Γενικά Μετα την Πραγα που?

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.624
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ θα πρότεινα Κρακοβία! Φέρνει κάπως στην Πράγα, αλλά πολύ καλύτερη! Πολύ θετική ενέργεια, οικονομική, υπέροχοι άνθρωποι! Και αρκετά μέρη να δεις, σίγουρα γεμίζουν τέσσερις μέρες!

Βουδαπέστη δεν έχω πάει και δεν ξέρω.

Θα σκεφτόμουν επίσης την πανέμορφη και κοντινή Κωνσταντινούπολη.
 

johni41

Member
Μηνύματα
47
Likes
2
μια δειυκρινηση,οταν μιλατε για προσφορες που θα βγουν εννοειτε στις τιμες των εισιτηριων ή και για διαμονη?προφανως μιλαμε για συνεχες ψαξιμο στα διαφορα site μεχρι να βρω την καλλυτερη τιμη?
επισης θα φυγω απο αθηνα για οπου παω.
τις καλοκαιρινες διακοπες τις εχω σχεδον κανονισει :)
εναν ενδοιασμο με βουδαπεστη και τις αλλες πολεις που ειναι σαν την πραγα τον εχω, αλλα λογω οικονομικων θελω να παω καπου οικονομικα (οσο γινεται) και να ξεφυγω απο την καθημερινοτητα περνωντας ομορφα με το αμορε,οπως εκανα και στην πραγα.
για τον φιλο που αναρωτηθηκε αν ειναι φθηνη η πραγα, εγω ξοδεψα συνολικα λιγο παρακατω απο 400ευρω για ολα απο παρασκευη-δευτερα.χωρις να κανω συμβιβασμους σε κατι απλα εφαγα ωρες διαβασματος για να φτιαξω το προγραμμα μου συμφωνα με αυτα που ελεγαν στο φορουμ και με αυτα που μου ταιριαζαν.
θα αρχησω το διαβασμα για τις πολεις που προτεινετε να δω περι τινος προκειται.
και αλλες προτασεις καλοδεχουμενες!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Aν βαριέσαι να ψάχνεις κάθε μέρα κατέβασε την εφαρμογή Star Alliance FareFinder (iOS, Android) για να βλέπεις γραφικά τη διακύμανση των τιμών για δρομολόγια με *A μόνο.

Πχ η φθηνότερη τιμή για το ATH-BUD για ένα 4ήμερο μέσα στο Μάρτη 2012 είναι 137e.

aimg441.imageshack.us_img441_3089_img0610bh.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom