Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.490
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πάντως η τιμή της aegean για το δρομολόγιο που σε ενδιαφέρει είναι 855 ευρώ, τα δυο άτομα (χωρίς χρήση της aegean visa). Εμένα ακόμα και τα 720 που σου δίνει το petas θα με προβλημάτιζαν αν όντως ισχύουν...
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Παιδια τελικα εκλεισα μεσω petas.gr με aegean στα 720 ευρω...
Η κρατηση εγινε κανονικα, μου εστειλαν και τους κωδικους....
Τωρα γιατι συμβαινει αυτο με τα 189 ευτω πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω...
Παντως η μανα μιας φιλης που εκλεισαν πριν κανα 2-3 εβδομαδες εκλεισαν με την παραπανω τιμη....
 

Natasa Ch

Member
Μηνύματα
244
Likes
210
Evie το ιδιο ακριβως επαθα κι εγω χτες βραδυ που εκλεισα για chq-ath. Και στο airtickets και στο petas μου εβγαζε συνεχως οτι η τιμη αλλαξε. Τελικα εκλεισα αναγκαστικα αλλες ωρες.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Η συγκεκριμένη μηχανή κράτησης, Φτηνά αεροπορικά, Air Tickets, Πτήσεις, Ξενοδοχεία, Ενοικίασεις αυτοκινήτων | myHellas.com, έχει πολύ φτηνές τιμές σε σχέση με όλες τις υπόλοιπες μηχανές πχ μέσα στο Πάσχα 180 r/t ATH-LIS.

Όμως όταν ψάξει κανείς στη σελίδα τους για στοιχεία επικοινωνίας υπάρχει μόνο ένα τηλέφωνο εξυπηρέτησης από 800 χωρίς άλλα στοιχεία και ένας αριθμός άδειας ΕΟΤ 0312E61000013100. Επίσης, στη σελίδα περιγραφής του πρακτορείου φαίνεται ότι αυτός που τη σχεδίασε μάλλον δεν ήξερε ελληνικά, Σχετικά με εμάς | myHellas.com.

Kαμία γνώμη αν είναι ασφαλής η σελίδα για αεροπορικές κρατήσεις;
Καλά εε είναι απίστευτες οι διαφορές στην τιμή.... Τόσο που με βάζουν σε σκέψεις! Τι να κάνω να τα κλείσω;;;;
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Δες και το one way στις ίδιες ημερομηνίες. Μάλλον το site τα' χει παίξει. Βγάζει μόνο TAP κανα 200ρι :haha:
Εκει είναι το θέμα τα έχει παίξει ή εμείς είμαστε μπουμπούνες που τα κοιτάμε και δεν τα κλείνουμε;;;:roll::roll:
Νομίζω πως μέχρι το βράδυ εγώ θα τα κλείσω για Μαδρίτη....
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Η συγκεκριμένη μηχανή κράτησης, Φτηνά αεροπορικά, Air Tickets, Πτήσεις, Ξενοδοχεία, Ενοικίασεις αυτοκινήτων | myHellas.com, έχει πολύ φτηνές τιμές σε σχέση με όλες τις υπόλοιπες μηχανές πχ μέσα στο Πάσχα 180 r/t ATH-LIS.

Όμως όταν ψάξει κανείς στη σελίδα τους για στοιχεία επικοινωνίας υπάρχει μόνο ένα τηλέφωνο εξυπηρέτησης από 800 χωρίς άλλα στοιχεία και ένας αριθμός άδειας ΕΟΤ 0312E61000013100. Επίσης, στη σελίδα περιγραφής του πρακτορείου φαίνεται ότι αυτός που τη σχεδίασε μάλλον δεν ήξερε ελληνικά, Σχετικά με εμάς | myHellas.com.

Kαμία γνώμη αν είναι ασφαλής η σελίδα για αεροπορικές κρατήσεις;
Αυτή η τιμή για Λισσαβώνα ειναι one way φανταζομαι.
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Για Λισσαβώνα βρίσκω round trip 187-197 ευρώ με iberia για 11-17 Ιουλίου. Θεωρείτε οτι ειναι μια καλη τιμή ή να περιμένω μηπως πέσει κι άλλο?
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
προσπάθησα να κάνω την κράτηση για Μαδρίτη στο my hellas αλλα ενω δινω ολα τα στοιχεία και τον αριθμο πιστωτικής μου βγάζει μήνυμα πως υπήρξε κάποιο πρόβλημα στην κράτηση, η πιστωτική μου δεν χρεώθηκε και να ξαναπροσπαθήσω... Το εκανα δυο φορές αλλα τζίφος. Αυριο θα τους παρω τηλέφωνο.
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
προσπάθησα να κάνω την κράτηση για Μαδρίτη στο my hellas αλλα ενω δινω ολα τα στοιχεία και τον αριθμο πιστωτικής μου βγάζει μήνυμα πως υπήρξε κάποιο πρόβλημα στην κράτηση, η πιστωτική μου δεν χρεώθηκε και να ξαναπροσπαθήσω... Το εκανα δυο φορές αλλα τζίφος. Αυριο θα τους παρω τηλέφωνο.
Ενημέρωσέ μας για την απαντηση τους γιατι λεω να κανω και γω κρατηση απο αυτο το site.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.253
Μηνύματα
885.023
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom