Νότια Αφρική Με την Εθνική Ελλάδος στη Νότιο Αφρική!

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Μα τι να το κάνουμε αυτό, δεν έχει γίνει η κλήρωση για να ξέρουμε σε ποιον όμιλο θα είμαστε. Κάνε υπομονή λίγες μέρες να δούμε ντε.
εχει μεγάλη σημασία αυτό;:roll:
το σιγουρο ειναι οτι στην αρχή θα παιξουμε στα σίγουρα με μια απο τις παρακάτω ομάδες που ειναι στο 1ο γκρουπ δυναμικότητας!
Βραζιλία, Ισπανία, Ιταλία, Γερμανία, Αργεντινή, Αγγλία, Γαλλία. και Νότια Αφρική.

Σιγουρα δεν θα παιξουμε με Ολλανδια, Πορτογαλία, Ελβετία, Σερβία, Δανία, Σλοβενία και Σλοβακία που ειναι στο 2ο γκρουπ δυναμικότητας που ειμαστε και εμείς!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν έχει σημασία σε ποιον όμιλο θα παίξουμε για να ξέρουμε ποιες μέρες θα παίξουμε σε ποιες πόλεις;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μα τι να το κάνουμε αυτό, δεν έχει γίνει η κλήρωση για να ξέρουμε σε ποιον όμιλο θα είμαστε. Κάνε υπομονή λίγες μέρες να δούμε ντε.

Εκτός αν τόβαλες για να ταξιδέψουμε κατευθείαν στον τελικό :D
Υποθέτω ότι αναφέρεσαι στο πρόγραμμα... Και ρωτάω: Ξέρουν όλοι απο πότε μέχρι πότε θα γίνει το Μουντιάλ? Εγώ δεν ήξερα και μόλις το βρήκα, επισύναψα το πρόγραμμα. :)

Σαν οπτικός τύπος, αν δεν τό'χω μπροστά μου να το βλέπω, τόπους, μέρες, ώρες, δεν μπορώ να οργανωθώ! :haha:

Άσε που, ορισμένοι μπορεί να θέλουν να δούν και παιχνίδια άλλων ομάδων - να δουν... ποδόσφαιρο δηλαδή (χεχε), να μην ξέρουν που θα πάνε? :D
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Λογικά θα υπάρχουν πακέτα που θα 'ακολουθούν' την εθνική ομάδα κάθε χώρας τουλάχιστον για τα 3 παιχνίδια της 1ης φάσης και θα περιλαμβάνουν αεροπορικά, διαμονή και είσοδο στα 3 παιχνίδια. στην περίπτωση που πάμε στους 16 όμως με τι καρδιά θα μπούμε στο αεροπλάνο για να γυρίσουμε μόλις τελειώσει η 1η φάση?
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.757
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εδώ με το ζόρι πήρανε την πρόκριση, εσείς τους θέλετε και στους 16, να μην πω στον τελικό. Θαύματα μια φορά γίνονται. Κλείστε για την πρώτη φάση να είστε σίγουροι γιατί άμα περιμένετε για αργότερα...
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Λογικά θα υπάρχουν πακέτα που θα 'ακολουθούν' την εθνική ομάδα κάθε χώρας τουλάχιστον για τα 3 παιχνίδια της 1ης φάσης και θα περιλαμβάνουν αεροπορικά, διαμονή και είσοδο στα 3 παιχνίδια. στην περίπτωση που πάμε στους 16 όμως με τι καρδιά θα μπούμε στο αεροπλάνο για να γυρίσουμε μόλις τελειώσει η 1η φάση?
Αυτά τα ''πακέτα'' δεν νομίζω να είναι για μας τους ....φτωχούς πλην τίμιους εργάτες!!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εδώ με το ζόρι πήρανε την πρόκριση, εσείς τους θέλετε και στους 16, να μην πω στον τελικό. Θαύματα μια φορά γίνονται. Κλείστε για την πρώτη φάση να είστε σίγουροι γιατί άμα περιμένετε για αργότερα...
Κάτσε να μπουκάρουν οι νταβραντισμένοι "Αφρικανοί, Αφρικανοί" ν' αρχίσουν να τους κυνηγάνε... να δεις πως θ' αρχίσουν να τρέχουν κι οι δικοί μας! :haha:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ευχαριστω babaduma για τον πινακα!τον εψαχνα!
πακετα θα βγουν σιγουρα μετα το πασχα απο τους συλλογους των φιλαθλων και καποια ταξιδιωτικα γραφεια μαλλον θα ειναι διαρκειας 3, 5 και 9 ημερων οπως και στην προηγουμενη διοργανωση αναλογα με το χρονο και τα χρηματα που διαθετει ο καθενας.
 
Last edited by a moderator:

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Εδώ με το ζόρι πήρανε την πρόκριση, εσείς τους θέλετε και στους 16, να μην πω στον τελικό. Θαύματα μια φορά γίνονται. Κλείστε για την πρώτη φάση να είστε σίγουροι γιατί άμα περιμένετε για αργότερα...
δε θέλω τέτοια... θα πάμε, θα τους κοιμίσουμε, θα τους σπάσουμε τα νεύρα στην άμυνα και θα περάσουμε με τον κλασσικό τρόπο 'ολοι πίσω και ότι κάτσει μπροστά'
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Εδώ με το ζόρι πήρανε την πρόκριση, εσείς τους θέλετε και στους 16, να μην πω στον τελικό. Θαύματα μια φορά γίνονται. Κλείστε για την πρώτη φάση να είστε σίγουροι γιατί άμα περιμένετε για αργότερα...
Θαύματα πάντα γίνονται:clap::clap:

Εδώ οί Γάλλοι πήραν τήν πρόκριση μέ γκόλ στήν παράταση(ήταν καί χέρι).

Τούς αντιπάλους στόν όμιλο τούς έχουμε όλους:):):)(τό λέμε πρίν κάν δούμε ποιοί είναι).
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
φίλος που ταξίδεψε πορτογαλία το 2004 πάντως δε το μετάνοιωσε (ακόμα) αν και του κόστισε όσο το ταξίδι του μέλιτος (!). το επιχείρημά του είναι ότι ''όταν τα εγγόνια μου θα βλέπουν την εθνική να τρώει 5άρες σε 30 χρόνια εγώ θα τους λέω στην εποχή μου πήραμε το euro και ήμουν εκεί''. (δε με πείθει και πολύ)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom