Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
κλεισε κατευθειαν απ το iberia.com σε περιπτωση που δε μπορεις να βγαλεις ακρη..στα 193 το εχει,μικρη η διαφορα,εχεις και ησυχο το κεφαλι σου...μη περιμενεις πιο φθηνα
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
κλεισε κατευθειαν απ το iberia.com σε περιπτωση που δε μπορεις να βγαλεις ακρη..στα 193 το εχει,μικρη η διαφορα,εχεις και ησυχο το κεφαλι σου...μη περιμενεις πιο φθηνα
Εγω θελω για Ιουλιο Μαδριτη.... οποτε υπαρχει διαφορά στην τιμή.
 

thespyr

Banned
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΧΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
ΔΕς στο βιβα αξιοπιστο σιτε
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Λοιπόν μίλησα μαζί τους... είναι πολύ εξυπηρετικοί!
Οι τιμές της Air France δεν ισχύουν και γι' αυτό δεν μπορώ να το κλείσω!! Άρα το 184 ευρω το άτομο δεν υπάρχει...
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Θα προτεινα και το www.edreams.com. Περιλαμβανει και low cost πτησεις και επισης νομιζω οτι εχει μεγαλυτερη ποικιλια σε συνδυασμους και τιμες απο αντιστοιχα ελληνικα sites.
εχει χρησιμοποιήσει κανεις το e-dreams? γιατι διαβαζω πολλα αρνητικά σχόλια στη σελίδα του στο fb http://www.facebook.com/eDreams.EN?fref=ts
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Καλησπέρα σε όλους! Βοήθεια συμφορουμίτες! Ψάχνω σχετικά οικονομικά αεροπορικά (κάτω από 200 ευρώ) για ευρωπαϊκή πόλη μέσα στον Αύγουστο. Δεν με νοιάζει τόσο ποια πόλη, ούτε έχω ακριβείς ημερομηνίες ακόμα, θέλω να γυρίσω αρκετές εξάλλου (Βρυξέλλες, Άμστερνταμ, Πράγα, Σκανδιναβικές χώρες, Μαδρίτη κτλ.). Άλλωστε, βολιδοσκοπώ απλώς. Ερωτώ λοιπόν: Τι έγινε βρε παιδιά;; Γιατί πουθενά δεν βρίσκω κάτω από 300 ευρώ εισιτήριο; Ψάχνω στο skyscanner και μου βγάζει κάτι τιμές πανάκριβες! Ξέρω ότι έχουν ακριβύνει πολύ οι φόροι, αλλά και πάλι..
Βοήθεια κανείς;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom