-4 αεροπλανα μιας προσφατα χρεωκοπεισας εταιρειας μεσα σε 24 ωρες ακριβως ...
Μα δεν αναζητούμε απλώς μέγιστη απόσταση σε ένα 24ωρο αλλά σε συνδυασμό με επιστροφή στη αφετηρία.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.912
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
με τα τρενα οντως ητανε μονό ταξιδι,αλλα τα αεροπλανα ητανε με επιστροφη στην Αθηνα ........
 

pantelis 1997

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
εχω παει με λεοφορειο σιγκαπουρη μπανκοκ..κο τσου μιχ βιενταμ στην βανκοκ ταυλανδη .....με λεοφορειο εχω παει μπουενος αιρες λιμα περου γουαγιακιλ εκουαδορ κιτο εκουαδορ σαντιαγο δε καλι κολομβια μεντεγιν κολομβια καρταγενια κολομβια βαλενθια βενεζουελα βοα βιστα βραζιλια με αεροπλανο στην κουριτιμπα βραζιλια μετα καταρακτες ικγουασου και μετα ροζαριο αργεντινη 4 μηνες ταξιδη
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Θεσσαλονίκη-Κωνσταντινούπολη-Θεσσαλονίκη 1240 km μόνος με ΙΧ.
Εχω κάνει το ιδιο επίσης οδικώς με ΙΧ αλλά μαζί με άλλους τρεις και ο συνολικός χρόνος ήταν λιγότερο απο 24ωρο. Ο ένας πήγε για δουλειά (να δει μια εκθεση ) και οι υπόλοιποι πηγαμε για βόλτα, πίναμε καφέδες και τρώγαμε γλυκά.Το περίεργο ήταν ότι δώσαμε ραντεβού για να μας μαζέψει μετά το τέλος της δουλειάς του από το κέντρο που βολτάραμε και παραδόξως βρεθήκαμε ( χωρίς gps αυτός χωρίς χάρτη εμείς)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom