Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Παιδια στο airtickets.gr εχει καποιες πολυ καλες προσφορες για πτησεις και ξενοδοχειο μαζι.Να το εμπιστευτω ή ειναι καλυτερα να κλεισω ξεχωριστα απο την ιστοσελιδα της αεροπορικης και του ξενοδοχειου?
Μπορεις να κανεις το εξης απλο.....εαν απο το airtickets.gr σου δινει ενα συνολο π.χ 600 ευρω αλλα εαν ξεχωριστα βρισκεις π.χ αεροπορικα 400 ευρω και ξενοδοχειο 100 ευρω τοτε κλεισε ξεχωριστα. Εαν τωρα μιλας απο θεμα εμπιστοσυνης για την airtickets.gr μπορεις να περασεις μια βολτα απο τα γραφεια τους, ειναι στην Αγ. Παρασκευη κοντα στο Σταυρο Αγ. Παρασκευης.
 

verde

Member
Μηνύματα
38
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αστυπάλαια
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική, Λατινική Αμερική
ερώτηση κατ'επείγον!!οπως ολοι βλεπετε στην υπογραφη μου σε 20 μερες αναχωρω για λονδινο.Ειχα βγαλει εισητηρια μετ΄επιστροφης πριν απο κανα 2μηνο.Πριν λιγες μερες ειχα την τυχη να μου ερθουν καποια λεφτα και ετσι σκεφτηκα να παρατεινω για καποιες μερες το ταξιδακι μου.Σκεφτομαι λοιπον να παω στο Αμστερνταμ, αυτο που με προβληματιζει ομως ειναι ο τροπος αλλα και το τι θα κανω τα εισητηρια που ηδη εχω(με easyjet).Πρωτη μου σκεψη το τρενο...2η αλλαγη εισητηριων χωρις να ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο αλλα και αν με συμφερει οικονομικα..help me please!!!
 

harisgr

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ως καινούργιο μέλος και τρελός για ταξίδια θέλω να σας παραθέσω μία μηχανή αναζήτησης φθηνών πτήσεων ,ξενοδοχείων και ren car ,που Χρησιμοποιώ κατά κόρον γιά ολο τον κόσμο και θα πάθετε πλάκα Local Site Available
 

tafarel

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σε ολους
πσαχνω να βρω εισιτιρια για αυστραλια συγκεκριμενα στι μελβουρνη για νοεμβριο ειναι λιγο νορις αλλα ειπα να ριξω μια ματια απο τωρα.
εχετε να μου προτινετε κατι φτηνο?
εχω βρει απο λονδινο με 620 ευρο Book Cheap Flights - Search Flight Deals by Date
 

CHRISTOS45

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Δεν δουλεύει το site που εδωσες

Δυστυχώς δεν δουλεύει !!! Εδωσα το password που υπάρχει στο text αλλα Τίποτα !
Έδωσα 10αδες αφετηρίες και δεκάδες προορισμούς, ..αλλα πάλι τίποτα. Μηδεν δίνει.
Μήπως χρειάζεται και κάτι άλλο? Εισαι σίγουρος οτι δουλεύει αλλού (εκτός από το δικό σου PC ?)
Xρήστος:roll:
 

vukostas

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΛΑΣΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΟΥΙ
ευχαριστω ολα τα μελη για τις πολυτιμες πληροφοριες. το ψαξιμο αρχιζει.. για οδικο ταξιδι ελεγα φετος αλλα ποτε δεν ξερεις που θα σε βγαλει...
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Συμφωνώ.Το αγαπημένο μου.
δε το ηξερα, αλλα μολις το δοκιμασα και απο τις 7 πτησεις που εχω βρει για τις ιδιες μερες εβγαλε μονο μια και την πιο ακριβη...ακομα και το airtickets εβγαλε 5....υπαρχει καποιο κολπο που δε το ξερω?;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.142
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom