Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Υπάρχει άνθρωπος που προτιμά να δώσει τα στοιχέία της κάρτας του με email αντί για από το τηλέφωνο; !!!

Scripta manen. Κι ότι manen μπορεί να ξαναχρησιμοποιηθεί... Από τον ίδιο, από κάποιο hacker....

Απολύτως φυσικό που η booking αρνείται να τα δεχτεί με mail. Για τη δική σου ασφάλεια πρωτίστως.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Μα δεν ζητησα να δωσω τα στοιχεια. Σε προηγουμενη περιπτωση πριν κατι χρονια μου εδωσαν λινκ ασφαλους κρατησης και την εκανα μονη μου! Δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω στοιχεια καρτας ουτε απο μειλ. Αυτο ζητησα. Και ζητησα μειλ οτι θα καλυψουν τη διαφορα αφου μεινω.
Αυτο ζητησα και επεμεναν να δωσω τα υπολοιπα νουμερα απο την καρτα μου, γιατι ειχαν μονο τα 4 τελευταια.
Αλλα φυσικα πως να δωσουν δυνατοτητα να κλεισω μονη μου στο ανυπαρκτο δωματιο που προτειναν;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.155
Likes
20.472
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Οι τηλεφωνικές συνομιλίες δεν καταγράφονται; Δεν μπορούν να "χακαριστούνε" ;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οι τηλεφωνικές συνομιλίες δεν καταγράφονται; Δεν μπορούν να "χακαριστούνε" ;
Οι τηλεφωνικές συνομιλίες δεν καταγράφονται πάντα, μόνο όταν πρέπει. Συνήθως τα τηλεφωνικά κέντρα διακόπτουν την καταγραφή όταν μεταδίδονται στοιχεία καρτών.
Το mail πάλι, αρχειοθετείται (σχεδόν) πάντα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.155
Likes
20.472
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μου τα εδωσε πισω η Airbnb σε λιγες μερες, αλλα απο τοτε δε θελω σχεσεις...
Κάτι τέτοια λέτε εδώ, μου πετάγονται τα μάτια έξω και νοσταλγώ τις παλιές καλές εποχές που επικοινωνούσα απευθείας με τα καταλύματα για να κλείσω δωμάτιο!...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Κάτι τέτοια λέτε εδώ, μου πετάγονται τα μάτια έξω και νοσταλγώ τις παλιές καλές εποχές που επικοινωνούσα απευθείας με τα καταλύματα για να κλείσω δωμάτιο!...
Τις παλιες "καλες" εποχες χρειαζοσουν 300 ευρω για ενα εισιτηριο Ευρωπη σε low season και το τηλεφωνημα στο εξωτερικο (Ευρωπη λεμε, ασε πιο μακρια) για να κλεισεις δωματιο κοστιζε οσο ενα φτηνο εισιτηριο με Ryan.
Μακρια απο μας.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.155
Likes
20.472
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Τις παλιες "καλες" εποχες χρειαζοσουν 300 ευρω για ενα εισιτηριο Ευρωπη σε low season και το τηλεφωνημα στο εξωτερικο (Ευρωπη λεμε, ασε πιο μακρια) για να κλεισεις δωματιο κοστιζε οσο ενα φτηνο εισιτηριο με Ryan.
Μακρια απο μας.
Το 300ευρω ακόμα υπάρχει....όταν δεν έχεις ευχέρεια χρόνου :(
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μηχανη αναζητησης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.151
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom