Μετά τις 13/11, να πάω ή να μην πάω;

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Αν θέλετε τη γνώμη μου..δεν είμαι το πιο θαραλλεο άτομο που ξέρω αλλά ούτε και η πιο "κότα".
Παρόλαυτά αν ήξερα πως θα ήταν τα πράγματα στη Γαλλία δε θα ερχομουν.
Παίζει να είναι το μοναδικό ταξίδι στη ζωή μου που περιμένω πως κ πως να γυρίσω πίσω!
Θα φιλησω χώμα λέμε!:xalara:
Αν δεν βρουν αυτόν που ξέφυγε δε θα ηρεμήσει το πράγμα.
Θα προτιμούσα να χάσω λεφτά παρά να ξενερωνω με κάθε σειρήνα αστυνομίας κλπ
Λάβετε υπόψη σας ότι έγινε όταν ήμουν εδώ άρα δεν είχα επιλογή...εσείς που έχετε σκεφτείτε το καλά.δύσκολο να σκοτωθειτε αλλά το ταξίδι σας θα πάει στραφι.σιγουρα
 

olympialag

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
Καλημέρα παιδιά και απο μένα...Κανονίσαμε με την παρέα μου να πάμε Ρώμη το επόμενο Σάββατο. Είναι ένα ταξίδι που όλες μας το περιμέναμε πως και πως...Το είχαμε ανάγκη η καθαμία για το δικό της λόγο.Μ αυτά που ακούγονται έχουμε τρομοκρατηθεί είναι η αλήθεια....Εννοείται ακυρώσεις δε γίνονται απο πουθενά ,ούτε ξενοδοχε'ιο ούτε αεροπλάνο...Δεν ξέρουμε τι να κάνουμε...κλείνουμε προς το να πάμε λόγω ψυχολογίας (το περιμέναμε πως και πως ) αλλά πάλι έχουμε κάποιους ενδοιασμούς...έχει πάει κάποιος αυτο το διάστημα να μας πει για το εκεί κλίμα; Θα πάει κάποιος αυτό το διάστημα;;;Και κάτι ακόμα....διάβασα σε προηγούμενο μήνυμα πως ίσως να μην αρκούν οι ταυτότητες πλέον και να χρειάζεται και διαβατήριο. Ισχύει;;;;;
 

Fanula

Member
Μηνύματα
89
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
NYC
Ταξίδι-Όνειρο
USA roadtrip
Ισχυει οτι και σημερα ειναι κλειστα μετρο και σχολεια στο Παρισι;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.156
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ισχυει οτι και σημερα ειναι κλειστα μετρο και σχολεια στο Παρισι;
Στο Saint Denis μονοπου ειναι ενα προαστιο που δεν εχει λογο να παει καποιος που δεν εχει δουλεια εκει. Στις επιχειρησεις που ξεκινησε η αστυνομια τη νυχτα μια γυναικα ανατιναχτηκε και μαλλον αλλοι δυο υποπτοι εχουν σκοτωθει (με επιφυλαξη γιατι ο καθενας λεει ο,τι να 'ναι)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Στο Saint Denis μονοπου ειναι ενα προαστιο που δεν εχει λογο να παει καποιος που δεν εχει δουλεια εκει.
Εκει ειναι η περιφημη rue de Saint Denis;;που παει καποιος να χαζεψει τα "κοριτσια";;..παντως,αυτο που λες για τους υποπτους,το ειπαν και εδω,στις ειδησεις...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.156
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εκει ειναι η περιφημη rue de Saint Denis;;που παει καποιος να χαζεψει τα "κοριτσια";;..παντως,αυτο που λες για τους υποπτους,το ειπαν και εδω,στις ειδησεις...
Καμια σχεση, η rue de Saint Denis βρισκεται στο κεντρο του Παρισιου. Το Saint Denis που ειναι ξεχωριστη νομαρχια (πως ειναι ο Πειραιας με την Αθηνα ενα πραγμα) βρισκεται Βορεια του Παρισιου και αποτελει κατοικια κυριως Αραβων και Αφριανων. Ειναι η πλεον φτωχη και φθηνη prefecture του Ile-de-France.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η γυναικα στη Λευκαδα ηταν μεσα στο σπιτακι της που αντεξε το σημερινο σεισμο.ΟΜΩΣ...ενας βραχος ξεκολλησε,περασε απο την αυλοπορτα(!),μπηκε στο σπιτι και την σκοτωσε..
Ηθικο διδαγμα...Αμα ειναι να σε βρει...
Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ από χθες (και είμαι και απ'τη Λευκάδα). Άμα είναι να σε βρει, θα σε βρει και στο σπίτι σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.713
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom