Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Η δωρεαν διαμονη ειναι ο μεσος ορος των ποσων που εχεις ξοδεψει τα προηγουμενα 10 βραδια. Αν ειναι ακριβοτερο το ξενοδοχειο που επελεξες, αφαιρει αυτο το ποσο.
Επιστροφη χρηματων σε credit ειναι ουσιαστικα. Αλλα μπορεις να το φας για μια νυχτα.
Αν κλεισεις τη δωρεαν διαμονη απο το κινητο, δεν χρεωνει τελος διαχειρισης 4 ευρω, που χρεωνει απο τον υπολογιστη.

Φετος βαζει συχνα κωδικο για +μια νυχτα δωρο για καθε κρατηση και το εχω περιεργεια αν με 5 κρατησεις μιας νυχτας πιανεις τις 10 νυχτες ωστε να εξαργυρωσεις το credit.
 
Last edited:

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Στη hotels.com
Με εκπτωτικο κωδικο RWD1122 αλλη μια νυχτα δωρο για καθε κρατηση ωστε να συγκεντρωθουν οι 10 νυχτες νωριτερα και να παρει καποιος μια νυχτα δωρο.
Περιοδος διαμονης ως τελος Αυγουστου του 22.
Ο κωδικος γινεται δεκτος με προπληρωμη σε ακυρωσιμες κρατησεις.
Μολις τον εβαλα και δε μου τον δεκτηκε..μηπως φταιει που το βαλα σε κρατηση για 1 διανυκτερευση?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Μολις τον εβαλα και δε μου τον δεκτηκε..μηπως φταιει που το βαλα σε κρατηση για 1 διανυκτερευση?
Οταν εκανες την αναζητηση ειχε υποσημειωση οτι το καταλυμα δεχεται τον κωδικο? Δεν εχουν ολα, περιπου τα μισα εχουν υποσημειωση.
Με μοβ χρωμα collect an extra stamp κλπ.
Δεν παιζουν ρολο οι μερες.
Επισης πρεπει να κανεις log in.
Screenshot_20220113-214957_Hotelscom.jpg
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Οταν εκανες την αναζητηση ειχε υποσημειωση οτι το καταλυμα δεχεται τον κωδικο? Δεν εχουν ολα, περιπου τα μισα εχουν υποσημειωση.
Με μοβ χρωμα collect an extra stamp κλπ.
Δεν παιζουν ρολο οι μερες.
Επισης πρεπει να κανεις log in.
View attachment 385096
Αααααα οχι δεν ειχε τιποτα..ευχαριστω για τη διευκρινιση!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
αρα μονο το stamp κερδιζεις... οχι και κανονικη διαμονη;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
αρα μονο το stamp κερδιζεις... οχι και κανονικη διαμονη;
Με 10 stamps κερδιζεις μια διαμονη.

Με 5 μονοημερες κρατησεις διαμονης εχεις δωρο αλλα 5 stamps και κερδιζεις ενα βραδυ δωρο.
Εγω το θεωρω εξαιρετικη επιβραβευση οταν η τιμη ειναι ιδια με του booking.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Εγω παντως ηδη ακυρωσα 2 κρατησεις που ειχα στη booking και εκλεισα με την προσφορα του κωδικου σε αντιστοιχες τιμες.
Καποιος ειχε γραψει παλιοτερα οτι ειχε μεινει ετσι με διπλες νυχτες επιβραβευσης σε αυτο το νημα μαλλον. Αν μπορει να μας διαφωτισει για τον μ.ο. των ποσων της επιβραβευσης. Αν καθε εξτρα stamp ειναι μηδενικο η αντιστοιχει στον μεσο ορο της διαμονης.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Στη hotels.com
Με εκπτωτικο κωδικο RWD1122 αλλη μια νυχτα δωρο για καθε κρατηση ωστε να συγκεντρωθουν οι 10 νυχτες νωριτερα και να παρει καποιος μια νυχτα δωρο.
Περιοδος διαμονης ως τελος Αυγουστου του 22.
Ο κωδικος γινεται δεκτος με προπληρωμη σε ακυρωσιμες κρατησεις.
Μέχρι πότε έχεις περιθώριο να κάνεις κράτηση;
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Στο hotels αν κάνεις κράτηση για 2 δωμάτια στις ίδιες ημερομηνίες στο ίδιο η διαφορετικό ξενοδοχείο τα βράδια αθροίζονται; (για τη δωρεάν διανυκτέρευση)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Στο hotels αν κάνεις κράτηση για 2 δωμάτια στις ίδιες ημερομηνίες στο ίδιο η διαφορετικό ξενοδοχείο τα βράδια αθροίζονται; (για τη δωρεάν διανυκτέρευση)
Την ωρα της κρατησης και πριν αλλα και αφου βαλεις την καρτα για να κρατησεις το δωματιο, σου λεει ακριβως ποσα stamps θα λαβεις απο τη συγκεκριμενη κρατηση μετα τη διαμονη. Θα το δεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.708
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom