Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Η bravofly το δίνει 178 και αν θες την ησυχία σου μην το κλείσεις με αυτούς.
Γιατι? ξερεις κατι? την ιταλιδα μαμα την εχω χρησιμοποιησει παλια χωρις προβλημα. Και με αποτελεσματικο μια φορα customer care.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Η bravofly το δίνει 178 και αν θες την ησυχία σου μην το κλείσεις με αυτούς.
Μην μας βαζεις φωτιες δεσποτα. Τι εννοεις? Ελα τωρα, μην το παιξω Κατρακης (ΩΧχχ !Η καρδια μου!) σαν σε ελληνική ταινία...
Εκλεισα με αυτή (πρωτη φορά περίμενα για εγκριση η αλήθεια, δεν μου εχει ξανασυμβει) , αλλά να μην πάθω καμια πλάκα. Ελβετική είναι. Μίλα.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Μόνο που στο tripadvisor σχεδόν καθημερινά υπάρχουν δεκάδες παράπονα δεν θα τη χρησιμοποιούσα ούτε εγώ.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μόνο που στο tripadvisor σχεδόν καθημερινά υπάρχουν δεκάδες παράπονα δεν θα τη χρησιμοποιούσα ούτε εγώ.
Δηλαδη εδω γραφουμε τι πιστευουμε? Η οτι διαβαζουμε ανεξελεγκτα σε αλλα σαιτ? Και πιστευεις οτι ετσι βοηθαμε?
Εγω την εχω χρησιμοποιησει, ειναι ελβετική εταιρεια ετων και στο χρηματιστηριο της Ζυριχης και θα την ξαναχρησιμοποιησω. Εκτος απροοπτου τυπου φαστ που δεν νομιζω.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
δηλαδή σαν τι παραπονα? Πηγα με την βαλίτσα μου στο γκισε της αεροπορικής και άκουσα "συγγνωμη κύριε , ποιός ειστε?". ή αναφερομαστε στην υποστηριξη ?
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Μπορεί ο άνθρωπος να κάνει μια αναζήτηση στο google και να τσεκάρει την εταιρία..Δεν είναι κακό αυτό.Εσύ λες την εμπειρία σου,οι άλλοι λένε τη δικιά τους.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
να κάνει μια αναζήτηση στο google και να τσεκάρει την εταιρία..Δεν είναι κακό αυτό.
Καθολου κακο δεν ειναι. Κακο ειναι να γραφεις μια αβασιμη γνωμη. Εδω ενα κι ενα κανουν δυο. Δεν ειναι στο σοσιαλ το θεμα να προσφερεται για εκφραση πεποιθησεων κλπ.
 
Last edited:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τελικά ΤΙ προβλημα εχει η εταιρεια? Του τυπου στο γκισε "συγγνωμη κυριε...?" ή "μας υπερχρεωσαν στο τμημα τηλεφωνικης διαλεξης/βοήθειας"?
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Α) Γιατί αρπαζεστε με το παραμικρό;
Β) Μια κουβέντα είπα, αν θέλει το ψάχνει και αποφασίζει.
Γ) Μου έχουν ακυρώσει κράτηση (τότε που είχε κανονικές τιμές) και δεν έβαλα άκρη αλλά ευτυχώς η τράπεζα μου δεν σηκώνει πολλά πολλά.

Προσωπικά την βλέπω ως μια ακόμα εταιρία με αστείες υποδομές. Παρόμοια με την aft.
Η καλή με την κακή εταιρία ξεχωρίζουν όταν γίνει η στραβή.
 

mitsos7

Member
Μηνύματα
88
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Searching
Καλημέρα.. και έλεγα να ρωτήσω για την bravofly αλλά με προλάβατε :)
 

flamingo

New Member
Μηνύματα
1
Likes
4
Χθες προσπάθησα μέσω της ηλεκτρονικής εφαρμογής του γνωστού travelplanet24.com να κλείσω αεροπορικά εισιτήρια, όμως κατά την επιβεβαίωση της κράτησης μέσω πιστωτικής κάρτας εμφανίστηκε ένα μήνυμα ότι η κράτηση δεν ήταν δυνατή λόγω υπερφόρτωσης του συστήματος. Παρά το ότι η κράτηση δεν πραγματοποιήθηκε, μου δέσμευσαν από την κάρτα το αντίστοιχο ποσό και μου είπαν ότι η αποδέσμευση θα πάρει γύρω στις 5 εργάσιμες μέρες! Όταν πέρασα από τα γραφεία τους και τους ζήτησα να κάνουν την κράτηση και έκδοση των εισιτηρίων στο ήδη δεσμευμένο ποσό, μου είπαν ότι αυτό δεν είναι δυνατό και ότι η κράτηση πρέπει να γίνει σε νέο ποσό!! Το πρόβλημα είναι ότι δεν διαθέτω μετρητά για να αγοράσω αλλού τα εισιτήρια, αλλά ούτε και επαρκές υπόλοιπο στην κάρτα μου. Εννοείται ότι έκανα καταγγελία στη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή και στην οργάνωση ΕΚΠΟΙΖΩ. Από ότι διαπίστωσα στα reviews που έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του γραφείου αυτού στο Facebook, είναι αρκετοί οι παθόντες. Προσοχή λοιπόν!
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Σε ευχαριστουμε θερμα για την πληροφορια!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom